همه چیز درباره ویندوز 7

™Meysam

کاربر سایت
May 22, 2007
1,542
نام
میثم
افا یه سوال:confused:
چرا داخل ویندوز سون امیج های بالای 4 گیگ رو نمی زاره کپی کنیم داخل فلش جریان چیه از سیستم نیست دوستم هم این مشکلو داره جریان چیه را حل شو اگه بدونید ممنون

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
سلام
دوستان من امروز رو لبتاپم ویندوز رو نصب کردم
فقط یه سری چیزا رو نشناخت
دیسک ریکاوری رو هم میزاشتم ارور میداد
حالا کسی میتونی برای لبتاپ sony fz190 درایورکلیک راست ماوس و وبکم رو بده(البته وبکم رو شناخته فقط اون سافور vaio camera رو می خوام)
ممنون

™Meysam

کاربر سایت
May 22, 2007
1,542
نام
میثم
چرا داخل ویندوز سون امیج های بالای 4 گیگ رو نمی زاره کپی کنیم داخل فلش جریان چیه از سیستم نیست دوستم هم این مشکلو داره جریان چیه را حل شو اگه بدونید ممنون

سلام
حالا کسی میتونی برای لبتاپ sony fz190 درایورکلیک راست ماوس و وبکم رو بده(البته وبکم رو شناخته فقط اون سافور vaio camera رو می خوام)
ممنون
اقا یکی جواب ما دوتا رو بده:biggrin1: انوقت جواب منو زود تر بدید چون من زود تر اومد تو صف:biggrin1::biggrin1::love:

Sorrows

کاربر سایت
Jun 27, 2008
437
به اختمال خیلی زیاد فورمت فلش مموریتون FAT32 هست و این فورمت اجازه ی ذخیره ی فایلها با حجم بیشتر از 4GB رو نمیده.NTFS فورمت کنید درست میشه.

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,958
نام
فرهاد
سلام
ممنون

برو اینجا رو ببین
http://vcl.vaio.sony.co.jp/download/unofficial/64/001.html

789

کاربر سایت
Oct 17, 2005
846
نام
رامتین
سلام به دوستان عزیز.

اخرین ورژن کامل از ویندوز 7 رو که کامل باشه رو اگر لطف کنید. اینکه به صورت یک فایل یک تکه باشد بهتر است. نزدیک به 3 گیگ رو دانلود کردم در 13 پارت که متاسفاه خراب بود.

hamhami_333

کاربر سایت
May 20, 2009
333
نام
نوید
سلام دوستان اقا میشه یه نرم افزار خوب بدید من این ویندوزمو اکتیو کنم با اینا نشد
Windows7.Loader.v1.77
Windows 7 Activation ToolKit 1.8
ممنون میشم یه چیزی بزارید که کاسپر ویروس نشناستش

Golden7light

کاربر سایت
Aug 29, 2008
234
درود
دوستان تو وین XP میشد مدیا پلیر رو اورد تو تسک بار و از اونجا نگاه کرد (Taskbar=>toolbars=>windows media player) تو وین 7 هم میشه یا نه؟ چطوری؟
ممنون میشم یه هلپی بدین

ariajoker

کاربر سایت
May 19, 2009
293
درود
دوستان تو وین XP میشد مدیا پلیر رو اورد تو تسک بار و از اونجا نگاه کرد (Taskbar=>toolbars=>windows media player) تو وین 7 هم میشه یا نه؟ چطوری؟
ممنون میشم یه هلپی بدین
فقط کافیه مدیا پلیر رو minimize کنی و هر موقع خواستی فیلم تماشا کنی کرسر موس رو ببر روی ایکن مدیا پلیر روی تسکبار.

Golden7light

کاربر سایت
Aug 29, 2008
234
فقط کافیه مدیا پلیر رو minimize کنی و هر موقع خواستی فیلم تماشا کنی کرسر موس رو ببر روی ایکن مدیا پلیر روی تسکبار.
ممنونم دوست عزیز. لی اینو میدونستم. من میخوام خودش نشون بده و قطع نشه. مثل عکس زیر تو XP
tugkcv3w0r5l5z9yswcb.jpg

دوستان ممنون میشم بگید که تو 7 چطوری این کارو کنم.
کامپیوترم یک درایو بیشتر نداره می خوام WINDOWS 7 بریزم . چطوری میتونم فرمتش کنم
شما میتونید با برنامه Partion Magic درایوتون رو به چندتا تقسیم کنید

Sorrows

کاربر سایت
Jun 27, 2008
437
دوستانی که از نسخه های کرک شده ی Windows 7 استفاده میکنن آپدیت KB971033 رو دانلود و نصب نکنن که به کُل فعال سازی ویندوز رو از کار میندازه و فعلا با هیچ کرکی هم نمیشه درستش کرد!برای اطمینان هم تنظیمات آپدیت ویندوزتون رو طوری قرار بدید که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب نکنه.

ariajoker

کاربر سایت
May 19, 2009
293
دوستانی که از نسخه های کرک شده ی Windows 7 استفاده میکنن آپدیت KB971033 رو دانلود و نصب نکنن که به کُل فعال سازی ویندوز رو از کار میندازه و فعلا با هیچ کرکی هم نمیشه درستش کرد!برای اطمینان هم تنظیمات آپدیت ویندوزتون رو طوری قرار بدید که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب نکنه.
بله ولی اپدیت های دیگه رو چطور نصب کنم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر