همه چیز درباره ی Xbox Live

Gin

کاربر سایت
Aug 31, 2010
60
:|
من یه هفتس دارم گیرز بازی میکنم هیچی نشده :|
فقط اون forza مورد داره

---------- نوشته در 10:53 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:52 AM ارسال شده بود ----------

نه اون یه آپدیت 90 مگی هستش که باید دانلود کنی.. واسه همه اینجوریه

اره خوب اما این لیست بازی های XGD3 هستش اگر دقت کنی، که هنوز نرم افزار مناسبی برای تست کردن این دیسک ها و این که آیا اینها پچ جدیدی به سیستم قفل گذاریشون اضافه شده یا نه موجود نیست و abgx هم آپدیت نشده برای همین می گن میشه بازی کرد اما based on your own risk

یکی هم اگر تونست سوال بالای من رو لطف کنه جواب بده:p

(در کل چرا این بخش اینقدر خالی از سکنه هستش؟8-|)

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
بچه ها چند تاسوال داشتم شمارهگزاری می کنم :D
1-از کجا متوجه بشم اکانت gold فعاله شده یا نه؟ چون لایو بودم و اپدیت کردم ولی تو بازی نرفتم البته فعلا قصد فعال کردنش رو تا 2 هفته دیگه ندارم چون اینترتم پینگش بالاس.

2-من پروفایل کنسول قبلیم رو انتقال دادم به کنسول جدید ..تو قسمت membership پروفایلم نوشته xbox live free ..الان منظورش سیلوره ؟
3-و ایا می شه روی همین پروفایل قدیمی اکانت یک ماه کنسول جدیدم رو فعال کنم یا باید یه پروفایل دیگه بسازم ؟

4-برای استفاده از اکانت گلد من یادم رفته چجوری بود اصلا می پرسه یا بری لایو خودش فعال می شه!؟

Gin

کاربر سایت
Aug 31, 2010
60
بچه ها چند تاسوال داشتم شمارهگزاری می کنم :D
1-از کجا متوجه بشم اکانت gold فعاله شده یا نه؟ چون لایو بودم و اپدیت کردم ولی تو بازی نرفتم البته فعلا قصد فعال کردنش رو تا 2 هفته دیگه ندارم چون اینترتم پینگش بالاس.

2-من پروفایل کنسول قبلیم رو انتقال دادم به کنسول جدید ..تو قسمت membership پروفایلم نوشته xbox live free ..الان منظورش سیلوره ؟
3-و ایا می شه روی همین پروفایل قدیمی اکانت یک ماه کنسول جدیدم رو فعال کنم یا باید یه پروفایل دیگه بسازم ؟

4-برای استفاده از اکانت گلد من یادم رفته چجوری بود اصلا می پرسه یا بری لایو خودش فعال می شه!؟

توی همین قسمت ممبرشیپ وقتی گلد باشی می نویسه
آره سیلور هستش
نه باید پروفایل جدید بسازی اگر امتیازها و ... مهم نیست برات مگر نه باید بخری
آره شما پروفایل بساز بعد بزن که می خوای لایوش کنی بعد یک جا داره اپگرید توی مراحلش بزن upgrade later بعد گلد رو بهت میده

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
سلام دوستان عزیز من میخام وصل بشم به لایو فقط و فقط تم بگیرم و دمو ورژن بازیارو دانلود کنم کنسول من اسلیم 4 گیگ هست lt2 روشه با اپدیت داشتبوردمم 13599 هست میگن 1 ماه خودش گلد داره میتونم لایو برم من اینکارارو انجام بدم یعنی تم بگیرم یا دمو ورژن بازیارو بعد 1 ماه دیگه نمیتونم لایو برم یا نه میتونم من نمیخام اصلا تو لایو بازی کنم اصلا بعد من فورزا 4 بازی کردم به مشکل نخورم بعد برم لایو اپدیت اومد اپدیت کنم یا نکنم میشه کمکم کنید ممنون میشم من راجبه لایو اطلاعات کافی ندارم ممنون میشم .

BROXIGAR

کاربر سایت
Sep 7, 2009
1,889
نام
سهیل
تصحیح میکنم . Flag نشدم . کد 1918 واسه مشکل NAT بود .
yahoo_4.gif

آخرین ویرایش:

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
سلام دوستان عزیز من میخام وصل بشم به لایو فقط و فقط تم بگیرم و دمو ورژن بازیارو دانلود کنم کنسول من اسلیم 4 گیگ هست lt2 روشه با اپدیت داشتبوردمم 13599 هست میگن 1 ماه خودش گلد داره میتونم لایو برم من اینکارارو انجام بدم یعنی تم بگیرم یا دمو ورژن بازیارو بعد 1 ماه دیگه نمیتونم لایو برم یا نه میتونم من نمیخام اصلا تو لایو بازی کنم اصلا بعد من فورزا 4 بازی کردم به مشکل نخورم بعد برم لایو اپدیت اومد اپدیت کنم یا نکنم میشه کمکم کنید ممنون میشم من راجبه لایو اطلاعات کافی ندارم ممنون میشم .
حالا از طریق wirless میری یا شبکه یه آپدیته حدودا 90 مگی داره
آپ که شد شه gamer tag واسه خودت میسازی. بهت یه اکانت گلد میده که میتونی هرجا خواستی بری. هرچی خواستی دانلود کنی.
مثلا اگه تم یا دمو رایگان باشه میتونی دانلود کنی. تا یه ماه. از اون به بعد باز واسه دست رسی به همه جا باید خودت اکانت گلد بخری.
چیزای مجانی زیاد نمیتونی گیر بیاری!! پس باید یه microsoft point بخری. از 400 پوینت هست تا 6000
اون وقت راحت هرچی خواستی میگیری..
در کل به نظرم ارزش نداره فقط به خاطره تم بخوای خرج کنی.. واسه بازی کردن خیلی بیشتر بهت میچسبه

---------- نوشته در 04:07 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:07 PM ارسال شده بود ----------

بچه ها من Flag شدم . راهی واسه UnFlag شدن وجود داره یا باید منتظر موج بن باشم ؟
راهی نیست :d
چطوری فلگ شدی؟

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
حالا از طریق wirless میری یا شبکه یه آپدیته حدودا 90 مگی داره
آپ که شد شه gamer tag واسه خودت میسازی. بهت یه اکانت گلد میده که میتونی هرجا خواستی بری. هرچی خواستی دانلود کنی.
مثلا اگه تم یا دمو رایگان باشه میتونی دانلود کنی. تا یه ماه. از اون به بعد باز واسه دست رسی به همه جا باید خودت اکانت گلد بخری.
چیزای مجانی زیاد نمیتونی گیر بیاری!! پس باید یه microsoft point بخری. از 400 پوینت هست تا 6000
اون وقت راحت هرچی خواستی میگیری..
در کل به نظرم ارزش نداره فقط به خاطره تم بخوای خرج کنی.. واسه بازی کردن خیلی بیشتر بهت میچسبه

مرسی دستتون درد نکنه تشکر حیف امروز اعتبارامو دادم وگرنه ازتون تشکر اعتباری میکردم ولی حیف دیگه انشالله برا روز بعد .

arman405

کاربر سایت
Jun 29, 2007
216
اگر می خواهی کاملا مطمئن باشی اینها رو لایو بازی نکن
Batman Arkham City
Ace Combat : Assault Horizon
Forza Motorsport 4
RAGE
Dark Souls
NBA 2K12
DRIVER: San Francisco
X-Men: Destiny
Gears of War 3
Warhammer 40,000: Space Marine
Rise of Nightmares

در مورد بقیه بازی ها هم حواست باشه پچ ها کاملا آپدیت و صحیح باشه (با استفاده از نرم افزار abgx که آموزش هاش توی سایت هم هست)

سلام

دوستان بازی کردن آفلاین این بازیها هم باعث فلگ شدن و بن شدن میشه؟

کلا آفلاین میتونه فلگ کنه؟

ممنون

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
با سپاس..دوستان وقتی اکانت گلد یک ماه تموم شد اگه یک پروفایل جدید باز کنیم بازم یک اکانت گلد دیگه فعال می شه؟ من نمی دونم کجا ولی یه بار یکی نوشته بود که رو هر ایکس باکس با این روش می شه 4 تا گلد استفاده کرد.

samss

کاربر سایت
Jul 27, 2010
1,033
نام
سام
با سپاس..دوستان وقتی اکانت گلد یک ماه تموم شد اگه یک پروفایل جدید باز کنیم بازم یک اکانت گلد دیگه فعال می شه؟ من نمی دونم کجا ولی یه بار یکی نوشته بود که رو هر ایکس باکس با این روش می شه 4 تا گلد استفاده کرد.
فک کنم تا سه تا پروفایل گلد مجانی هست .

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
فک کنم تا سه تا پروفایل گلد مجانی هست .
جدی! حیف من نمی دونستم و الی از دستگاه های قبلیم بیشتر استفاده می کردم.
برای ما که تو ایرانیم این اکانت ها رو چجوری باید تمدید یا بخریم؟قیمت هاش چجوری هست؟ ماکروسافت پوئینت هم برای خرید دی ال سی قضیش چجوریه و چطور باید تهیه کرد؟

samss

کاربر سایت
Jul 27, 2010
1,033
نام
سام
جدی! حیف من نمی دونستم و الی از دستگاه های قبلیم بیشتر استفاده می کردم.
برای ما که تو ایرانیم این اکانت ها رو چجوری باید تمدید یا بخریم؟قیمت هاش چجوری هست؟ ماکروسافت پوئینت هم برای خرید دی ال سی قضیش چجوریه و چطور باید تهیه کرد؟
اکانت و پواینتو که از جا هایی مثل اینجا می تونی بخری.... dlc هم که با همون پوینتی که خریدی میخری دیگه ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر