همه چيز درباره ویندوز Vista

• Thread starter Thread starter Behzadr
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
سلام دوستان من اون اول که vista به همراه یه سی دی کرک وارد ایران شد رو خریدم
قضیش چیه که الان این ویستاهای دیگه تو ایران اومدن اونها کامل ترن؟بهترن؟
یا همینی که من دارم خوبه؟
در ضمن اگه نسخه ای که من دارم کرک بهتری اومده براش بدید چون من فقط رو یه فایل کلیک میکنم مینیویسه کرک شده ولی بعد از چند روز مثل اینکه لو رفته بود نمیتونستم وارد ویندوز بشم میگفت سریال نامبر میخواست

در ضمن اگه نسخه ای که من دارم کرک بهتری اومده براش بدید چون من فقط رو یه فایل کلیک میکنم مینیویسه کرک شده ولی بعد از چند روز مثل اینکه لو رفته بود نمیتونستم وارد ویندوز بشم میگفت سریال نامبر میخواست
سلام
سمیر جان نسخه ی شما کامل هست! نگران نباش...
من چند صفحه پیش روش کرک کردنش رو گزاشتم بهتره بری بخونی و تست کنی فقط امیدوارم این راه هم نبسته باشن!

ممنون امین جان من همیشه نسخه ultimate (شاید اسمش رو اشتباه نوشتم) نصب میکنم همین خوبه یا چیزه دیگه ای نصب کنم؟
همین Aero رو داره؟

شما احتمالا نسخه ی RTM رو داری.اونی که بعدا اومد نسخه ی Retail هستش که خیلی با RTM فرق نمی کنه.
نسخه ی Ultimate کاملترین نسخه ی ویندوز ویستا هست و Aero رو هم داره.

vLite - Vista Lite

ss2.png

یه نرم افزار برای ویندوز ویستا
با این نرم افزار میتونین نصب ویندوز ویستا رو سفارشی کنین

امکانات برنامه:
1- حذف کامپوننت های اضافی ویستا (سبک شدن ویندوز / کم حجم شدن سورس نصب)
2- اضافه کردن درایور (درایور سخت افزار خودتون رو به درایور های پیش فرض وین ویستا اضافه کنین تا هر بار مجبور به نصب درایور هاتون نباشین)
3- unattended setup (یه جوری تنظیم کنین که ویستا با تنظیمات دلخواه شما و بدون تنظیم کردن مجدد هر بار وینتون نصب شه - بذارین نصب شه برین هر کار دارین بکنین)
4- خردکردن/چسباندن سی دی های نصب (میتونین فایل های نصب وین رو برای چند سی دی خرد کنین یا این سی دی ها رو به هم بچسبونین تا سورس کامل رو داشته باشین)
5- تنظیم کردن ویندوز (جدا از تنظمیات هنگام نصب میتونین طوری وین رو نصب کنین که با تنظیمات پیش فرض شما نصب بشه)
6- bootable CD/DVD (ساختن سی دی و دی ویدی Bootable برای نصب)

Download vLite 1.0 beta 995KB

نکته: این برنامه برای اجرا نیاز به .NET Framework 2.0 داره که اگه از وین ویستا استفاده میکنین بصورت پیش فرض داخل ویندوزتون وجود داره ولی برای ویندوز های دیگه باید اون رو نصب کنین

آخرین ویرایش:
سلام
اقا یه سوال من ویستایی رو که خریدم روش نوشته بود هم 32 بیت هم 64 بیت ولی تفکیکشون نکرده بعد من از طریق بوت که نصب کردم 32 بیت نصب شد راهی هست که 64 بیت نصب شه
بعد سوال دوم اینکه من هر برنامه ای رو که میخام نصب کنم ازم سوال میکنه که اجازه میدی نصب بشه یا نه چه کنم این جور چیزا نیاد آدم حالش گرفته میشه

بعد سوال دوم اینکه من هر برنامه ای رو که میخام نصب کنم ازم سوال میکنه که اجازه میدی نصب بشه یا نه چه کنم این جور چیزا نیاد آدم حالش گرفته میشه
اگر کسی جواب این قسمت رو میدونه به منم بگه :biggrin1:

سلامم
بهترین کار اینه که این لینکی رو که می دم مطالعه کنی
همه چیز رو بهت می گه

http://technet2.microsoft.com/Windo...8514-4c9e-ac08-4c21f5c6c2d91033.mspx?mfr=true

برای این مورد شما هم خیلی راحت باید Behavior of the elevation prompt for administrators in admin approval Mode رو براش Elevate without Prompting رو set کنی.
(توی Run، عبارت secpol.msc رو تایپ کن. بعد برو به مسیر Local Policies > Security Options و Behavior of the elevation prompt for administrators in admin approval Mode رو پیدا کن و براش Elevate without Prompting رو set کن)

آخرین ویرایش:
سلام . :love:

DJ_MJ و carbon اون چیزی که جلوی نصب برنامه ها رو میگیره و پس از کسب اجازه اجازه ی نصب میده اسمش UAC است و برای جلوگیری از اجرای برنامه های مخرب و ... طراحی شده که خیلی بدرد میخوره . از این ویژگی در ZoneAlarm Security Suite هم استفاده شده .
اما برای غیر فعال کردن این ویژگی کافیه در Control Panel به قسمت User Accounts برید و بر روی Turn User Account Control On or off کلیک کنید . در این قسمت تیکشو بردارید و OK رو بزنید .
امیدوارم مشکلتون همینی باشه که من فکر میکردم . :love: :love: :love:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or