همه چیز درباره ی Xbox Live

a.p&23a.r

کاربر سایت
Aug 15, 2010
135
نام
Ali
سلام به همه من یه مشکلی دارم من چند روز پیش داشتم cod4 رو آنلاین بازی می کردم اما الان هرچی می گردم می بینم کسی نیست بعد cod black ops و assassins creed brotherhood هم امتحان کردم بازم نشود اصلا هیچ کسی رو پیدا نمی کنه به نظر شما مشکل من کجاست لطفا راهنمایی کنید

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658
سلام به همه من یه مشکلی دارم من چند روز پیش داشتم cod4 رو آنلاین بازی می کردم اما الان هرچی می گردم می بینم کسی نیست بعد cod black ops و assassins creed brotherhood هم امتحان کردم بازم نشود اصلا هیچ کسی رو پیدا نمی کنه به نظر شما مشکل من کجاست لطفا راهنمایی کنید
شما مشکلت از ISP تون هستش شما باید زنگ بزنید بهشون .

=))=))=))=))

farshid.parvar

کاربر سایت
Mar 22, 2010
519
نام
فرشید
سلام دوستان من ديروز يه اكانت براي اولين بار ساختم ولي اصلا ازم آدرس نخواست فقط بهم كفت اسم خودت بعد ايميل بعد هم بسورد رو ازم خواست و بعد هم وارد لايو شدم در ضمن اسم بروفايلم رو خودش عوض كرده حالا جطور ميتونم از 1 ماه gold‏ رايكان استفاده كنم وقتي ميخوام آنلاين بازي كنم ميكه بايد اكانت gold‏ داشته باشي و اكه بخوام اسم بروفايلم رو عوض كنم بايد جكار كنم.

aryan90

کاربر سایت
Aug 26, 2010
109
نام
آرین

من قبلا اینطوری بودم چون پینگم خیلی زیاد بود نمیتونستم search کنم (البته تو mv2) شما برو ببین میتونی join شی به friend هات join بشی یا نه اگه نتونستی فکر کنم مشکل از اینترنتت باشه

situation-1st

کاربر سایت
May 25, 2011
1
نام
mohammad
bebin microsoft point chizie ke mitoni bazi haro bahash download koni ya masalan boliz ya hamon outfit barash bekhari kholase harchi zi ke to xbox live poli ro baiad ba on bekhari va toie bishtare saiitaie marbot be livam mifroshan mesle game credit

amir0831

کاربر سایت
May 29, 2011
827
نام
امیر
سلام من امروز خواستم به ایکس باکس لایو وصل شم دیدم اپدیت زد .اپدیت ایکس باکس لایو و اینا مثل اپدیت 19 می حالا چیکار کنم.اپدیت کنم یا نه؟تا همین پری روز وصل بود

aryan90

کاربر سایت
Aug 26, 2010
109
نام
آرین
شما پارس انلاینی؟
اخه نمیخوام یاد خرج کنم

من پارس انلاین نیستم ولی مسه اینکه همه ی اونایی که پارس انلاین هستن اکثرا مشکل mtu دارن حالا من نمیدونم مشکل از مودمیه که پارس انلاین میده یا مشکل از خود شرکته .
در ضمن من این مودم رو 60,000 تومن خریدم خیلی گرون نیست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر