همه چیز درباره ی Xbox Live

abbas_1m

کاربر سایت
Jan 23, 2012
29
سلام و خسته نباشید به بچه های گل سایت

من همه مراحلو طی کردم.مگه وقتی برای اولین بار لایو وصل میشی بهت اکانت 1 ماهه نمیده؟
بمن داد انتخاب کردم گزینه شو بعد اسمو فامیلو ایمیلو شماره دادم آخرش چرا کریدیت کارت خواست؟
اگه من مراحلو اشتباه رفتم لطفا راهنمایی کنید

و سوال 2- فزضا همه چی الان اوکی شده مثلا حالا تو بازی کمبت چجوری با کسی بازی کنم؟
میشه این قسمت رو به طور کامل و ساده بگید؟
چیکار باید بکنم ادد فریند بزنم گزینه چت بزنم؟
اصلا چجوری اختصاصی با چند نفر بازی کنم
یا اصلا چجوری با کسایی که نمیشناسم بازی کنم؟
ممنون میشم توضیح کامل بدید

---------- نوشته در 02:38 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:29 PM ارسال شده بود ----------

تو اکانت 1 ماهه رایگان اون قسمت که pay pal میخاد یا کارت فقط شماره کارت رو میخاد؟ یعنی از حساب طرف کم نمیشه؟

اگه فقط میخاد صحت داشتنه کارتی رو بفهمه شماره کارت یکی از دوستانو بدم؟

بعد اینکه سوال بالامم جواب بدبد لطفا که اصلا چجوری بازی کنم این آنلایو حالا؟

کسی نمیخاد جواب بده یا تحویل بگیره؟

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
کسی نمیخاد جواب بده یا تحویل بگیره؟
از طرف 1 دولار که کم میشه! ولی فقط 1 دولاره دیگه!!
تا جایی که می دونم:اون 1 ماه 1 دولار قیمت داره که بایست paypal یا credit کارت داشته باشی که قبلا پولی نبود . واسه قسمت اضافه کردن دوست . گوی وسط رو بزن سپس جایی که تعداد فرند ها رو زده(مثلا 0) روی اون قسمت کلیک کن و در بالای صفحه باز شده گزینه add friend هست که با کلیک کردن رو اون و نوشتن گیمر تگ طرف request داده میشه و وقتی که طرف accept کنه حله . یعنی وقتی طرف آن باشه می فهمی و ... واسه جوین شدن هم در بازی های متفاوت فرق داره ولی به راحتی می تونی بفهمی که چطوری به بقیه جوین شی. همینطور می تونی به تاپیک اون گیم در همین سایت بری و سوال کنی.

masiha_jfr

کاربر سایت
Jul 27, 2006
194
نام
مسیحا
2 تا سوال:
1. من دستگاهم lt2 هست و تا الان اصلا به Live وصل نشدم، میخواستم ببینم اگه دستگاهم lt3 بشه می‌تونم بدون مشکل به Live وصل بشم؟
2. اگه توی حالت آفلاین بیام یه بازی که دیسکش از نظر امنیتی مشکل داره اجرا کنم، امکانش هست وقتی بعدا آنلاین میشم بفهمه؟

shahin wilson

کاربر سایت
Dec 5, 2011
399
نام
shahin
2 تا سوال:
1. من دستگاهم lt2 هست و تا الان اصلا به Live وصل نشدم، میخواستم ببینم اگه دستگاهم lt3 بشه می‌تونم بدون مشکل به Live وصل بشم؟
2. اگه توی حالت آفلاین بیام یه بازی که دیسکش از نظر امنیتی مشکل داره اجرا کنم، امکانش هست وقتی بعدا آنلاین میشم بفهمه؟

1- بله
2- خیر.

el-nino

کاربر سایت
Dec 18, 2011
254
نام
محسن
حدود 10 تا 15 تومن ولی اطمینانش بیشتره.
توپخونه ارزونتره؟؟؟؟ گرونتره؟؟؟ اطمینان سایت بیشتره؟؟؟؟؟؟ اطمینان توپخونه پیشتره؟؟؟؟؟؟
جان من کامل جواب بده ببینیم چی میگی!!!!!!!!:">

آخرین ویرایش:

hd_asghary

کاربر سایت
Nov 10, 2007
19
نام
Hadi HitcheR
دوستان من دیروز به لایو وصل شدم و آپدیت هم کرد
الان اگه بخوام لایو بازی کنم چیا لازمه؟
در چه صورت بن میشه؟
شنیدم واسه لایو هم هک میکنن که دستگاه رو بن نکنه، خودم میتونم هک کنم؟ سخت افزاریه یا نرم افزاری؟
واسه بازی حتما گلد ممبر باید باشی؟
ممنون

shahin wilson

کاربر سایت
Dec 5, 2011
399
نام
shahin
بازی ای که روی هارد نصب و اجرا میشه،برنر مکس هست؟
ینی برای لایو امنه؟

اگه با ال تی 3 و آخرین نسخه ی داشبورد از روی هارد اجرا می شه بله امنه.

---------- نوشته در 12:57 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:54 PM ارسال شده بود ----------

توپخونه ارزونتره؟؟؟؟ گرونتره؟؟؟ اطمینان سایت بیشتره؟؟؟؟؟؟ اطمینان توپخونه پیشتره؟؟؟؟؟؟
جان من کامل جواب بده ببینیم چی میگی!!!!!!!!:">

گرونتره. اینکه مشخصه که. بازم سوال دومتم مشخصه. شما بری حضوری کدو وانشده بهت بده مطمئن تره یا از یه جای دیگه واست وا کنه و خودش بخونه امنه؟

---------- نوشته در 12:58 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:57 PM ارسال شده بود ----------

دوستان من دیروز به لایو وصل شدم و آپدیت هم کرد
الان اگه بخوام لایو بازی کنم چیا لازمه؟
در چه صورت بن میشه؟
شنیدم واسه لایو هم هک میکنن که دستگاه رو بن نکنه، خودم میتونم هک کنم؟ سخت افزاریه یا نرم افزاری؟
واسه بازی حتما گلد ممبر باید باشی؟
ممنون

اول از همه سریع برو بیرون واست هک سخت افزاری LT+3 رو بریزند. در ضمن احتیاج به تهیه ی بازی های برنر مکس داری که خطر بن نداشته باشی. بله حتما باید گلد ممبر باشی.

---------- نوشته در 12:59 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:58 PM ارسال شده بود ----------

امشب لایو رایگانه دیگه ؟!

نه کی گفته؟

shahin wilson

کاربر سایت
Dec 5, 2011
399
نام
shahin
نمیشه ! اگه بخوای بیاری همه اش میپره !

آقا چرا اطلاعات غلط می دی دست مردم؟

---------- نوشته در 10:19 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:17 PM ارسال شده بود ----------

دمتون گرم که جواب میدید.یه سوال دیگه. چیجوری میشه یه پروفایل off line که تمام آچیومنت هات توش هست رو بیاری تو لایو؟

اگه با اوون پروفایل عضو لایو هستی که فقط کافیه کانکت شی خودش می بره تو لایو ثبت می کنه اما اگه عضو نیستی گزینه ی Join to Xlive رو که بزنی و با پروفایل آنلاین بشی تمام آچیومنتاتو ثبت می کنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر