همه چیز درباره ی Xbox Live

Rockstar

کاربر سایت
Aug 10, 2006
405
نام
aryan
:(
این message هایی که تو profile مون تو خود 360 بود چرا پاک شد؟؟؟؟؟؟
ms یه پیغام واسه من فرستاده بود توش یه کد داده بود 1250 تا mspoint free میداد
من فکر نمیکردم پاک شه یعنی تا حالا سابقه نداشت ییهو خودش پاک شه. سیو نکردمش الانم نیست
هیججوری نمیتونم پس بگیرمش:( ؟یه email ی چیزی به ms بزنم؟

m_g_s

کاربر سایت
Jun 19, 2006
841
:(
این message هایی که تو profile مون تو خود 360 بود چرا پاک شد؟؟؟؟؟؟
ms یه پیغام واسه من فرستاده بود توش یه کد داده بود 1250 تا mspoint free میداد
من فکر نمیکردم پاک شه یعنی تا حالا سابقه نداشت ییهو خودش پاک شه. سیو نکردمش الانم نیست
هیججوری نمیتونم پس بگیرمش:( ؟یه email ی چیزی به ms بزنم؟

:biggrin1: باد آورده را...
سر پیغام ها میگه که فک کنم بعد 20 یا 30 روز باشه خودش پاک میشه:confused:

Rockstar

کاربر سایت
Aug 10, 2006
405
نام
aryan
:biggrin1: باد آورده را...
سر پیغام ها میگه که فک کنم بعد 20 یا 30 روز باشه خودش پاک میشه:confused:

اره :biggrin1: دقیقا
یه 20-30 روزی میشد به لایو وصل نشدم.نمیدونستم....
جالبه
یه دفعه 1000 تا فری گرفتم با یه پیتزا اومد دم در خونه(البته اون ادرسی که وقتی میخواستم اکانت لایو بسازم وارد کردم:cheesygri :biggrin1: )
اون 1000 تا مدتی بود بعد 2 ماه استفاده نکردم حروم شد
بعد یه پیغام اومد گفت 1 ماه پیش 1000 تا فری گرفتی با تاریخ انقضا ! حالا این 1250 تا رو بگیر بدون تاریخ انقضا!
هیچ کدومش به ما نرسید:((

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,435
نام
علی
جالبه
یه دفعه 1000 تا فری گرفتم با یه پیتزا اومد دم در خونه(البته اون ادرسی که وقتی میخواستم اکانت لایو بسازم وارد کردم:cheesygri :biggrin1: )
بعد یه پیغام اومد گفت 1 ماه پیش 1000 تا فری گرفتی با تاریخ انقضا ! حالا این 1250 تا رو بگیر بدون تاریخ انقضا!
خیلی دردناکه :biggrin1:
من جات بودم طولش نمیدادم همون موقع ازش استفاده میکردم :)

m_g_s

کاربر سایت
Jun 19, 2006
841
جالبه

:biggrin1:
دقیقا نگفتی این 1000 تا رو چجوری گرفتی ؟ یعنی همیجوری راندوم تورو انتخاب کردن بهت دادن؟;) در مورد بدست آوردن اینجوری پوینت خوده مایکرو هیچ حرفی نزده بود:confused:

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
جالبه
شما کارت یکم از خنده دار هم اونور تر بوده.:biggrin1: خوب نمی خواستی از پوینت استفاده کنی درست، می رفتی کدشو لااقل وارد می کردی تا همیشه تو اکانتت اون پوینت باشه حالا هر وقت می خواستی استفاده می کردی.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,792
نام
امین
دقیقا نگفتی این 1000 تا رو چجوری گرفتی ؟ یعنی همیجوری راندوم تورو انتخاب کردن بهت دادن؟;) در مورد بدست آوردن اینجوری پوینت خوده مایکرو هیچ حرفی نزده بود:confused:
چند نفر دیگه هم اومده بودن تو همین تاپیک گفته بودن!
مثل اینکه ms همین طوری شانسی point یده...

Rockstar

کاربر سایت
Aug 10, 2006
405
نام
aryan
شما کارت یکم از خنده دار هم اونور تر بوده.:biggrin1: خوب نمی خواستی از پوینت استفاده کنی درست، می رفتی کدشو لااقل وارد می کردی تا همیشه تو اکانتت اون پوینت باشه حالا هر وقت می خواستی استفاده می کردی.
حق با شماست اشکان عزیز
ولی اون موقع من به 360تم دسترسی نداشتم و از طریق خود سایت xbox اقدام به اینکار کردم و کد رو وارد کردم و فکر کردم فعال شد. به خودم گفتم اگه فعال نشده تو message هام میمونه و بعدا از طریق خود 360 وارد میکنم.واقعا نمیدونستم message ها اوتوماتیک پاک میشه

چرا گفته اینا:
Newsflash:
Xbox Live Arcade Wednesday Party-In-A-Box

We're so excited about the great Xbox Live Arcade titles coming out this summer that we're gonna party like it's … um … 1986! Yep, we're inviting our friends over, cranking the Top Gun soundtrack (come on, you KNOW you wanna go back to the "Danger Zone"), ordering pizza, and playing retro Xbox Live® Arcade games.

Want to get in on the action? Throw your own Wednesday Night Arcade party! We'll even help get you started with a Party in a Box. Okay, there's not really a box, but here's what we'll send you:
A free pizza from Papa John's.
1000 Microsoft points. Use 'em to download Xbox Live Arcade titles!
Free digital music download to get your favorite eighties tunes.

All we ask in return? Take some pictures of your party and tell us who was there and what happened. What did you play? What did you listen to? Did you get pepperoni or sausage on your Papa John's pizza?

Update: Thanks to all the partiers who sent in Party-In-A-Box requests! The winners have been randomly selected. Look for photos and party recaps from gamers across the country.

http://www.xbox.com/en-US/community/news/2006/0712-partyinabox.htm

W00T1991

کاربر سایت
Feb 5, 2007
1,588
نام
محمد
اقا چه میکنه این spring update مایکروسافت
سرعت همه چی تو لایو رفته بالا
سلام
این لینکی که یکی از بچه ها از سایت ماکرو داده بود برای دانلود اپدیت چطوره ؟
میشه از اینجا دانلود و بعد روی 360 نصب کرد ؟

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
سلام
این لینکی که یکی از بچه ها از سایت ماکرو داده بود برای دانلود اپدیت چطوره ؟
میشه از اینجا دانلود و بعد روی 360 نصب کرد ؟

تو اون لینک نوشته که بزودی قابل دانلوده و هنوز برای دانلود حاضر نیست! اگه حاضر شد باید بعد از دانلود رو CD رایتش کنی و بعد بذاری تو دستگاه !

SASAN-BSE

کاربر سایت
Mar 1, 2007
1,378
نام
ساسان
این لایو جدید هست؟!
من که ایکس باکس 360 داشتم حال نکردم دادم پی اس پی گرفتم
به نظر من هم این کار رو بکنید
یه سر به تایپک پی اس پی بزنید اگه می خواهید بخرین

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟