همه چیز درباره ی Xbox Live

RaZoR00224

کاربر سایت
Dec 6, 2010
765
نام
محمد حسین
دوستان من تا حالا پوینت نگرفتم و حالا که می خوام بگیرم شک دارم دارم که کشور رو eu گذاشتم یا us حالا از کجا باید بفهمم که کدوم رو انتخاب کردم که براش پوینت بگیرم !

shahin wilson2

کاربر سایت
Mar 28, 2012
137
نام
شاهین
دوستان من تا حالا پوینت نگرفتم و حالا که می خوام بگیرم شک دارم دارم که کشور رو eu گذاشتم یا us حالا از کجا باید بفهمم که کدوم رو انتخاب کردم که براش پوینت بگیرم !

از تو کامپیوتر برو تو سایت ایکس باکی وارد اکانتت شو به محض اینه Sing in رو می زنی یه صفحه ی سفید می آد. کنار آدرس بار یه مستطیل رنگی می آد. اوون تو ببین نوشته US یا EU

RaZoR00224

کاربر سایت
Dec 6, 2010
765
نام
محمد حسین
از تو کامپیوتر برو تو سایت ایکس باکی وارد اکانتت شو به محض اینه Sing in رو می زنی یه صفحه ی سفید می آد. کنار آدرس بار یه مستطیل رنگی می آد. اوون تو ببین نوشته US یا EU

تو سایت xbox وقتی بزنی reddem a code اگه بگی به ایمیت بفرستته وقتی فرستاد اون رو همون جا می زنی بعد وارد صفحه ی biling میشه ! بعد اون جا تو صفحه ی personal... برام زده united kingdom حالا منم باید پوینت eu بگیرم یا برا خودش پوینت داره ؟ بعد اونی که شما گفتی رو من پیدا نکردم !!!!

---------- نوشته در 06:32 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:25 PM ارسال شده بود ----------

البته اگه منظورت ادرس بار هست اون نوشته :

live.xbox.com/en-US/Home

همینه که منو گیج می کنه !!!!

---------- نوشته در 06:37 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:32 PM ارسال شده بود ----------

البته من اینو می گم !
point2.png

که وقتی هم که edit personal info رو می زنم فقط uk رو نمی شه تغییر داد بقیه رو میشه تصحیح کرد !

آخرین ویرایش:

Tαylor Swift

کاربر سایت
Apr 25, 2012
3,676
نام
N ! M A
دوستان چجوری من که اکانت امریکا دارم و 800 پوینت هم روش.........به اروپا تبدیلش کنم و 800 پوینت هم به اروپا بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

amir_clk500

کاربر سایت
Aug 26, 2007
783
نام
امیرحسین
بچه ها دوستم به تازگی لایوش رو راه اندازی کردم برای اولین بار
ولی به یه مشکل عجیب برخوردیم!
من بعنوان فرند اددش کردم و الان جزو فرند لیستمه.و با هم قرار میذاریم کرایسس2 بازی کنیم. ولی بهیچ وجه نه میتونه JOIN SESSION IN ROGRESS بشه و نه به PARTY که من راه میندازم جوین بشه! و برعکس همین قضیه واسه اون صادقه یعنی اون پارتی بگیره من نمیتونم جوین بشم و مینویسه CANT CONNECT TO XBOX LIVE PARTY

و این مشکل رو با 40 تا فرندی که دارم یکبار هم تجربه نکردم و فقط با این دوستم اینجوری شده! اصلا نمیتونیم با هم بازی کنیم
هر دو از یه شرکت سرویس میگیریم.ادرس و پستال کد و مشخصات رو مثل خودم براش زدم ممفیس USA با 38115 بعنوان پستال کد
لوکیشنم انگلیس گذاشته بود فکر کردم بخاطر اونه ولی آمریکا کردم بازم مشکل پابرجاست.

ممنون میشم اگه راهنماییم کنید دوستان عزیزم.

بچه ها کسی نبود؟

RaZoR00224

کاربر سایت
Dec 6, 2010
765
نام
محمد حسین
اقا راستی ما الان ترحیم شدیم اکانت ها که بسته نمیشه ؟! بعد پوینت بگیریم میشه انلاین پس بتل 3 رو گرفت یا بازم تو ترحیم قرار داره ؟

---------- نوشته در 10:08 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:58 PM ارسال شده بود ----------

ویرایش می کنم ! ترحیم تر !

shahin wilson2

کاربر سایت
Mar 28, 2012
137
نام
شاهین
اقا راستی ما الان ترحیم شدیم اکانت ها که بسته نمیشه ؟! بعد پوینت بگیریم میشه انلاین پس بتل 3 رو گرفت یا بازم تو ترحیم قرار داره ؟

---------- نوشته در 10:08 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:58 PM ارسال شده بود ----------

ویرایش می کنم ! ترحیم تر !
نه هیچ ربطی به تحریم نداره.

RaZoR00224

کاربر سایت
Dec 6, 2010
765
نام
محمد حسین
سلام دوستان بالاخره چی شد؟ 10 تیر گلد مجانی میشه یا نه؟

نه چون اگه قرار بود بشه اولا مایکروسافت تو E3 اعلام می کرد دوما هم خبر به این مهمی کل اینترنت رو پر می کرد الان تایپ کن live going free from july دو تا مطلب مرتبط هم پیدا نمی شه ! پس نتیجه لایو هیپ وقت مجانی نمی شه ( حتی سونی هم داشت Psn رو پولی می کرد !!!)

FreeGamer

کاربر سایت
Sep 17, 2011
248
نام
آزاد
سلام دوستان . من یه xbox 360 slim 250 Lt3 گرفتم تا آخر هفته میرسه دستم میخواستم live بازی کنم . با همین بازی های کپی lt3 هم میشه بازی کرد؟ چکار باید بکنم برای بازی کردن تو live? تو ps3 که خیلی راحته همینجوری میری وصل میشی بازی میکنی ولی میگن باید بدی هک live کنن اینو درسته؟ یعنی با بازیهای 2 تومن هم میشه بازی کرد؟

RaZoR00224

کاربر سایت
Dec 6, 2010
765
نام
محمد حسین
سلام دوستان . من یه xbox 360 slim 250 Lt3 گرفتم تا آخر هفته میرسه دستم میخواستم live بازی کنم . با همین بازی های کپی lt3 هم میشه بازی کرد؟ چکار باید بکنم برای بازی کردن تو live? تو ps3 که خیلی راحته همینجوری میری وصل میشی بازی میکنی ولی میگن باید بدی هک live کنن اینو درسته؟ یعنی با بازیهای 2 تومن هم میشه بازی کرد؟
اره میشه بازی کرد البته بازی برنر مکس می گیری از 4 یا 5 تومن هست تا فوقش 7 تومن یه اکانت لایو هم می گیری دیگه تمومه !

Carnage

کاربر سایت
Jun 5, 2012
54
نام
پندار
یه سوال این prefer یا avoide چه تاثیری تو بن شدن یا نشدن داره؟

هیج تاثیری نداره . این سیستم برای اینه که کسانی که با شما بازی میکنن به نوعی بتونن بازی شما رو نقد کنن و اگر نقد مثبت بدن بیشتر با شما تو یه سرور میفتن و اگر به بازی شما رای منفی بدن احتمال اینکه دوباره با شما در یک سرور بیفتن کم میشه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر