همه چیز درباره ی Xbox Live

blacksina

کاربر سایت
Mar 10, 2008
652
چه جوری انتقال بدم ؟

اول بايد آخرين آپديت داشبورد رو برزي كه قابليت انتقال پروفايل روي USB رو بهت بده (اگه اين آپديت رو داري كه هيچي)

بعد هم پروفايلت رو ميريزي روي فلش ميبري روي اسليم بعد از رو فلش ميريزيش رو هارد اسليم و Sign in ميكني

aryan90

کاربر سایت
Aug 26, 2010
109
نام
آرین
من درایو benq دارم و ال تی پلاس ورن 1.9 رو ریختم و سه بازیه call of duty :modern warfare 2 و black ops و halo reach نمیاد ولی بقیه ی بازی هارو می تونم انلاین یازی کنم
مشکل چیه؟

M4hd1

کاربر سایت
Sep 17, 2009
155
نام
Meiti
من درایو benq دارم و ال تی پلاس ورن 1.9 رو ریختم و سه بازیه call of duty :modern warfare 2 و black ops و halo reach نمیاد ولی بقیه ی بازی هارو می تونم انلاین یازی کنم
مشکل چیه؟
چون این بازی ها فقل AP2.5 دارن و باید بازی رو پچ کنید و دوباره ازش یه رایت بگیرین
توضیحات بیشتر:http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=23814

amir0831

کاربر سایت
May 29, 2011
827
نام
امیر
اقا چرا پست منو پاک می کنید؟:-/
LT1.9 اومده بعد اگه بریزم دیگه ایکس باکس لایو اپدیت نمیخواد؟و بن نمیشم؟
جون مادرتون جواب بدین

Farzadreza

کاربر سایت
Jul 11, 2009
75
نام
farzadreza
اقا چرا پست منو پاک می کنید؟:-/
LT1.9 اومده بعد اگه بریزم دیگه ایکس باکس لایو اپدیت نمیخواد؟و بن نمیشم؟
جون مادرتون جواب بدین

اگه میخواید به صورت کپی تو لایو بازی کنید تنها راه چاره و تنها راه مطمئن حال حاضر همین lt1.9 هست...هیچ کسی هم هیچ تضمینی نمیتونه بده که بن میشید و یا نه...اگه قرار به بن شدن باشه همه ی کسایی که کپی بازی میکنن بن میشن طبق چیزایی که گفتن عمل کن نگران هم نباش!

kaveh

کاربر سایت
Dec 11, 2005
518
نام
کاوه
تاپیک 19 می بسته شد (بهتر داشتین اسپم میدادین) یه سوال دارم اگه LT+1.9 با آپدیت قبلی بریزم بعدش آپدیت 19 می رو نصب کنم دوباره از حالت کپی خوانی خارج میشه یا نه؟ یا باید باید حتما قبل از ریختن LT+1.9 قبلش آپدیت 19 می رو نصب شده داشته باشیم رو داشبورد !؟ (آپدیت 19 می نصب نکردم چون بازی های کپی اجرا نمی کرد برای همین تا زمان ریختن Lt+1.9 دست نگه داشتم)

آخرین ویرایش:

Game Freak

کاربر سایت
Nov 5, 2010
102
نام
امیر
تاپیک 19 می بسته شد (بهتر داشتین اسپم میدادین) یه سوال دارم الان داشبورد رو آپدیت 19 می نکردم الان بخوام lt+1.9 بریزم باید اول آپدیت کنم داشبور رو بعد lt+1.9 بریزم یا فرقی نمیکنه که مثلا اول lt+1.9 بریزم بعدش آپدیت 19 می نصب کنم (تا الان آپدیت نکردم داشبورد چون بازی های کپی رو اجرا نمی کرد) من الان دقیقا چی کار کنم یکی بهم بگه ممنون میشم:d
اول باید ofw بریزی بعد آپدیت 19 می رو بریزی بعد lt+1.9 بریزی

آخرین ویرایش:

shahnam

کاربر سایت
Mar 3, 2009
322
من بازیMW2(نسخه پچ نشدش رو) اول ریختم تو هارد بعد پلیش کردم وحواسم نبود که پچ نشدس و یه صفحه سیاه رنگ اومد ولی پیغامunreadable disk رو نداد و تا صفحه سیا شد زود دوزاریم افتاد و دیسکو درآوردم.
حالا می خوام بدونم که دستگاه من فلگ شده یانه؟؟

sash2020

کاربر سایت
Jan 6, 2011
300
نام
Masoud
تاپیک 19 می بسته شد (بهتر داشتین اسپم میدادین) یه سوال دارم اگه LT+1.9 با آپدیت قبلی بریزم بعدش آپدیت 19 می رو نصب کنم دوباره از حالت کپی خوانی خارج میشه یا نه؟ یا باید باید حتما قبل از ریختن LT+1.9 قبلش آپدیت 19 می رو نصب شده داشته باشیم رو داشبورد !؟ (آپدیت 19 می نصب نکردم چون بازی های کپی اجرا نمی کرد برای همین تا زمان ریختن Lt+1.9 دست نگه داشتم)
درسته می گن اول باید ofw بریزی ولی اگر اپدیت 19 می رو بریزی ، به طور پیش فرض فریمورت اصلی میشه. پس اول dvdkey و بعد 19 می و بعد LT1.9 (اون حرف برا شرایط خاصیه)

Amirscofield

کاربر سایت
Dec 8, 2010
56
سلام بچه ها من دستگاهمو دادم پیناتا LT1.9 بریزه برام.اما نتونست برام بریزه.گفتش که DVD KEY که استخراج کردیم به دستگاه نمی خوره باید ببری همون جایی که برات LT+ ریختن DVD key رو بگیری.(آپدیت کرده بودم قبل از این که LT 1.9 بیاد)
اما من black ops اورجینال خریده بودم حالا که حتی این بازی رو هم می گذارم پیغام open tray می ده.یا هر سی دی اورجینال دیگه هم همین طور شده یعنی من فیلم هم می گذارم همینه.نمی دونم چی کار کنم بعضیا می گن لنز دستگاه سوخته بعضی ها می گن درایوت flash شده نمی دونم چی کارش بکنم.کلا این کار تغصیر فروشگاه pinata بوده.نمی دونم چی کار کرده که بازی اورجینالم دیگه به دستگاهم نمی خوره:((

kingmammad110

کاربر سایت
Dec 30, 2010
288
نام
محمد
سلام بچه ها من دستگاهمو دادم پیناتا LT1.9 بریزه برام.اما نتونست برام بریزه.گفتش که DVD KEY که استخراج کردیم به دستگاه نمی خوره باید ببری همون جایی که برات LT+ ریختن DVD key رو بگیری.(آپدیت کرده بودم قبل از این که LT 1.9 بیاد)
اما من black ops اورجینال خریده بودم حالا که حتی این بازی رو هم می گذارم پیغام open tray می ده.یا هر سی دی اورجینال دیگه هم همین طور شده یعنی من فیلم هم می گذارم همینه.نمی دونم چی کار کنم بعضیا می گن لنز دستگاه سوخته بعضی ها می گن درایوت flash شده نمی دونم چی کارش بکنم.کلا این کار تغصیر فروشگاه pinata بوده.نمی دونم چی کار کرده که بازی اورجینالم دیگه به دستگاهم نمی خوره:((

دوست عزیز من فکر کنم نتونسته به صورت صحیح ابدیت رو برات بریزه فکر کنم فریمور اورجینال رو اول برات نریخته که اینجوری شده کلا این که هست شما این ابدیت رو بزنی dvd key عوض میشه به نظر من بده یه ادم خبره باهاش صحبت کن و ازش بخواه که ابتدا حتما حتما فریمور اورجینال رو برات بریزه همون ofw که داخل پوشه lt1.9 جلوش نوشته pre داخل اونه اگر ابدیت جدید رو زدی که هیچی اگر نزدی بعد از فریمور اورجینال بزنه برات و بعد lt1.9 رو بریزه تمام حتما درست میشه dvd key نمیخوره یعنی چی اون jungle flusher جدید رو برای استخراج key جدید بیرون دادن طرف به نظر من کارش درست نبوده پیناتا باشه یا هر کس دیگه من نظرم اینه من خودم که ابدیت کردم ربع ساعت برای تعمیر کاره توضیح میدادم ترتیب ریختن ابدیت رو تا تونست بریزه اگر همینطوری بهش میدادم میخواست همینطوری بدون فریمور اورجینال زدن lt 1.9 بزنه شاید هم دستگاه من مثل تو می شد

Last edited by a moderator:

sash2020

کاربر سایت
Jan 6, 2011
300
نام
Masoud

کلا دو احتمال هست یکی اینکه لنزت سوخته که من همین احتمال رو میدم (چون کار یه لحظه هست یه کوچولو اشتباه کنی می سوزه دیگه ) یا یارو بلد نبوده فریمور رو اشتباه ریخته.
من گمان می کنم خودت می تونی درست کنی برا خودتو یا حداقلش اینه که یه نگاه بزن برد داریوت رو ببین بو نمیده یا نقطه سیاه نیست.
اگر نمی تونی این کار رو انجام بدی سریع برو با بزرگترت اونجا و کنسولو بزار جلوش و بدان کار خودشه که ریده تو کنسولت.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر