همه چيز درباره ویندوز Vista

s01id_sn4ke

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 23, 2005
721
نام
فرهنگ
؟ﺩﺎﻴﻣ ﻰﻛ ﻩﺪﻣﻮﻴﻧ ﻪﮔا...ﻩﺪﻣﻭا ﺎﺘﺴﻳﻭ...ﻪﻧ ﺎﻳ ﻪﺘﺴﺑ ﻰﻟﺎﺧ...ﻩﺩﻮﺒﻧ ﺎﺘﺑ ﻯ ﻪﺨﺴﻧ ﻪﻛ ﻩﺘﻔﮔ ﻢﻫ ﻑﺮﻃ...ﻪﺘﺷاﺩ ﺎﺘﺴﻳﻭ ﻯا ﻩﺯﺎﻐﻣ ﻪﻳ ﺖﻔﮔ ﺖﺨﺘﻳﺎﭘ ﺖﻓﺭ ﻦﻣ ﺭﺩاﺮﺑ...ﻯﺰﻴﭼ ﻪﻳ

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
؟ﺩﺎﻴﻣ ﻰﻛ ﻩﺪﻣﻮﻴﻧ ﻪﮔا...ﻩﺪﻣﻭا ﺎﺘﺴﻳﻭ...ﻪﻧ ﺎﻳ ﻪﺘﺴﺑ ﻰﻟﺎﺧ...ﻩﺩﻮﺒﻧ ﺎﺘﺑ ﻯ ﻪﺨﺴﻧ ﻪﻛ ﻩﺘﻔﮔ ﻢﻫ ﻑﺮﻃ...ﻪﺘﺷاﺩ ﺎﺘﺴﻳﻭ ﻯا ﻩﺯﺎﻐﻣ ﻪﻳ ﺖﻔﮔ ﺖﺨﺘﻳﺎﭘ ﺖﻓﺭ ﻦﻣ ﺭﺩاﺮﺑ...ﻯﺰﻴﭼ ﻪﻳ

اين ديگه چه زباني هست فرهنگ جون.....دوباره تايپ كن

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
بهزاد میشه یه لیست کلی از چیز هایی کهخ بهش اضافه شده بزاری؟
میشه یه عکس از محیطش بزاری؟
با بازی مشکل ندره؟ من میخواستم ویستا بریزم ولی شک کردم با بازی مشکل داشته بشاه...

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
بهزاد میشه یه لیست کلی از چیز هایی کهخ بهش اضافه شده بزاری؟
میشه یه عکس از محیطش بزاری؟
با بازی مشکل ندره؟ من میخواستم ویستا بریزم ولی شک کردم با بازی مشکل داشته بشاه...

سلام امين جون

با مقاله اي كه مي ذارم به جواب تمام سوال هات مي رسي....فقط بذار يه كم ديگه ازِِش مونده....

ولي خيلي از ابهامات رو مي تونه رفع كنه...

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
سلام امين جون

با مقاله اي كه مي ذارم به جواب تمام سوال هات مي رسي....فقط بذار يه كم ديگه ازِِش مونده....

ولي خيلي از ابهامات رو مي تونه رفع كنه...
--------------------
ممنون.
منتظرش هستم....

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نام
Alprh The Drawranger
این ویندوز 2 روز بعد از عرضه دست من رسید. محیط خیلی خفنی داره . هم قالب یبایی داره هم یه سری کا ها رو براش نوار ابزار گذاشته . اینترنت اکسپلورر 7 یکی از نرم افزار های خیلی جالبه که به همراه ویندوز عرضه میشه. جالب بودنش هم از اون لحاظه که بر خلاف دیگر اکسپلورر ها چند صفحه رو در یک صفحه باز میکنه.
یه نوار ابزار گرافیکی خیلی قشنگ هم هست توی دسکتاپ که میتونید به منو هاش اضافه کنید هر چیزی رو .
اگه سوالی دارید تا قبل از آماده شدن مقاله آقا بهزاد بگید که من جواب بدم.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
اینترنت اکسپلورر 7 یکی از نرم افزار های خیلی جالبه که به همراه ویندوز عرضه میشه. جالب بودنش هم از اون لحاظه که بر خلاف دیگر اکسپلورر ها چند صفحه رو در یک صفحه باز میکنه.
من که زیاد با غیافش حال نکردم و فقط تنها مزیتش همین داشتن تب هست.
من که از 6 بیشتر خوشم میومد.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
راستی بهزاد ارزش داره نسخه ی بتا ویستا رو نصب کنی؟
73.gif

snakeonline

کاربر سایت
Sep 26, 2005
208
نام
مسعود
امین جون من هون موقع که اومد نصبش کردم هون روزم پاکش کردم اصلا خوب نیست صبر کن تا فولش بیاد

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
این ویندوز 2 روز بعد از عرضه دست من رسید. محیط خیلی خفنی داره . هم قالب یبایی داره هم یه سری کا ها رو براش نوار ابزار گذاشته . اینترنت اکسپلورر 7 یکی از نرم افزار های خیلی جالبه که به همراه ویندوز عرضه میشه. جالب بودنش هم از اون لحاظه که بر خلاف دیگر اکسپلورر ها چند صفحه رو در یک صفحه باز میکنه.
یه نوار ابزار گرافیکی خیلی قشنگ هم هست توی دسکتاپ که میتونید به منو هاش اضافه کنید هر چیزی رو .
اگه سوالی دارید تا قبل از آماده شدن مقاله آقا بهزاد بگید که من جواب بدم.
این ویندوز ویستا که الان در بازار هست نسخه ی آزمایشی هست و فاقد بیشتر قابلیت ها و امکاناتی است که قراره در نسخه ی نهایی ویندوز ویستا باشه برای همین قضاوت کردن در مورد سیستم عامل ویستا از روی این نسخه کار چندان صحیحی نیست

از نظر Browser که هيچي Avant و Fire Fox و Opera نمي شه
در ضمن شما ها بتا دارين يا فولشم اومده؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نسخه ی فول اینترنت اکسپلورر 7 هنوز نیومده.....

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706

ببين من امشب مقاله رو سعي مي كنم بذارم...جوابت رو هم مي گيري....

اين ويندوز براي اجراي كارهاي روزمره هيچ مشكلي نداره(چون نه دزدي هست و نه جوري كه مايكرو خبر داشته باشه و اونو نفي كنه....بلكه خودش اين ويندوز رو به بازار داده)

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,007
نام
خلیل
سلام بهزاد جون

پس چی شد این مقاله

من بی صبرانه منتظر مقاله شما هستم

یه سوال هم داشتم اینه که این ویستا رو میشه کنار ایکس نصب کرد یا اینکه باید ویندوز رو پروند

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر