همه چیز درباره ی Xbox Live

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
آقا طاهر لطف کن در باره فريمور جديد hitachi بنويس...مزيتهايی که داره..ممنون
درایور جدید hitachi/lg هیچ مزیتی نسبت به نسخه قبلی نداره فقط چنتا از باگ هاش امنیتی رفع شده که مهمترینش disk-jitter هست که برای مقابله با این آپدیت بهاری بود که اصلا مشکلی پیش نیورد آپدیت.

kalagar2142

عضو جدید
Feb 20, 2007
590
نام
Mansour
دادش يه سوال دارم من يه اي دي تو لايو ساختم و چند تا بازي هم باهاش انجام دادم ولي الان كه ميخوام برم تو از ادرس و شهر و شماره پستي اشكال ميگيره . يه راهنمايي كنيد . من امريكا و ايالت تگزاس رو انتخاب كردم . يه pstal cod & address & city بهم بديد. ممنون از همتون

Gears xbox360

کاربر سایت
Apr 11, 2007
150
نام
بهنام
سلام استايد محترم بي زحمت طريق شر كردن ايكس باكسو با كامپيوتر توضيح بدبد
1.براي وصل شدن به لايف كارت شبكه مي خواهد
2. اگه هنگامي كه به لايف وصل ميشي پيغام اپديت بهاري رد كني مشكلي پيش مياد

Rockstar

کاربر سایت
Aug 10, 2006
405
نام
aryan
سلام استايد محترم بي زحمت طريق شر كردن ايكس باكسو با كامپيوتر توضيح بدبد
1.براي وصل شدن به لايف كارت شبكه مي خواهد
2. اگه هنگامي كه به لايف وصل ميشي پيغام اپديت بهاري رد كني مشكلي پيش مياد
لایف نه لایو
اگه مادربوردت کارد شبکه انبورد داشته باشه نه نمیخوای
اگه اپدیت نکنی اصلا نمیتونی وارد سیستم لایو شی
صفحات قبلی رو هم یه نگاه بنداز

MForce

کاربر سایت
Mar 10, 2007
313
نام
محمد مهدی
دادش يه سوال دارم من يه اي دي تو لايو ساختم و چند تا بازي هم باهاش انجام دادم ولي الان كه ميخوام برم تو از ادرس و شهر و شماره پستي اشكال ميگيره . يه راهنمايي كنيد . من امريكا و ايالت تگزاس رو انتخاب كردم . يه pstal cod & address & city بهم بديد. ممنون از همتون

adres:1889-1906 61th place F
City: Bradenton
State: Florida
Zip Code :34205
Tel: (941) 749-5834
USA

QuinT

کاربر سایت
Feb 16, 2007
1,454
نام
Mehdi
سلام من یه سوال دیگه داشتم
واقعا میشه با ای دی اس ال 64 انلاین توی لایو بازی کرد ؟؟

سلام . بله میشه بازی کرد .
من خودم با ADSL 64 تو لایو بازی کردم . اما تو بعضی از بعضی ها مثل GOW زمانی که شلوغ میشد خیلی لگ داشت (البته بیشتر بستگی به پینگت داره ) برای همین من رفتم ADSL 128 گرفتم که از 64 خیلی بهتره .

QuinT

کاربر سایت
Feb 16, 2007
1,454
نام
Mehdi
دوستان از اونجایی که در این اپدیت جدید دیگه نمیشه اکانت ساخت و از گلدش استفاده کرد میخواستم بدونم کسی از بچه ها هست که بتونه کارت 12 ماهه ی اکانت گلد رو گیر بیاره ؟ ممنون .

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
دوستان از اونجایی که در این اپدیت جدید دیگه نمیشه اکانت ساخت و از گلدش استفاده کرد میخواستم بدونم کسی از بچه ها هست که بتونه کارت 12 ماهه ی اکانت گلد رو گیر بیاره ؟ ممنون .
شما منبعی که نوشته دیگه نمی شه این کارو کرد رو می شه به من نشون بدی؟
اگر منظورت اینکه خودت ساختی و گلد فعال نشده که اون دلیل نمی شه چون قبل از این آپدیت هم یسری از بچه ها اکانت جدید ساخته بودن ولی گلدی بهشون داده نشده بود! من هنوز دلیل اینکه چرا بعضی اوقات می ده و بعضی اوقات نمی ده رو پیدا کردم راهشو و چون نمی خوام الکی id بسازم دنبالش نرفتم.
البته اگرم دیگه نشه زیاد هم بد نیست چون کلا چیز مسخره ای بود.

کارت هم در هر حاضر فقط طاهر جان از طریق یه واسطه می تونه برات بگیره که قیمتش یکم بالاس و یکسالش 80 تومانه تا جایی که یادمه.

soheilsb

کاربر سایت
Sep 24, 2006
139

من یک کارت اکانت 1+12 (13 ماهه) گلد نو دارم. اگر خواستید به همان قیمت خرید البته با هزینه پستی که برایم در آمده 15+50 یعنی 65 دلار تقدیم می کنم و کد آن را با Email به خدمتتان ارسال خواهم کرد.

سهیل

SNAKE=BIGBOSS

کاربر سایت
Feb 15, 2007
252
نام
NIKNAM
سلام دوستان یه مشکلی برام پیش اومده اگه میشه کمکم کنین من وقتی به لایو میخوام وصل شم روی dnsمینویسه failedاشکال از کجاست به لایو وصل نمیشهاگه میشه راهنمایی کنین

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
من یک کارت اکانت 1+12 (13 ماهه) گلد نو دارم. اگر خواستید به همان قیمت خرید البته با هزینه پستی که برایم در آمده 15+50 یعنی 65 دلار تقدیم می کنم و کد آن را با Email به خدمتتان ارسال خواهم کرد.

سهیل

من ميخواهم كي ميتوني برام بفرستي

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر