همه چیز درباره ی Xbox Live

amir0831

کاربر سایت
May 29, 2011
827
نام
امیر
ببخشد خواستم ببینم نمیشه این اپدیت بازی ها رو از جای دیگه تو کامپیوتر دانلود کرد بد ریخت تو فلش؟اخه سرعت دانلود من توی ایکس باکس کمه الان می خوام اپدیت batelshiled3 رو که 200 مگه دانلود کنم خیلی سخته.

راحی هست؟!

Ragnar

کاربر سایت
Nov 15, 2010
661
نام
'Dr.'Salar
ببخشد خواستم ببینم نمیشه این اپدیت بازی ها رو از جای دیگه تو کامپیوتر دانلود کرد بد ریخت تو فلش؟اخه سرعت دانلود من توی ایکس باکس کمه الان می خوام اپدیت batelshiled3 رو که 200 مگه دانلود کنم خیلی سخته.

راحی هست؟!
آره میتونی راحت از کامپیوتر دانلود کنی و بعد روی ایکس باکس بریزی .

Mr.Kennedy

کاربر سایت
Oct 6, 2011
180
نام
علی

nathan mckane

کاربر سایت
Jul 14, 2009
979
نام
عباس
سلام دوستان من امروز برا اولین بار عضو اکسباکس لایو شدم. میخواستم بدونم این یه ماه اکانت گلد رایگان رو چطور میشه گرفت؟ اصلا همچین چیزی هست؟

sorvinho

کاربر سایت
Sep 8, 2010
4,233
نام
سروش
حالا اگر این کانت رو عوض نکرده باشن و منحلش نکرده باشن،من با اولین اتصال مشمول یک ماه رایگان شدم.شما الن احتمالا یک ماه رایگانتون شروع شده.یه بازی بذارید تست کنید ببینید می تونید انلاین بزنید یا نه.

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR

nathan mckane

کاربر سایت
Jul 14, 2009
979
نام
عباس
راستش فقط میخواستم بدونم ایا کسی که برای اولین بار میره لایو میتونه یه ماه اکانت گلد مجانی بگیره یا نه؟ تو اون تاپیک هم چیزی ننوشته بود.

الان وصل میشم به لایو ولی میگه باید گلد بگیری. یه ماه مجانی هم فکر کنم تو گزینه ها باشه فقط خیلی دنگ و فنگ داره

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
راستش فقط میخواستم بدونم ایا کسی که برای اولین بار میره لایو میتونه یه ماه اکانت گلد مجانی بگیره یا نه؟ تو اون تاپیک هم چیزی ننوشته بود.

الان وصل میشم به لایو ولی میگه باید گلد بگیری. یه ماه مجانی هم فکر کنم تو گزینه ها باشه فقط خیلی دنگ و فنگ داره

همین دیگه! تو اون تاپیک دوستان از master card مجازی از اداره پست می گفتن شاید به کارت بیاد و بتونی اون 1 دولارو بدی و 1 ماه بگیری.

masiha_jfr

کاربر سایت
Jul 27, 2006
194
نام
مسیحا
یه سوال
الان مثلا من به لایو وصل شدم، اکانت گلد هم دارم، طوری که من فهمیدم بعضی بازی ها رو میشه مجانی آنلاین بازی کرد و برای بعضی ها باید بازم پول داد (علاوه بر گلد شدن)
درسته؟
میشه یه کم در این باره بیشتر توضیح بدید...

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
یه سوال
الان مثلا من به لایو وصل شدم، اکانت گلد هم دارم، طوری که من فهمیدم بعضی بازی ها رو میشه مجانی آنلاین بازی کرد و برای بعضی ها باید بازم پول داد (علاوه بر گلد شدن)
درسته؟
میشه یه کم در این باره بیشتر توضیح بدید...

بله بازی های EA یه کد داره که در بازی های اوریج همراهشون هست . اگه اریج نباشه خرجش میشه 800 پوینت

mahdi_kh

کاربر سایت
Jan 10, 2008
19
باسلام
من کنسولم رو تازه گرفتم، وقتی با WiFi به AP وصل میشم و Test رو میزنم همه چی رو تیکش رو میزنه بجز Xbox Live رو، انگار نمیتونه به Live وصل شه. ممنون میشم اگر راهنماییم کنید مشکل از کجاس
در ضمن من از آسیا تک سرویس ADSL میگیرم.

ممنون

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
با سلام خدمت اساتید یک سوالی داشتم.
اگر دستگاه LT3 باشه میشه بازهم بازی اورجینال خرید و بدون مشکل به LIVE وصل شد یا باز هم احتمال بن شدن است؟
الان با داشتن LT3 , بازی های burnermax باز هم کسی بن شده؟
ببخشید سوال ها تکراری من آماتور هستم.

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
با سلام خدمت اساتید یک سوالی داشتم.
اگر دستگاه LT3 باشه میشه بازهم بازی اورجینال خرید و بدون مشکل به LIVE وصل شد یا باز هم احتمال بن شدن است؟
الان با داشتن LT3 , بازی های burnermax باز هم کسی بن شده؟
ببخشید سوال ها تکراری من آماتور هستم.

بله میشه بازی های اوریج هم بازی کرد.

نه حالا حالا کسی رو بن نمیکنن.الان بفهمن بعد از 2 سال بن میشی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر