همه چیز درباره ی Xbox Live

Victor Reznov

کاربر سایت
Jun 17, 2011
16
سلام دوستان
ممکنه من رو راهنمایی کنید...
من تا چند روز پیش به لایو وصل میشدم ، اما امروز که اومدم وصل بشم ارور MTU میده و میگه MTU رو تنظیم کن...
حالا مودم من Zyxel هست و گزینه MTU نداره ، من چه جوری باید MTU رو تنظیم کنم... اینم بگم که از پارس آنلاین سرویس میگیرم و تو این چند روز چند بار قطعی داشتم...

سلام من هم پارس آنلاین دارم و همین مشکل رو داشتم برای اینکه این ارورو نده باید تنظیمات مودمتو از pppoe به bridge تغییر بدی همچنین یه سری پورت هست که باید تو NAT باز کنی که تو صفحه اول همین تاپیک نوشته شده و قبل از این کارا حتما یه backup از تنظیماتت بگیر چون از طریق کامپیوتر تو اینترنت نمیتونی بری !(توجه داشته باش که موقع وصل شدن به لایو کابل شبکه متصل به کامپیوترو از مودم بکشی)

GBOX

کاربر سایت
Apr 15, 2011
67
سلام . من تازه به لایو وصل شدم. امروز خواستم از طریق لایو برم تو فیسبوک ولی وقتی ایدی و پسوردو می دم با پیغام facebook is temprary unavailable.please try later. چی کار کنم؟

Whitebeard

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,382
نام
علی
سلام دوستان ميخواستم بدونم راه حلي براي اين كه يفهميم كنسول فلگ شده يا نه وجود داره؟!
اگر هم كه كنسول فلگ شده نميشه درستش كرد؟!مردم از بس ملت رفتن لايو بازي كردن فقط براي من تعريف كردن!

يه مرد نيست جواب مارو بده؟!

aryan90

کاربر سایت
Aug 26, 2010
109
نام
آرین
سلام دوستان ميخواستم بدونم راه حلي براي اين كه يفهميم كنسول فلگ شده يا نه وجود داره؟!
اگر هم كه كنسول فلگ شده نميشه درستش كرد؟!مردم از بس ملت رفتن لايو بازي كردن فقط براي من تعريف كردن!

1.هارد و یا مموری کارد خود را از کنسول جدا کنید(حتما این کار را انجام دهید)
2.کنسول خود را روشن کنید.
3.بعد از اینکه لوگو Xbox نمایان شد شما هیچ گزینه ای برای انتخاب پروفایل ندارید این بدین دلیل است که شما هارد و مموری خود را از کنسول جدا کرده اید.
4.به قسمت System Settings بروید و سپس به قسمت Network Settings بروید و بر روی Test Xbox Live Connection کلیک کنید حالا کانکشن مورد نظر آغاز میشود و اجازه دهید به پایان برسد
5.بعد از انجام این عمل یک پیغام مبنی بر آپدیت کنسول نمایان میشود خواهشا به هیچ وجه این پیغام را OK نکنید و بر روی NO کلیک کنید بعد از آن کنسل را (Cancel)انتخاب کنید
6.بعد از کامل شدن این قسمت Y را بزنید و یک صفحه از کد و شماره نمایان میشود
7.حالا باید کد خود را از زیر کلمه Z مشاهده کنید (مهم نیست شماره های دیگر چه میباشد)
8.در این قسمت که قسمت پایانی هم میباشد باید از بن شدن یا فلگ شدن خود سر در بیاورید»
اگر این کد باشد:
Z: 8015 - 1002 یعنی شما خوشبختانه فلگ نشده اید
ولی اگر شما این کد را مشاهد کنید:
Z: 8015 - 190D یعنی متاسفانه شما فلگ و یا حتی بن شده باشید.

Whitebeard

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,382
نام
علی
دوستان من امروز دستگاهم رو به live وصل کردم و دستگاه اپدیت شد بعد یه بازی گذاشتم میگه play dvd
مشکل چجوری حل میشه؟؟

شما الان بايد بري LT 1.9 بريزي(البته فك نميكنم بازم كمكي بكنه)بازم ميگم مطمئن نيستم!

حالا سوال آخر خودم:

دوستان من آخرين آپديت پائيزي كه اومد(براي AC:BH و NFS:HP)رو نصب كردم و بعد از آپديت فيبل 3(پچ نشده)رو گذاشتم و ارور Disc Unreadable داد.بعد از يه مدتي هم LT+ ريختم و نسخه پچ شده بازيها رو انجام حالا ميخام به لايو وصل شم.ميخواستم بدونم فلگ نشدم؟!بخاطر همون ارور فلگ نشدم؟!

Squidward

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,601
نام
ممد
یعنی وقتی به لایو وصل میشم لازم نیست هاردمو بیرون بیارم؟

راستی لازمه پروفایل جدا واسه لایو بسازم؟

نه ! چرا باید همچین کاری بکنی ؟!!
فکر نکنم . من و دوستام با پروفایل قبلیمون رفتیم . فقط اسمشو عوضی کردیم .

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
نه ! چرا باید همچین کاری بکنی ؟!!
فکر نکنم . من و دوستام با پروفایل قبلیمون رفتیم . فقط اسمشو عوضی کردیم .
من الان زیا ددر جریان کار نیستم.آپدیت بعد از LT 1.9 که همون LT2 باشه کی قراره بیاد؟

اگه الان LT 1.9 نصب کنم دیگه اون درخواست آپدیت واسم نمیاد؟

kingmammad110

کاربر سایت
Dec 30, 2010
288
نام
محمد
من الان زیا ددر جریان کار نیستم.آپدیت بعد از LT 1.9 که همون LT2 باشه کی قراره بیاد؟

اگه الان LT 1.9 نصب کنم دیگه اون درخواست آپدیت واسم نمیاد؟

نه عزیز جان همه مشکلاتت حل میشه البته باید بازیهات پچ شده باشه و به لایو وصل بشی که خدایی نکرده فلگ یا بن نشی

Whitebeard

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,382
نام
علی
نه عزیز جان همه مشکلاتت حل میشه البته باید بازیهات پچ شده باشه و به لایو وصل بشی که خدایی نکرده فلگ یا بن نشی

يعني وقتي LT 1.9 رو نصب ميكنيم بايد بازي ها رو دوباره پچ كنيم؟!پچ متناسب با LT 1.9?!?!?!?

BOYKA22

کاربر سایت
May 3, 2011
10
نام
amir
این تاییک برای پرسش و پاسخ درباره ی است اولین سوالو خودم میکنم: Xbox Live تو ایران کار میکنه ؟
سلام من به لایو وصل میشم ولی وقتی میخوام برم بازی کنم تو قسمت آنلاین بازی چند دقیقه می ایسته بعد میگه server not available at this time.try again later timeاگه میشه کمکم کنید:(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر