همه چیز درباره ی Xbox Live

ma$oud

کاربر سایت
Dec 2, 2011
3
سلام دوستان. بعد از مدتها دوباره ميخوام برم تو كار لايو. البته هنوزم دستگاه ازم ايراد MTU ميگيره.

با ويندوز Xp كلي دنگ و فنگ داشت درست كردنش اما درست كردم بازم نشد. بازم ميگه MTU كمه خيلي از بچه هاي سايت هم ديدم كه پارس آنلاين دارن و اين مشكل رو بعد از يه موقعي به بعد داشتن.

لطفا كسايي كه ميدونن اين مشكل MTU رو چطوري ميشه حل كرد كمك كنن.
مودمم Zyxel هست و تنظيمات MTU در خودش نيست

سلام دوست عزیز من هم مثل شما این مشکل رو دارم
2 ماه پیش وصل می شدم لایو از شاتل سرویس می گرفتم و راحت هم وصل می شد
حالا از پارس انلاین گرفتم و دقیقا همین مشکل رو دارم
وقتی هم از روش بریج میرم این مرحله mtu رو رد می کنه ولی یه پیغام دیگه میده (Your console is connected to the Internet but can't contact Xbox LIVE
) تو سایت ماکروسافت دنبال روش حلش گشتم ولی انگار درست نمیشه و مشکل از پارس انلاین هست
حالا دوستان اگه چیزی بیشتر از ما بلدن دریغ نکنن
در ضمن این مشکل با مودم های مختلف هم تست شده و ربطی به مودم نداره

---------- نوشته در 02:46 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:43 PM ارسال شده بود ----------

اره مطمئنم خودم يه سال اين مشكلو داشتم حتا مودم خريدم درست نشد ولي اين روش جواب ميده
اره حق با شما هست ولی تو مرحله بعد باز هم پیغام میده

zest

کاربر سایت
Dec 20, 2006
48
دوستان من با LT2 و داشبورد 13599 هفته پیش به لایو وصل شدم و نمیدونستم خطرناکه البته با PES2012 پیغام اومد اپدیت کنم منم YES زدم اما بلافاصله دیسکانکت شد و یه ارئر داد یعنی اپدیت نکرد.از اون موقع هرچی سیو رو مموری کارت یا یو اس بی میکنم تادستگاه روشنه مشکلی نیست اما بعد از خاموش و روشن کردن میپره؟مشکل چیه؟اینم کد
351f-0000-0080-0300-8007-2751

آخرین ویرایش:

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad
دوستان من با LT2 و داشبورد 13599 هفته پیش به لایو وصل شدم و نمیدونستم خطرناکه البته با PES2012 پیغام اومد اپدیت کنم منم YES زدم اما بلافاصله دیسکانکت شد و یه ارئر داد یعنی اپدیت نکرد.از اون موقع هرچی سیو رو مموری کارت یا یو اس بی میکنم تادستگاه روشنه مشکلی نیست اما بعد از خاموش و روشن کردن میپره؟مشکل چیه؟اینم کد
351f-0000-0080-0300-8007-2751

به احتمال زیاد فلگ شدید!

Soap McTavish

کاربر سایت
Jul 3, 2010
1,403
نام
N4V!D
سلام دوست عزیز من هم مثل شما این مشکل رو دارم
2 ماه پیش وصل می شدم لایو از شاتل سرویس می گرفتم و راحت هم وصل می شد
حالا از پارس انلاین گرفتم و دقیقا همین مشکل رو دارم
وقتی هم از روش بریج میرم این مرحله mtu رو رد می کنه ولی یه پیغام دیگه میده (Your console is connected to the Internet but can't contact Xbox LIVE
) تو سایت ماکروسافت دنبال روش حلش گشتم ولی انگار درست نمیشه و مشکل از پارس انلاین هست
حالا دوستان اگه چیزی بیشتر از ما بلدن دریغ نکنن
در ضمن این مشکل با مودم های مختلف هم تست شده و ربطی به مودم نداره

---------- نوشته در 02:46 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:43 PM ارسال شده بود ----------

اره حق با شما هست ولی تو مرحله بعد باز هم پیغام میده

من كه تونستم برم ٣ ماهم بازي ميكردم بدون مشكل
شايد ايپي رو درست نميشناسه تو تنظيماته xbox ببين ايپي ٠.٠.٠ نباشه

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
دوستان من كانكشن رو بريج ميكنم كه آيپي و اينا ميخواد. اينارو چند بزنم؟
كلا يه راهنمايي بكنيد وقتي ميخوام مودم رو بريج كنم

ebadi360

کاربر سایت
Sep 22, 2009
354
نام
Reza
دوستان من كانكشن رو بريج ميكنم كه آيپي و اينا ميخواد. اينارو چند بزنم؟
كلا يه راهنمايي بكنيد وقتي ميخوام مودم رو بريج كنم
به اين ترتيب كه مي گم وارد كن
192.168.1.10
255.255.255.0
192.168.1.1
بعدش DNS مربوطه رو از شركتي كه داري سرويس مي گيري داشته باشي - يا اعداد رو داري يا اگه نداري مي توني از پشتيباني شركت تماس بگيري و دريافت مي كني
تو قسمت كانكشن هم بايد يوزرنيم و پسورد خودت رو وارد كني
بعدش كانكت شو
ولي اگه دستگاهت كپي هستش فعلا بايد صبر كني تا LT 3 بيايد والا به مشكل مي خوري

zest

کاربر سایت
Dec 20, 2006
48
به احتمال زیاد فلگ شدید!

میشه دوستان دیگه قیق راهنمایی کنن؟چون اگه فلگ باشه که ربطی به سیو مموری نداره من شنیدم فلگ نشونه گزاری کنسوله تا بعد اگه دوباره انلاین بشیم دیگه بن بشیم.بن هم اگه بشیم که خوب لایو نمیتونیم بریم پس نباید به سیو تو حالت افلاین ربط داشته باشه

Dr.Freeman

کاربر سایت
Apr 18, 2009
511
نام
نوید
دوستان سلام . من به یه مشکلی بر خوردم :

من به تازگی روی ایکس باکسم LT ریخته بودم و همه ی بازی جدید مثل tin tin ، MW 3 رو اجرا میکرد . امروز برای اولین بار به ایکس باکس لایو متصل شدم . یه مدتی در لایو بودم و بعد دستگاه رو خاموش کردم . بعد از اینکه دوباره دستگاه رو روشن کردم و بازی های جدید مثل MW3 رو توش میزارم ارور this disk is not suported رو میده . کسی میدونه مشکل از کجاست ؟؟؟

ebadi360

کاربر سایت
Sep 22, 2009
354
نام
Reza
دوستان سلام . من به یه مشکلی بر خوردم :

من به تازگی روی ایکس باکسم LT ریخته بودم و همه ی بازی جدید مثل tin tin ، MW 3 رو اجرا میکرد . امروز برای اولین بار به ایکس باکس لایو متصل شدم . یه مدتی در لایو بودم و بعد دستگاه رو خاموش کردم . بعد از اینکه دوباره دستگاه رو روشن کردم و بازی های جدید مثل MW3 رو توش میزارم ارور this disk is not suported رو میده . کسی میدونه مشکل از کجاست ؟؟؟
نبايد فعلا به Live وصل مي شدي
چون زماني كه وصل مي شه لايو بدون اينكه خودت بفهمي دستگاه رو آپديت مي كنه كه اين آپديت باعث مي شه تا بازي هاي با قفل امنيتي جديد مثل MW 3 اجرا نشه

Dr.Freeman

کاربر سایت
Apr 18, 2009
511
نام
نوید
نبايد فعلا به Live وصل مي شدي
چون زماني كه وصل مي شه لايو بدون اينكه خودت بفهمي دستگاه رو آپديت مي كنه كه اين آپديت باعث مي شه تا بازي هاي با قفل امنيتي جديد مثل MW 3 اجرا نشه

یعنی من دوباره بایدبدم روش LT بریزن ؟؟؟

sash2020

کاربر سایت
Jan 6, 2011
300
نام
Masoud
دوست عزیز بله یه چند روز صبرکنید lt3 داره میاد بدین اونو براتون بریزن.کسی جواب سوال منو پست 6376 نمیدونه؟
نه عزیز این ربطی به فلگ شدن نداره و اگر هم فلگ بشی ماکرو باهات کاری نداره تا بن ویو بیاد یعنی تو می تونی همه کاری کنی
این مشکلات جدید برا این اپدیت های جدید ماکروسافت هست
سایت xbox.com تو بخش ساپورتش کمک زیادی می تونه بهت بکنه و دقیقا این ارور کد ها رو علتشونو نوشته فقط باید بگردی خوب

ebadi360

کاربر سایت
Sep 22, 2009
354
نام
Reza
یعنی من دوباره بایدبدم روش LT بریزن ؟؟؟
فعلا از وصل شدن به لايو يه چند روزي بيخيال شو تا LT 3 بيايد
بعدش اگه مي توني يه بازي ديگه مثل درايور يا Gears of War 3 يا ***:Re رو تست كن اگه باز همين ارور داد يعني دستگاه آپديت شده و ديگه نمي شه كاري كرد
ولي مي توني از اين قسمت كمك بگيري
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=52522

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر