همه چيز درباره ویندوز Vista

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
محمد جان انشاالله که درست گفته باشم واقعا زیبا هست
ولی بنده یک سوال از شما دارم:
شما مگر خود مدیر نیستید؟
مگر نگفته اید که عکسهایی که سایز صفحه رو بهم میریزد را در سایت به صورت لینک بزاریم پس به چه دلیل شما خودتون این کار رو نکردید؟
انشاالله از حرف بنده ناراحت نشده باشید و بنده رو فرتی بن نکنید
ولی واقعا زیبا هست بنده رو نیز به خودش جلب کرد مجبور بر دانلودش شدم

با تشکر از دوستان

Mohammad

Aquatic Guru
Administrator
Sep 23, 2005
675
نام
محمد
شما مگر خود مدیر نیستید؟

چرا بنده خویشتن مدیر میباشم :)
عکس 800*600 در صفحات قبلی هم زیاد بوده اگه مرورگر درست حسابی داشته باشی مشکلی درست نمیکنه. نکنه رزولوشن مانیتورت روی 640*480 هست ؟!
در ضمن تاپیکهایی که عکس نقش مهمی توشون داره اگه لازم باشه بزرگتر از این هم میذارم.
شما هم فکر نمیکنم لازم باشه دوره بیفتید توی تاپیکها و به این و اون تذکر بدید ...

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,791
نام
امین
ممنون محمد جان.
72.gif

محمد جان انشاالله که درست گفته باشم واقعا زیبا هست
مشکل از شماست عکس ایرادی نداره.

ببخشیدا من حال ندارم صفحه های قلب رو بخونم میشه بگید بلاخره کی میاد این ویندوز ما که هنوز تو کفیم
تابستان سال اینده

rolis63

کاربر سایت
Sep 25, 2005
51
سلام دوسته عزيز خوشهالم كه تنستي بد از اين همه تلاش پيداش کني ولي واقن من با سومين اکزت بيشتر حال ميکنم اون دو تا اولي خيلي شلوغه راستي حتماً به اون سايتي كه دادم سر بزن مطمئن باش پشيمن نميشي فعلن يا علي

Sasy360

کاربر سایت
Dec 5, 2005
858
نام
ساسان
نوشته شده توسط pandora tomorrow:
ویستا هم یه جورایی همون xp هست با قابلیت بالاتر.
حق با شماست جیگر ولی کسی که کارشو با یه ویندوز شروع میکنه دیگه نمیره تو کار یه ویندوز دیگه[خودمم نفهمیدم چی گفتم!]

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,791
نام
امین
نوشته شده توسط Sasy360:
حق با شماست جیگر ولی کسی که کارشو با یه ویندوز شروع میکنه دیگه نمیره تو کار یه ویندوز دیگه[خودمم نفهمیدم چی گفتم!]
چه ربطی داشت؟؟؟؟؟؟ وقتی امکاناته زیاد و خوبی بده چرا استفاده نکرد...

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
سلام یک مدتیه در این تاپیک در مورد ویندوز ویستا مطلب خاصی نوشته نشده گفتم یک مطلبی بنویسم

msnlhh.jpg

مایکروسافت کماکان در حال افزایش قابلیت های امنیتی ویندوز ویستا میباشد. این دیالوگ که مشاهده می کنید وقتی ظاهر میشه که یک کاربر کاری را انجام میده که نیاز به اجازه ی Administrator سیستم داره

msnlvp.jpg

برای کمک به حفاظت کاربران ار برنامه ها و نرم افزار های مخرب ویندوز ویستا دارای قابلیتی است به نام Windows Defender . یک نسخه ی تغییر یافته از محصولی که پیش از این با نام Windows AntiSpyware میشناختیم . برای اجرای Windows Defender نیازی به اجازه ی Administrator نیست

msob5j.jpg

این هم قسمت Security Center ویندوز ویستا که کسانی که با Wnidows XP SP2 کار می کنند با این قسمت تا حدودی آشنایی دارند. البته در ویندوز ویستا این قسمت دارای قابلیت ها و امکانات گسترده تری هست برای مثال Spywar
Protection

msoe4i.jpg

Security Center همچنین شامل بخشی به نام General Security میباشد که در شکل میبینید...وظیفه ی این قسمت کنترل کلی بر تنظیمات امنیتی سیستم میباشد

آخرین ویرایش:

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
ین همون پک Vista Inspirat هست که لینکش صفحه 4 هست منتها برای اینکه امکانات بیشتری بهش اضافه بشه و بتونید چند تا Dock در جاهای مختلف دستکتاپ قرار بدین باید Object Dock Plus رو هم دانلود کنید.
این لینک دانلود Object Dock Plus :http://customize.ru/files/programs/o...ckplus_1.2.rarحجم : 9 مگ
این هم امکاناتی هست که با داشتن نسخه Plus اضافه میشه :http://www.stardock.com/products/obj...ide/index.html
سلام
محمد اگه این تاپیک رو دیدی یه بار دیگه عکس از دستاپت بذار من ببینم
واینکه من با این لینک رفتم توی سایت روسی
اگه میشه یه بار دیگه برنامه رو برام بذار

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,791
نام
امین

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند