همه چیز درباره ی Xbox Live

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
من بازی BURN MAX اصلا ندارم:D!
LT3 هم هست دارم میرم اون دو روزی که لایو گرفتمو بزنم
کسی بازی میاد ؟:D!
میخوام RDR و MOH بازی کنم پایه هاش بیان
jakbelic

amir0831

کاربر سایت
May 29, 2011
827
نام
امیر
با سلام خدمت اساتید یک سوالی داشتم.
اگر دستگاه LT3 باشه میشه بازهم بازی اورجینال خرید و بدون مشکل به LIVE وصل شد یا باز هم احتمال بن شدن است؟
الان با داشتن LT3 , بازی های burnermax باز هم کسی بن شده؟
ببخشید سوال ها تکراری من آماتور هستم.

بعد از دو سال نه! هر وقت بن ویو بیاد بن میشی که 4 ساله نیومده و دیگه هیچ وقت میاد

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
سلام
من تاپیک Ghost Recon مولتی پلیر رو ندیدم
خودم نمیتونم بزنم چون وقت ندارم اطلاعاتشو بذارم
اگه میشه یکی از اساتید لطف کنند ایجادش کنند
من امروز رفتم تو مولتیش چه فازی داد !!!
خیلی خفنه بازیش

mahdi_kh

کاربر سایت
Jan 10, 2008
19
باسلام
من کنسولم رو تازه گرفتم، وقتی با WiFi به AP وصل میشم و Test رو میزنم همه چی رو تیکش رو میزنه بجز Xbox Live رو، انگار نمیتونه به Live وصل شه. ممنون میشم اگر راهنماییم کنید مشکل از کجاس
در ضمن من از آسیا تک سرویس ADSL میگیرم.

ممنون

Saman.prince

کاربر سایت
Jan 6, 2010
101
نام
سامان
سلام دوستان و من کنسولم فلگ شده هنوز به لیو نرفتم، چجوری میتونم فلگ دستگامو بردارم ! lt2 دارم و با بازی بدون ap2.5 patch فلگ شدم !

shahin wilson2

کاربر سایت
Mar 28, 2012
137
نام
شاهین
سلام دوستان و من کنسولم فلگ شده هنوز به لیو نرفتم، چجوری میتونم فلگ دستگامو بردارم ! lt2 دارم و با بازی بدون ap2.5 patch فلگ شدم !

چه فلگ شده باشی چه نشده باشی دیگه مهم نیست چون بن ویوی در کار نیست. با خیالی آسوده به کارت در لایو ادامه بده.

emaad97

کاربر سایت
May 21, 2012
386
نام
عماد
سلام دیشب که خواستم وارد لایو شم ازم کد میخواست 4 رقمی همش هم عدده مثلا LB=1,LT=2,RT=3,RB=4 و... یعنی1و2و3و4و5و6و7و8و9و0
کمکم کنید لطفا مینیویسه ENTER PASS CODE هر چی هم میزنی مینیویسه pass code incorrect کمکککککککککککککککککککک

shahin wilson2

کاربر سایت
Mar 28, 2012
137
نام
شاهین
سلام دیشب که خواستم وارد لایو شم ازم کد میخواست 4 رقمی همش هم عدده مثلا LB=1,LT=2,RT=3,RB=4 و... یعنی1و2و3و4و5و6و7و8و9و0
کمکم کنید لطفا مینیویسه ENTER PASS CODE هر چی هم میزنی مینیویسه pass code incorrect کمکککککککککککککککککککک

قبلا برای کنسولت کد گذاشتی؟

Saman.prince

کاربر سایت
Jan 6, 2010
101
نام
سامان
سامان اگه فلگ شده باشی هیچ کاری نمیشه کرد .

آموزش برداشتن قفل هارد دیسک، هنگامیکه کنسول بن شده است با این روش میشه دوست عزیز
چه فلگ شده باشی چه نشده باشی دیگه مهم نیست چون بن ویوی در کار نیست. با خیالی آسوده به کارت در لایو ادامه بده.
مگه میشه مایکروسافت دیگه بن ویو نزاره ، یکم بیشتر توضیح میدی رفیق ، منبعی چیزی ؟

Ragnar

کاربر سایت
Nov 15, 2010
661
نام
'Dr.'Salar
آموزش برداشتن قفل هارد دیسک، هنگامیکه کنسول بن شده است با این روش میشه دوست عزیز

مگه میشه مایکروسافت دیگه بن ویو نزاره ، یکم بیشتر توضیح میدی رفیق ، منبعی چیزی ؟
یکی از دلایلی که بن ویو دیگری در کار نخواهد بود این هست که زمان به بازار آمدن کنسول های نسل بعد نزدیک هست و دلیل دیگر این هست که افرادی زیادی هستند که برای اکانت gold و خرید پوینت پول پرداخت می کنند و برای مایکروسافت سود داره و اگر بن ویو دیگری در کار باشه مایکروسافت خیلی ضرر می بینه!

Saman.prince

کاربر سایت
Jan 6, 2010
101
نام
سامان
یکی از دلایلی که بن ویو دیگری در کار نخواهد بود این هست که زمان به بازار آمدن کنسول های نسل بعد نزدیک هست و دلیل دیگر این هست که افرادی زیادی هستند که برای اکانت gold و خرید پوینت پول پرداخت می کنند و برای مایکروسافت سود داره و اگر بن ویو دیگری در کار باشه مایکروسافت خیلی ضرر می بینه!

خوب اینو کی استدلال کرده ، مایکرو چیزی گفته ، اگه نگفته باز هم این کارو میکنه ، وبا استدلال شما من اینو میگم که فقط ممکنه بعده بن یه پولی بگیره آنبن کنه !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر