همه چیز درباره ویندوز 7

F! JeY

کاربر سایت
Aug 17, 2009
221
نام
هادی
دوستان من ويندوزم رو اپديت كردم و هر دو ساعت يكبار ريستارت ميشه.
ميخواستم بدونم اگه اين اپديتي رو كه بالا گذاشتيد رو نصب كنم مشكلم حل ميشه؟
متاسفانه باید بگم که دیگر کاریش نمیشه کرد. چون با آپدیت کرک بودن ویندوز رو می داند.ماله من یه بار اینجوری شده بود.شما باید یه بار دیگه وین رو نصب کنید .کرک مناسب رو بریزید.همچنین باید updator را رو حالت آف قرار بدید.اگه کرک هم پیدا نکردید بگید خودم بزارم.همچنین از کرک remove wat استفاده نکنید چون 70% کار نمیکنه

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
gs هست ولی میزنم هیلتره
من الان خودم تست کردم دانلود میشه
از اینا استفاده کن!
8400M GS
Verde Notebook Release 197.16
Notebook Release 195.62
GeForce Release 186.03
اگه از اینم نشد بجای این USوUK اول لینک بذار FR نشد بذار GR نشد:D بذار NL و ...
متاسفانه باید بگم که دیگر کاریش نمیشه کرد. چون با آپدیت کرک بودن ویندوز رو می داند.ماله من یه بار اینجوری شده بود.شما باید یه بار دیگه وین رو نصب کنید .کرک مناسب رو بریزید.همچنین باید updator را رو حالت آف قرار بدید.اگه کرک هم پیدا نکردید بگید خودم بزارم.همچنین از کرک remove wat استفاده نکنید چون 70% کار نمیکنه
من خودم تست کردم remove watt رو وکار هم میکنه لازم نیست 6 ساعت وین نصب کرد از اول

F! JeY

کاربر سایت
Aug 17, 2009
221
نام
هادی
من خودم تست کردم remove watt رو وکار هم میکنه لازم نیست 6 ساعت وین نصب کرد از اول

منم گفتم 70 %.اگه بهتر تحقیق کنید می بینید که ماله بعضی ها کار می کنه.مال اونایی که کار نکرد ریستارت میشه.من خودم remowe watt ریخته بودم که اونجوری شد

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum
یک سوال بسیار مسخره :D
من چهار با WIN 7 را گرفتم ولی بعد از چند وقت شمارش معکوس میده که تا چند روز دیگه قطع میشه من بالاخره نفهمیدم از چه WIN استفاده کنم :biggrin1:

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
باید کرکش کنی با 7loader!

مایکروسافت روی یکی از آپدیت ها فکر می کنم چیزی گذاشته که سریعا بعد از نصب و Restart کردن کامپیوتر کاربر با پیغام غیرقانونی بودن ویندوز روبرو میشه.

کافیه برای پاک کردن اون آپدیت از این فایل استفاده بشه :

Code:
http://rapidshare.com/files/386534099/RemoveWAT225b2.zip

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
مایکروسافت روی یکی از آپدیت ها فکر می کنم چیزی گذاشته که سریعا بعد از نصب و Restart کردن کامپیوتر کاربر با پیغام غیرقانونی بودن ویندوز روبرو میشه.

کافیه برای پاک کردن اون آپدیت از این فایل استفاده بشه :

Code:
http://rapidshare.com/files/386534099/RemoveWAT225b2.zip
من حرفم چیز دیگه ای بود پدرام جان
اون آپدیت 1033 فکر کنم هست که باعث این مشکل میشه و میشه با این برنامه یا رمور که دادی مشکل رو حل کرد

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
من حرفم چیز دیگه ای بود پدرام جان
اون آپدیت 1033 فکر کنم هست که باعث این مشکل میشه و میشه با این برنامه یا رمور که دادی مشکل رو حل کرد

من منظورم با شما نبود میثم جان.
صحبت شما رو ضمیمه کردم،که دوستان اگر به مُشکلی برخورد کردند،این رو دانلود کنند.

یادم باشه قبل از پست زدن از همگی کسب اجازه کنم:biggrin1:

کاظم Gamer

کاربر سایت
Aug 6, 2007
103
با سلام
من به تازگی ویندوز سون نسخه ultimate رونصب کردم و تو اکثر نرم افزار ها مشکل ندارم ولی وقتی جستجوگر فایرفاکس با این ورژن Firefox Setup 3.0 Beta 4رو نصب میکنم بعد از نصب شدن برای اجرا ارور میده
در ضمن بعد از نصب این نرم افزار NOD32view4_06_4 که برای آپدیت نود 32 است همین مشکل پیش میاد لطفا کمک کنید
اگر نیاز به ورژن جدید این نرم افزارها هستش لطفا بزارید
ممنون

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
با سلام
من به تازگی ویندوز سون نسخه ultimate رونصب کردم و تو اکثر نرم افزار ها مشکل ندارم ولی وقتی جستجوگر فایرفاکس با این ورژن Firefox Setup 3.0 Beta 4رو نصب میکنم بعد از نصب شدن برای اجرا ارور میده
در ضمن بعد از نصب این نرم افزار NOD32view4_06_4 که برای آپدیت نود 32 است همین مشکل پیش میاد لطفا کمک کنید
اگر نیاز به ورژن جدید این نرم افزارها هستش لطفا بزارید
ممنون

فایرفاکس جدید رو از اینجا دانلود کن :

Code:
http://www.filehippo.com/download_firefox/

کافیه روی Download Latest Version بزنی.

برای NOD32 هم این Anti Virus ش رو دانلود کن :

Code:
[B][/B][URL]http://rapidshare.com/files/377052546/EAV_32_bit_4.2.40.0.rar[/URL]

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
سلام!
من هم مثل پرهام یه سوال متداول دارم!
خب من ویندوز 7 نصب دارم و از زندگی راضیم!
خواستم بدونم حالا اگه بخوام آپدیتش کنم باید چیکار کنم؟
من از کرک Loader استفاده میکنم.
باتشکر...

Ali_Reza

کاربر سایت
Sep 25, 2005
538
نام
علیرضا
سلام!
من هم مثل پرهام یه سوال متداول دارم!
خب من ویندوز 7 نصب دارم و از زندگی راضیم!
خواستم بدونم حالا اگه بخوام آپدیتش کنم باید چیکار کنم؟
من از کرک Loader استفاده میکنم.
باتشکر...
سلام

تو غلط کردی از زندگیت راضی هستی :D
یه آپدیتی هست به شماره 1033 (چهار رقم آخرشه). جز اون هر کدوم رو آپدیت کنی مشکلی نداره. اگه اون رو هم آپدیت کردی، این رو بگیر درست میشه.

پ.ن: آهان راستی منم یه سوال متداول ازت دارم که بعدا ازت می پرسم تا حالت حسابی جا بیاد :D

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
چه کرک عاقلیه این! الان نگاه کردم دیدم خودش تیک آپدیت 1033 رو برداشته!!! (همین KB971033 دیگه؟!)
WOW پسر این آپدیت های Optional اش رو نگاه کردم...درایور مانیتورمو هم گذاشته! نه خوشم اومد!
پ.ن. HEY! You and Me! OUTSIDE!!1

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر