همه چيز درباره ویندوز Vista

• Thread starter Thread starter Behzadr
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
با تشکر از pandora tomorrow..........;) ;) من منظورم مثلا بازی فییر یا مثلا بازی اوبلیویون یا دووم 3 یا..............
چون من خودم کارتم همون 7900 جی تی ایکس هست میخوام بدونم این بازیها کدوماشون با کارتم رو ویستا سازگاره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چون تو ایکس پی مشکلی باهشون نداشتم.
راحت ترین راهش اینه که بازی رو توی ویندوز ویستا نصب کنی اگه توی بخش Game اون آیکن بازی رو اضافه کرد معلومه سازگاره!
بازی هایی هم که از سال 2007 به بعد منتشر شدند سازگارند
(راه حل منطقی)
من خودم اینا رو روش اجرا کردم.
Company of Heroes
The Elder Scrolls IV : Oblivion
Age of Empires III : WarChiefs
Microsoft Flight Simulator X
Neverwinter Nights 2
The Sims 2 Seasons
Rise of Legend (اجرا شده ولی آیکونش نیومده)
همچنین
Dark Messiah of Might & Magic(اجرا شد ولی تعریفی نداشت;) )

این بازی های بالا همه اجرا شدند با کارت Geforce 7900 GT و اونم روی Vista X64 !

بچه ها یه کرک نیست که سریال ویندوز رو اصلی بکنه.از این استپ تایمر ها نباشه.
اگه منظورت این به طور کامل اکتیو کنه و بتونی آپدیت ها رو بگیری یه کرک دارم که طبق طرف این کارا رو می کنه خیلی هم راحته قبلا هم اینجا گذاشتم.
نوشته شده توسط خودم:
راستی یکی یه کرک جدید برای این ویندوز ساخته هم برای X86 هم برای X64 و به گفته خودش کار کرده و...
دانلود
پسورد : 123456
که برای Behzad جواب داده
اینم یه کرک هست با یه متد دیگه (شبیه اونی که امین گذاشت ولی این خودش همه کارو می کنه)
تورنت

اگه منظورت این به طور کامل اکتیو کنه و بتونی آپدیت ها رو بگیری یه کرک دارم که طبق طرف این کارا رو می کنه خیلی هم راحته قبلا هم اینجا گذاشتم.

که برای Behzad جواب داده
اینم یه کرک هست با یه متد دیگه (شبیه اونی که امین گذاشت ولی این خودش همه کارو می کنه)
تورنت
با سلام
می شه کرک رو دانلود کنی و یک جایی آپلود کنی بهتره;)

امین رپید شیر فقط و فقط به اعضاش این قابلیت رو میده. امتحان کردم نشد.
261.gif

اگه کسی هست یک کمکی بکنه!

دوستان سلام

من امروز یه دونه ویندوز ویستا شرکت Emperor خريدم این هم آدرسشون

WWW.Emperor.ir

حالا مشکل من اینه که هنگام نصب از من شماره سریال می خوات و من شماره سریال را ندارم نه روی دی ودی و نه روی جلد دی ودی ثبت شده تو خود فایلها نیز نیستش خیلی گشتم نیافتم

خوب دوستان بفرمايید باید چیکار کنم . راستی مشخصات دستگاه من اینه مشکلی با ویستا ندارم

Mainboard MSI K8 Neo4 (MS-7125)
Chipset nVidia nForce4
Processor AMD Athlon 64 3500+ @ 2200 MHz
Physical Memory 512 MB (2 x 256 DDR-SDRAM )
Video Card Nvidia Corp GeForce 7300 GT
Hard Disk WDC (250 GB)
DVD-Rom Drive HL-DT-ST DVDRAM GSA-4167B
DVD-Rom Drive ASUS DRW-1608P3S
DVD-Rom Drive SCSI DVD-ROM SCSI CdRom Device
Monitor Type EN-775e - 16 inchs
Operating System Microsoft Windows XP Professional 5.01.2600 Service Pack 2
DirectX Version 9.0c​

دوستان سلام

من امروز یه دونه ویندوز ویستا شرکت Emperor خريدم این هم آدرسشون

WWW.Emperor.ir

حالا مشکل من اینه که هنگام نصب از من شماره سریال می خوات و من شماره سریال را ندارم نه روی دی ودی و نه روی جلد دی ودی ثبت شده تو خود فایلها نیز نیستش خیلی گشتم نیافتم

خوب دوستان بفرمايید باید چیکار کنم . راستی مشخصات دستگاه من اینه مشکلی با ویستا ندارم

Mainboard MSI K8 Neo4 (MS-7125)
Chipset nVidia nForce4
Processor AMD Athlon 64 3500+ @ 2200 MHz
Physical Memory 512 MB (2 x 256 DDR-SDRAM )
Video Card Nvidia Corp GeForce 7300 GT
Hard Disk WDC (250 GB)
DVD-Rom Drive HL-DT-ST DVDRAM GSA-4167B
DVD-Rom Drive ASUS DRW-1608P3S
DVD-Rom Drive SCSI DVD-ROM SCSI CdRom Device
Monitor Type EN-775e - 16 inchs
Operating System Microsoft Windows XP Professional 5.01.2600 Service Pack 2
DirectX Version 9.0c​
این رو تست کن:
YFKBB-PQJJV-G996G-VWGXY-2V3X8
TCP8W-T8PQJ-WWRRH-QH76C-99FBW

سلام دوستان....من یه سوال داشتم میخواستم ببینم بهترین و جدید ترین نسخه درایور کارت انویدیا برای ویندوز ویستا که با بازیها سازگاری داشته باشه و برای کارتهای 7900 جیتی ایکس مناسب باشه کدومه اگه ممکن هست لینک دانلودش رو هم بزارید.........

این رو تست کن:
YFKBB-PQJJV-G996G-VWGXY-2V3X8
TCP8W-T8PQJ-WWRRH-QH76C-99FBW

متاسفانه نشد که نشد حتی بدون شماره سریال بخوام رد بشم قبول نمی کنه پیغاماش هم یس هستش یا نو هر کدوم را می زنم هیچ اتقاقی نمی یفته فکر می کنم اشکال از سی دی باشه نمی دونم ............ موفق باشید.

ویندوز ویستا و بازار اخبار داغش به پایان رسید و حالا وقت آن است تا حواس خود را معطوف نسل بعدی ویندوز با اسم رمز Vienna یا ویندوز نسخه ی هفت موسوم به Windows 7 بنماییم هر چند که خود مایکروسافت معتقد است به درستی اهداف نسخه ی بعدی سیستم عامل ویندوز ۷ را مشخص ننموده است و البته قصد ندارد ویستا را نیز خیلی سریع از دور خارج نماید.

آنچه در زیر می خوانید پرسش و پاسخ کوتاهی است پیرامون نسل بعدی سیستم عامل ویندوز که توسط Paul Thurrott نویسنده ی معرف وب سایت WinSuperSite.com و منتقد و آزمایشگر محصولات مایکروسافت از Kevin Kutz یکی از مدیران بخش کاربری ویندوز صورت گرفته است.

س: آیا مایکروسافت مشغول کار کردن بر روی یک سیستم عامل جدید بعد از عرضه ی ویندوز ویستا است؟

ج: بله. نسخه بعدی ویندوز ابتدا با اسم رمز Blackcomb نامگذاری شده بود که در ابتدای سال ۲۰۰۶ کمپانی این نام رو به ویندوز Vienna تغییر داد و البته اخیرا این ویندوز با اسم رمز Windows 7 نیز شناخته میشه.

س: چرا Windows 7؟

ج: از آنجایی که ویندوز ویستا در حقیقت نسخه ی ششم ویندوز است پس لذا می توان ویندوز Vienna رو به عنوان نسخه ی هفتم ویندوز یا همون Windows 7 دونست.

س: گفته میشه ویندوز ویستا نهایت توانایی ها و قابلیت های مایکروسافت در ضمینه سیستم عامل هستش و می توان اوج تکامل و نوآوری رو در اون مشاهده کرد و مایکروسافت تا مدت زمان بسیاری چیزی بیشتر از این برای عرضه نخواهد داشت، آیا شما با این نظر موافق هستید؟!

ج: ابدا. کامپیوترهای شخصی یا همان PC های تحت سیستم عامل ویندوز کماکان در حال ادامه ی مسیر خودشان برای تبدیل شدن به قلب دیجیتالی زندگی روزمره ما هستند و در حال تبدیل شدن به بخشی از زندگی روزمره ما هستند، هنوز عملیاتها و کمبودهای بسیاری هست که ویندوز در انجام آنها ناتوان است و هنوز بسیاری از بخش های زندگی روزمره هستند که از سلطه ویندوز خارج هستند و مایکروسافت قصد دارد این نقاط ضعف را پوشش دهد مثال ساده اش را می توان در ناتوانی ویندوز در اجرای کامل فرامین صوتی و یا شناسایی اصوات دانست

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or