همه چیز درباره ی Xbox Live

hadi sh

کاربر سایت
Oct 1, 2010
660
نام
هادی
من تازه تو live ثبت نام کردم شنیدم یک ماه کانت گلد مجانی داره . الان میرم قسمت membership اکانت من رو زده free چرا ؟ راهی داره برم فعالش کنم ؟ یا دیگه گلد نمیده جدیدا ؟

دوست عزیز برا فعال کردنش باید یه دلار پرداخت کنید تا اکنت فعال شه...

omiid

کاربر سایت
Dec 23, 2011
543
دوستان خواهشا" کمک کنید. فقط سوال نپرسید. من چی کار کنم با این مشکل ؟؟؟
من چقد این سوال رو تکرار کنم ؟؟؟
من عكسا تو دانلود نكردم نديدم . اما خودم وايمكس مبين دارم روان اجرا ميكنه بدون ايراد . با كابل لبن وصل ميكنم تو قسمت يوزر و پسورد بايد هيچي نزني . دستگاه با كابل لن بدون نياز به يوزر وپسورد متصل ميشه اول اينو ببين رعايت كردي؟. دوم اينكه تو تنظيمات دي اس ان شماره دي اس ان رو از پشتيباني درست گرفتي وزدي؟

---------- نوشته در 02:02 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:57 PM ارسال شده بود ----------

تو بازي سنتر بخش نحوه اتصال به لايو هست با عكس توضيح داده پله پله منم از اونجا خوندم قبلا و متصل شدم راحت اونجا رو هم سر بزني بد نيست شايد اشتباهي داشتي مشخص ميشه تو مراحل درست اتصال تو توضيحات.

Seser.pesar

کاربر سایت
Feb 22, 2012
941
نام
...:: محمد ::...
من دیروز رفتم بازی بخرم ...یه DvD بود روش عکس plants vs zombie بود ..... به فروشنده گفتم مگه بازی های ارکید روی dvd هم میاد ... گفت اره ... 10 یا 20 تا بازی ارکید روی یه دی وی دی میشه ریخت بعد نصب کرد رو ایکس باکس ..
میخواستم ببینم چجوریاس ؟؟!!
این بازی ها رو لایو 800 تا هرکدوم پویینت میخوان !!!**!!!
اگه بگیرم راحت میتونم بازی کنم ؟؟!!
پلیز توضیح بدید

Amir2$2

کاربر سایت
Oct 14, 2011
291
نام
CjCj قدیم :)
آخه برینک هم شد بازی که می خوای آنلاین بازی کنی؟ انقدر چرت و پرته که لایوش خالیه هیچکس آنلاین بازی نمی کنه باید با خودت بازی کنی.
داداش اون با خودم شما فقط بگو اون کده چیه و کجا باید واردش کنم ازت ممنون میشم

amir0831

کاربر سایت
May 29, 2011
827
نام
امیر
خدا رحم كنه هر بازي از قديم مولتي داشت انداختم تو دستگاه استيلت اصلا نميدونم چي بود .

منم دقیقا همین کارو کردم و اصلا حتی برنر مکس هم نمیکنم همینجور بازی رو از جلد میزارم تو دستگاه.
حالا که این کارو کردی به احتمال زیاد فلگی و دیگه برنر مکس و ... فایده نداره هر وقت بن ویو بیاد بنی و تا اون موقع اگر برنر مکس هم بزاری هیچ تاثیری نداره پس دیگه امنیت رو بیخیال شو همینجوری دیسک از جلد بزار تو دستگاه.

captain Dun

کاربر سایت
Sep 16, 2011
59
نام
فراز
با 3 کیلو سلام خدمت دوستان عزیز زود جواب ده .
من یه سری سوال دارم که از این قراره :
1.من لایو دیدم l-)ولی وقتی x360 هک نشده داشتم . بد LT2 زدم و الانم می خوام LT3 بزنم . این LT3 که بزنی میشه راحت رفت تو لایو و هک نشد ؟ اصن میشه رفت تو لایو ؟
2.من بدجور خوره ی COD هستم و خیلی دوست دارم مولتی پلیر بازی کنم . اگه LT3 بزنم می تونم بازی کنم ؟ آنلاین ؟ یا حتما باید gold بخرم ؟
3.اگه حتما باید gold بخرم من علاقه ی زیادی به چیز های مفتی و اصولا مفت خوری دارم . اگه راهی هست که gold یا هر چیزی که بشه باهاش مولتی پلیر زد رو مفتی گیر بیارم ، لتفا بدون درنگ بگین .
4.اگه نیست یه جایی بگین که بهترین و ارزونترین راه رو داشته باشه .
5.این بازی لایو کردن ترافیک اینترنت رو خیلی میبره یا چجوریه ؟

با سپاس بی کران فراوان از شما دوست عزیز گرامی خیلی خوب که تا نیم ساعت دیگه یا همین الان جواب کامل و درست رو دادین .
ف.ک

RaZoR00224

کاربر سایت
Dec 6, 2010
765
نام
محمد حسین
من فقط 2 و 5 و 4 رو می تونم مطمئن بهت بگم برای بازی انلاین باید حتما لایو داشته باشی وبدون لایو نمی تونی بازی کنی !
لایو مفتی میشه گیر اورد ولی نهایتا بهت 1 یا 3 ماهه می دن . من خودم خیلی دنبال این مفتی ها بودم ولی همشون کلاشن و فقط می خوان ترافیک سایتشون زیاد شه و قطعا بهت نمی دن !
ترافیک هم بستگی به بازیت داره مثلا می دونم bfbc2 در ساعت حدود 50 یا 60 مگ استفاده می کنه و یا 3 هم تقریبا دو برابر . اصولا هر چی تعداد بازی کن ها تو مولتی پلیر بیشتر بشه مپ ها هم بزرگ تر بشن ترافیک بیشتری مصرف میشه !
همه ما ها هم چیز مفت دوست داریم ! چیزه عادییه ! ولی به نظر من هم چنان بهترین راه برای انلاین بازی کردن خرید ارجینال هستش ! از هر نظر !

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
اریج که کمرشکنه! یه lt3 و یه دیسک برنر مکس از بازی. خلاص!

---------- نوشته در 08:08 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:04 PM ارسال شده بود ----------

با 3 کیلو سلام خدمت دوستان عزیز زود جواب ده .
من یه سری سوال دارم که از این قراره :
1.من لایو دیدم l-)ولی وقتی x360 هک نشده داشتم . بد LT2 زدم و الانم می خوام LT3 بزنم . این LT3 که بزنی میشه راحت رفت تو لایو و هک نشد ؟ اصن میشه رفت تو لایو ؟
2.من بدجور خوره ی COD هستم و خیلی دوست دارم مولتی پلیر بازی کنم . اگه LT3 بزنم می تونم بازی کنم ؟ آنلاین ؟ یا حتما باید gold بخرم ؟
3.اگه حتما باید gold بخرم من علاقه ی زیادی به چیز های مفتی و اصولا مفت خوری دارم . اگه راهی هست که gold یا هر چیزی که بشه باهاش مولتی پلیر زد رو مفتی گیر بیارم ، لتفا بدون درنگ بگین .
4.اگه نیست یه جایی بگین که بهترین و ارزونترین راه رو داشته باشه .
5.این بازی لایو کردن ترافیک اینترنت رو خیلی میبره یا چجوریه ؟

با سپاس بی کران فراوان از شما دوست عزیز گرامی خیلی خوب که تا نیم ساعت دیگه یا همین الان جواب کامل و درست رو دادین .
ف.ک

1) بهترین راه کپی بازی کردنه دیگه !
2) چرا که نه! حتما باید گلد باشه
3) به اون امید نباش!
4) نمی دونم!
5) خیلیا خیلی چیزا میگن! رو 50 به بالا حساب کن!

un

کاربر سایت
Apr 24, 2006
165
نام
fsdfsdfasfzxc
سلام چندا سوال داشتم
الان همه بازی ها رو میتونم لایور برنم ؟
روی چه دیسکی باید کپی کنم ؟
Stealth حتما باید انجام بدم ؟
Maxpayne 3 هم میشه آنلاین زد ؟

راه های جلوگیری از بن شدن چیه ؟

ممنون میشم جوابمو بدید ....

ahmad mashti

کاربر سایت
May 27, 2011
265
نام
احمد رضا
سلام خدمت دوستان
امروز رفتم یه کارت 1600 پوینتی خریدم .هر چی میخوام redeem کنم میگه can't retrieve information from xbox live
status code 801613fb
کسی هست یه کمکی بکنه به ما؟؟؟

un

کاربر سایت
Apr 24, 2006
165
نام
fsdfsdfasfzxc
سلام چندا سوال داشتم

جواب نمیدید ؟؟؟

amir0831

کاربر سایت
May 29, 2011
827
نام
امیر
سلام چندا سوال داشتم

جواب نمیدید ؟؟؟
1-همه بازی ها میشه ولی بعضی باز ها انلاین پس می خوان که باید پوینت بگیری براش.(50%بازی ها)
2-روی دی وی دی 9
3-اگر امنیت برات مهمه حتما باید بازی های قدیمی و xgd2 رو Sealth کنی و بازی های xgd3 و جدید رو برنر مکس.البته من خودم اصلا Sealth و اینا انجام نمیدم چون به نظرم دیگه بن ویو نیست!
4-اره میشه پوینت هم نمی خواد
5-راهش همین sealth و برنر مکس اگه شما رعایت نکنی اول فلگ میشی بعد که بن ویو اومد بن میشی (4 ساله بن ویو نیومده)

---------- نوشته در 11:00 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:58 PM ارسال شده بود ----------

سلام خدمت دوستان
امروز رفتم یه کارت 1600 پوینتی خریدم .هر چی میخوام redeem کنم میگه can't retrieve information from xbox live
status code 801613fb
کسی هست یه کمکی بکنه به ما؟؟؟
اگه اکانت ایکس باکس لایوت آمریکاست باید حتما پوینت هم مال امریکا باشه و پوینت اروپا نمی خوره بهش و بالعکس

ahmad mashti

کاربر سایت
May 27, 2011
265
نام
احمد رضا
اکانتم که مال آمریکاس (وقتی موقع آدرس دادن ازم ایالتم رو خواست مطمئن شدم که اکانتم us هست ، گرچه قبلا هم چک کرده بودم)
من میگم شاید چون آدرسم رو از یه جایی کش رفتم و نوشتم گیر داده...
تو خود ساپورت مایکرو هم گفته اگه تا 24 ساعت ارور برطرف نشد ببرید پیش فروشنده و بگید براتون اکتیوش کنه... از قضا از پشت شهرداری هم گرفتم که دیگه اوضاشون معلومه ... بدجور رفت تو پاچمون 40 تومن ...

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر