همه چیز درباره ی Xbox Live

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
اومده اقا مشکلی نداره برا اسلیم 9504 اومده
اینجا رو بخون http://nextgen.ir/
متوجه میشی;)

اونی که برای شما ریختن ورژن 1.0 هست.سایتی که دوستمون گفتن رو چک کنید نوشته LT+ v1.9 در حال برنامه نویسی و این صحبتا هستن...
شما طبق آموزشهای تاپیک 4 روش اتصال،تنظیمات Network رو دستی انجام بده و پورت هایی که در آموزش گفته شده رو برای IP کنسول در NAT مودم وارد کن.

Engeener

کاربر سایت
Jun 24, 2011
40
سلام دوستان .
من یه سوال دارم ! من چند وقتی هست به لایو وصل نشدم و توسط Modio سیو هایی رو از اینترنت گرفتم و با فلش در هارد ایکس باکسم ریختم آیا ممکنه بن شوم ؟!

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
سلام دوستان .
من یه سوال دارم ! من چند وقتی هست به لایو وصل نشدم و توسط Modio سیو هایی رو از اینترنت گرفتم و با فلش در هارد ایکس باکسم ریختم آیا ممکنه بن شوم ؟!
100%...... خصوصا اگه اچیومنت هک کرده باشین.

A . ZoN[i]X

کاربر سایت
Aug 15, 2010
298
نام
ⒶⓁⒾ
اقا من میخوام پوینت بخرم ولی نمیدونم کدوم کشورو انتخاب کردم که این اکانتمو ساختم از کجا میتونم کشورمو بفهمم
:(:(:(:(

دوست عزیز شما برو سایت Xbox بعد برو به قسمت My xbox ---> Account
برو Change password !!! تو قسمت Account information زده .

Ramin9659

کاربر سایت
Jun 19, 2009
138
سلام به همه دوستان عزیز گفتم بد نیست یکی از تجربیاتم رو در اختیارتون بگذارم.من تازه به لایو وصل شدم دو سه روز تست کردم دیدم با اینکه پینگم حدود 340 هست زیاد نمی تونم از بازی لذت ببرم مثلا در PES 2010 فاصله بین زدن دکمه تا دیدن عکس العمل بازی کن بین 2 تا 3 ثانیه بود و این یعنی فاجعه که همه تا می تونن بهت گل بزنن.)x
رفتم و تنظیمات NAT مودم رو از روی سایت ها پیدا کردم و پورت های 3074 و 53 و 80 و 88 رو باز کردم و این تأخیر رسیده به 2 یا 3 میلی ثانیه که فکر کنم برای ایران خیلی خوبه و مشکلی توی بازی ندارم دیشب هم زدم کاربر bk 2 bk رو ترکوندم طوری که آخری بازی دیسکانتکت کرد تحمل نکرد تا بازی تموم شه :d

aria_victor

کاربر سایت
Jul 11, 2009
212
من 4ماهی میشه که به لایو وصل نشدم. مثل اینکه 1 آپدیتی جدید اومده که کلاً دستگاه رو بهم میریزه. یعنی فعلاً وصل نشم؟ اون آپدیتی که چندتا بازی مثل هیلو و کال اف و... اجرا نمیشد رو دارم. بعد از اون هم آپدیت اومده؟

Ramin9659

کاربر سایت
Jun 19, 2009
138
من 4ماهی میشه که به لایو وصل نشدم. مثل اینکه 1 آپدیتی جدید اومده که کلاً دستگاه رو بهم میریزه. یعنی فعلاً وصل نشم؟ اون آپدیتی که چندتا بازی مثل هیلو و کال اف و... اجرا نمیشد رو دارم. بعد از اون هم آپدیت اومده؟

با توجه به نوع درایو دستگاهتون از این بخش کمک بگیرید قسمتهای مربوط به LT 1.9 منظورمه.
http://forum.bazicenter.com/forumdisplay.php?f=93

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر