همه چیز درباره ویندوز 7

WILD GOAT

کاربر سایت
Mar 1, 2009
305
درود
ببخشید بابت اسپم ، ولی فک کنم دلیل انکه این نمره ی ریتینگ تا 7.9 هست بیشتر سمبولیک هست تا فنی.
مثلا یعنی واسه این گذاشتن تا 7.9 که دیگه از خود ویندوز7 عددش بالاتر نره و از این حرفا. شاید تو ویندوز 8 مثلا بشه تا 8.9...
حالا نشنیده بگیرید کلا این تز من رو...:|

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
نمیدونم اینجا جاشه بپرسم یا نه ولی جای بهتر پیدا نکردم !
دیروز یه تروجان گرفتم ! :D و دیگه ویندوز بالا نمیاد ولی تو safe mode میره
تروجان فیک انتی اسپای ویر تا اونجایی که فهمیدم
حالا راهی هست که حذفش کرد ؟

مرسی

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
نمیدونم اینجا جاشه بپرسم یا نه ولی جای بهتر پیدا نکردم !
دیروز یه تروجان گرفتم ! :D و دیگه ویندوز بالا نمیاد ولی تو safe mode میره
تروجان فیک انتی اسپای ویر تا اونجایی که فهمیدم
حالا راهی هست که حذفش کرد ؟

مرسی

System Restore
و اگه نشد
Trojan Killer

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
System Restore
و اگه نشد
Trojan Killer

ممنون به نظر میاد ویروس میروسا پاک شده ولی همچنان این صفحه آبی لعنتی بجای ویندوز میاد :(

ولی تو safe mod هم یکم کند بود که برطرف شد
startup repair هم که طول میکشه انجام داد ولی بازم درست نشد !
به نظرم یه فایل مهمی یا درایوری نابود شده این وسط :D راهی نیس دیگه ؟ :( کمک...

آخرین ویرایش:

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
ممنون به نظر میاد ویروس میروسا پاک شده ولی همچنان این صفحه آبی لعنتی بجای ویندوز میاد :(

ولی تو safe mod هم یکم کند بود که برطرف شد
startup repair هم که طول میکشه انجام داد ولی بازم درست نشد !
به نظرم یه فایل مهمی یا درایوری نابود شده این وسط :D راهی نیس دیگه ؟ :( کمک...

اتفاقا چند وقت پیش من هم با صفحه ی آبی ای مشابه همینی که گذاشتی مواجه شدم و هر کاری کردم که ویندوز رو درست کنم نشد که نشد (آپدیت - حذف نرم افزار درایور ها و ...) و آخر سر مجبور شدم دوباره از نو ویندوز رو نصب کنم

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
اتفاقا چند وقت پیش من هم با صفحه ی آبی ای مشابه همینی که گذاشتی مواجه شدم و هر کاری کردم که ویندوز رو درست کنم نشد که نشد (آپدیت - حذف نرم افزار درایور ها و ...) و آخر سر مجبور شدم دوباره از نو ویندوز رو نصب کنم

منم هر کاری میشد کردم نشد دیگه ویندوز جدید نصب کردم کاشکی همون اول میکردم ! :d

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
سلام
چطور میتونم سیستم رو طوری تنظیم کنم که سر یه ساعت معین خاموش بشه؟؟(طوری که روی استندبای هم نره!!)
درود بر شما
با استفاده از برنامه زیر میتونید سر ساعت معین سیستم رو خاموش (ShutDown) کنید
Auto-PowerOn-&-ShutDown

ASYLUM MANAGER

کاربر سایت
Mar 17, 2011
1,329
نام
Milad
درود بر شما
با استفاده از برنامه زیر میتونید سر ساعت معین سیستم رو خاموش (ShutDown) کنید
Auto-PowerOn-&-ShutDown

ممنون از کمکت، یعنی خود سیستم همچین قابلیتی نداره؟؟

حالا این نرم افزار م امتحان میکنم.

Dr.Freeman

کاربر سایت
Apr 18, 2009
511
نام
نوید
دوستان این ارور صفحه آبی داره منو دیوونه میکنه . یکی از دوستان یه برنامه به من داد که کد ارور رو نشون میداد . بنده کد رو گرفتم و فهمیدم که مشکل از رجیستری کارت گرافیک هست . کارت گرافیک رو آپدیت کردم ولی فایده ای نداشت . هر برنامه ی اصلاح رجیستری هم که استفاده میکنم فایده نداره . کسی نمیدونه چه کاری باید کرد ؟؟؟

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
درود به دوستان
ممنون از کمکت، یعنی خود سیستم همچین قابلیتی نداره؟؟حالا این نرم افزار م امتحان میکنم.
خواهش میکنم دوست من.
(اگر درست یادم باشه) از طریق ویندوز هم دستوراتی وجود داره که ای کار رو انجام میده اما بهترین و مطمئن ترین راه استفاده از همین برنامه هست
دوستان این ارور صفحه آبی داره منو دیوونه میکنه . یکی از دوستان یه برنامه به من داد که کد ارور رو نشون میداد . بنده کد رو گرفتم و فهمیدم که مشکل از رجیستری کارت گرافیک هست . کارت گرافیک رو آپدیت کردم ولی فایده ای نداشت . هر برنامه ی اصلاح رجیستری هم که استفاده میکنم فایده نداره . کسی نمیدونه چه کاری باید کرد ؟؟؟
اگر اون برنامه ای که بهتون دادم کمکتون نگرد ، کد ارورتون رو داخل اینترنت جستجو کنید(سایت های انگلیسی زبان). راه حل های مختلفی رو پیدا میکنید که باید امتحان کنید.
اگر فکر میکتید مشکلتون سخت افزاریه ، میتونید تو تاپیک مربوط به مشکلات سخت افزاری مطرح کنید تا اساتیدی که اونجت هستن راهنمایی کنن.
سلام .. دوستان نمیدونم چرا اخیرا بدون این که هیچ برنامه ای اجرا کنم ram 900 mb پره ؟!!
خود ویندوز سون مقداری از منابع سیستم مثل رم رو استفاده میکنه که این مقداری که گفتید تقریبا طبیعی هست
میتونید از Task Manager ویندوز به تب Processes برید . روی قسمت Memory کلیک کنید تا پروسه ها بر اساس استفاده از رم مرتب بشن.
اینطوری میتونید بفهمید چه پروسه ای بیشتر فضای رم شما رو اشغال کرده ، و اینکه آیا جزو پروسه های مورد نیاز ویندوز هست یا نه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر