همه چیز درباره ویندوز 7

• Thread starter Thread starter Medusa
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
دوستان چطوری می شه پس زمینه پوشه ها رو شفاف و شیشه ای کرد به طوری که به شه از داخل پوشه والپیپر دسکتاپ یا آیکونهای روی دسکتاپ رو دید؟
منظور من دکمه win+space نیست!

بچه ها من WINDOWS 7 ULTIMATE رو ریختم بعد اومدم CD مودم DSL رو بریزم.ارور میده.
میریزمش ولی هر با رستارت می کنم میگه باید رستارت بشه و اون ایکون اینترنتم هم نمی اد.
چند بار ریختم ولی همینجوری شد.
کمکم کنید...

سلام دوستان کسی تا حالا توی این سیستم عامل با هنگ کامل مواجه شده؟
اگر اره ممنون میشم اگر مشخصات سیستمش و برنامه ای که در اون زمان اجرا کرده رو بگه.

دوستان چطوری می شه پس زمینه پوشه ها رو شفاف و شیشه ای کرد به طوری که به شه از داخل پوشه والپیپر دسکتاپ یا آیکونهای روی دسکتاپ رو دید؟
منظور من دکمه win+space نیست!

همچين قابليتي فكر نمي كنم خود ويندوز در حالت عادي داشته باشه.بعدش هم اونطوري چشم اذيت ميشه كه.

بچه ها من WINDOWS 7 ULTIMATE رو ریختم بعد اومدم CD مودم DSL رو بریزم.ارور میده.
میریزمش ولی هر با رستارت می کنم میگه باید رستارت بشه و اون ایکون اینترنتم هم نمی اد.
چند بار ریختم ولی همینجوری شد.
کمکم کنید...

شما آخرين درايور مخصوص مودم DSL خودتون رو از سايتش بگيريد.درايور بايد مخصوص ويندوز 7 باشه.اگر نبود ويندوز Vista روش سازگاره.

سلام دوستان کسی تا حالا توی این سیستم عامل با هنگ کامل مواجه شده؟
اگر اره ممنون میشم اگر مشخصات سیستمش و برنامه ای که در اون زمان اجرا کرده رو بگه.

شما اگه اين مُشكل رو داريد،2 حالت داره.يا از Ram هست يا از كارت گرافيك.آخرين درايور كارت گرافيكتون مخصوص ويندوز 7 رو بگيريد و نصب كنيد،ببينيد مُشكل حل ميشه يا نه.

سلام دوستان. من هر ورژنی از الکل رو که نصب میکنم بالا نمیاد. چیکار کنم؟
کسی یه ورژن از الکل داره که تو 7 اجرا بشه؟

اين نسخه با Windows 7 سازگاري داره :

Code:
http://rapidshare.com/files/323757562/Alcohol120.retail.1.9.8.7612.rar

کسی نمیدونه چرا گاهی فایلهای منو اینجوری نشون میده؟یکوقتایی دیگه هیچی نشون نمیده.تو مای کامپیوترم چیزی باز نمیشه.باید ریست کنم تا درست شه.هر وقت نیم ساعت تو ویندوز کار میکنم اینجوری قاط میزنه.

کسی نمیدونه چرا گاهی فایلهای منو اینجوری نشون میده؟یکوقتایی دیگه هیچی نشون نمیده.تو مای کامپیوترم چیزی باز نمیشه.باید ریست کنم تا درست شه.هر وقت نیم ساعت تو ویندوز کار میکنم اینجوری قاط میزنه.

احتمالا وین شما ناقص هست و یا اینکه شما ویروس دارید شما یک بازی کامپیوتر رو به صورت safe mode بالا بیارید ببینید این مشکل باز هم هست

سلام! :biggrin1:
الان چند روزه که ویندوزم چیز شده! :biggrin1: یعنی کرکش خراب شده،بعد از یه آپدیت گفت که ویندوز شما کپی و ممکنه قربانی یه و الی آخر... :biggrin1:
میخواستم یه کرک خوب بزارین اینجا،ممنون :biggrin1:

الان چند روزه که ویندوزم چیز شده! :biggrin1: یعنی کرکش خراب شده،بعد از یه آپدیت گفت که ویندوز شما کپی و ممکنه قربانی یه و الی آخر... :biggrin1:

lمنظورتون اینه که وین 7 شما active نشده است یعنی پیغام 30 روزه میده؟

این خوبه :

Code:
[URL]http://www.mediafire.com/?mzqyrnifmxo[/URL]

Windows 7 Loader 1.7.7

احتمالا وین شما ناقص هست و یا اینکه شما ویروس دارید شما یک بازی کامپیوتر رو به صورت safe mode بالا بیارید ببینید این مشکل باز هم هست
من ویندوز رو دو روزه ریختم :biggrin1: اصلا عکس رو دیدین؟بازی چیه؟فقط آیکون فایلها دیده نمیشه.به بازی چه ربطی داره؟:biggrin1:

lمنظورتون اینه که وین 7 شما active نشده است یعنی پیغام 30 روزه میده؟

نه،قبلا active بود و مشکلی نداشتم،ولی بعد از یه آپدیت گفت که ویندوز شما کپی شده هست و... مثلا اگه notepad باز میکردم صفحه windows genuineمیومد هر وفت هم که سیستم روشن میکردم و وارد desktop میشدم،پیغام اکتیو کردن میداد که من کنسلش میکنم.
این خوبه :

Code:
[URL]http://www.mediafire.com/?mzqyrnifmxo[/URL]
Windows 7 Loader 1.7.7
این فایلی که شما گذاشتین دانلود کردم،ویروس داره...Worm... ! کسپراسکی شناسایی کرد...

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or