همه چیز درباره ی Xbox Live

evony

کاربر سایت
Jun 23, 2010
109
دوستان
این سرور های EA چرا بهشون وصل نمیشم؟؟
هرچی میخوام بازی کنم که مال EA هست یه اروری میده و کانکت نمیشه!!!
و نمیتونم بازی بکنم!!
و وقتی هم که کانکت میشه و میخوام FIFA 2011 south africa بازی کنم تو بازی بد جوری تیک میزنه!!
لطفا راهنمایی کنید.

Soap McTavish

کاربر سایت
Jul 3, 2010
1,403
نام
N4V!D
دوستان
این سرور های EA چرا بهشون وصل نمیشم؟؟
هرچی میخوام بازی کنم که مال EA هست یه اروری میده و کانکت نمیشه!!!
و نمیتونم بازی بکنم!!
و وقتی هم که کانکت میشه و میخوام FIFA 2011 south africa بازی کنم تو بازی بد جوری تیک میزنه!!
لطفا راهنمایی کنید.

فك ميكنم مشكل از پينگه شما باشه كه لگ ميزنه تو بازي منم بعضي وقتا كه پينگم بالا ميره به سرور هاي ea وصل نميشه

M3ti J70

کاربر سایت
Jun 11, 2007
447
نام
مهدی
ایکس باکس رفیقه من چند وقتیه هر دفعه که میخواد یه بازی را اجرا کنه اپدیت میخواد!!!(منظورم اپدیتی هست که وقتی برای اولین بار با یه بازی میری لایو باید انجام بدی هست!!)
به ورژن ال تی هم ربط نداره چون 1.91 ریخته!!!!!!!!!
به نظرتون با clear system cache درست میشه؟ اینکار مشکلی ایجاد نمیکنه؟

Boss Hunter

کاربر سایت
Nov 8, 2008
1,246
نام
محسن
دوستان، من موقع ثبت نام کشور ازم نخواست کجا میتونم کشور رو وارد کنم؟؟؟؟
میتونی با همین مرورگرت بری توی سایت لایو و توی قسمت تنظیمات کشور رو انتخاب کنی.
ایکس باکس رفیقه من چند وقتیه هر دفعه که میخواد یه بازی را اجرا کنه اپدیت میخواد!!!(منظورم اپدیتی هست که وقتی برای اولین بار با یه بازی میری لایو باید انجام بدی هست!!)
به ورژن ال تی هم ربط نداره چون 1.91 ریخته!!!!!!!!!
به نظرتون با clear system cache درست میشه؟ اینکار مشکلی ایجاد نمیکنه؟
اگه هر دفعه پیغام آپدیت میده یه جای کار میلنگه و به قول خودتون بهتره یک بار clear system cache رو انجام بدین.

saeed_x111

کاربر سایت
Oct 1, 2009
5
آقا من دیشب می خواستم وصل بشم به xboxlive بعدش وقتی وصلش کردم گفت باید دستگاه آپدیت بشه منم گذاشتم که بشه وقتی آپدیت شد حالا دیگه هیچ بازی ای رو نمی شه باهاش کرد حتی وقتی کابل اینترنتو ازش کندم تو رو خدا کمکم کنید من که پاک گیج شدم بگید الان باید چی کار کنم!!!!

aryan90

کاربر سایت
Aug 26, 2010
109
نام
آرین
آقا من دیشب می خواستم وصل بشم به xboxlive بعدش وقتی وصلش کردم گفت باید دستگاه آپدیت بشه منم گذاشتم که بشه وقتی آپدیت شد حالا دیگه هیچ بازی ای رو نمی شه باهاش کرد حتی وقتی کابل اینترنتو ازش کندم تو رو خدا کمکم کنید من که پاک گیج شدم بگید الان باید چی کار کنم!!!!
شما باید بری 1.91+lt برات بریزن درست میشه

angel-legend

کاربر سایت
Apr 11, 2011
720
نگران نباش چیزی نشده!وقتی آپدیت کنید فریمور نصب بوده روی دستگاه شما پاک میشه و دستگاه به حالت اورجینال تبدیل میشه! برو پیش یک آدم مطمئن بگو واسم فریمور ورژن 1.91 رو نصب کن! هزینه اش 15 تا 18 تومنه! وقتی نصب کردی تمام بازی ها اجرا میشه...

بچه ها ای پینگ رو چطوری باید بیارم پایین؟؟؟
برو ISP بگو پینگ من باید 300 باشد! اگه هر دلیلی اوردن بدون دارن دروغ میگن! اگه به حرفت گوش ندادن بگو ازتون به سازمان تنظیم مقررات رادیویی شکایت میکنم! محکم و قاطعانه بگی شک نکن پینگت میاد بین 300 تا 400!! من خودم از همین ترقند استفاده کردم جواب داد! پینگ من حدود 1700 . 1600 بود! همین کارو کردم الان شده بین 300 تا 400:d
مشکل از ISP شما ست!;)

حالا یک سوال! میشه آواتار دانلود کرد بعد ریخت رو هارد یا فلش و نصب کرد!؟؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر