همه چيز درباره تراوين

سلام
كيا تراوين رو ميشناسند
تراوين يك بازي به صورت انلاين هست كه به چند زبون دنيا ترجمه شده
بايد در اين سايت ثبت نام كنيد و نژاد خود را تعيين كنيد و بعد شروع كنيد
در ابتدا در گوشه بالا سمت چپ ادمكيست كه تا يه جاهاي شمارو راهنمايي ميكنه
شما ميتونيد يك جنگجوي خونخوار باشيد يا ميتوني يك فرد صلح پذير باشي و با همه تجارت داشته باشي
در ابتدا كه ثبت نام ميكنيد چند دقيقه بعد يك ايميل براي شما فرستاده ميشود كه ميتوانيد به وسيله اون ايميل ثبت نام خوتون رو تكميل و يك دهكده از سايت دريافت كنيد و شروع به كار كنيد
در ابتدا هيچ كس نميتونه به شما حمله كنه ولي طي مور زمان و وقتي راهنمايي ها توسط همون راهنما كه بهتون گفتم تموم بشه كسايي هستند كه به شما حكله ميكنند و مهماتو و وسايل شما رو ميدزدند پس پس بايد مراقب باشيد
اين بازي طرفداران بسيار زيادي داره در سراسر دنيا
سرور ايراني
Code:
http://www.travian.ir
سايت جهاني
Code:
http://www.travian.com
من مشخصات خودم رو مينويسم
نام_Mehr knight
نژاد_رومي ها
نام پايتخت_Liberty Village
مختصات_11/139

ps3 lover

کاربر سایت
Feb 24, 2009
1,066
نام
عليرضا
دقیقا بازی وقت گیری هست ولی از نظر من می ارزه که وقت پاش گزاشتبازیش خیلی قشنگ هست

در ضمن crash جان من همه مقاله های شما رو خ.ندم مخصوصا بازی با توتن که اصلا با همین مقاله شما هست تونستم خیلی پیشرفت کنم
خواهش ميكنم...
ولي يه نصيحتي به همه ي تراوين باز ها ميكنم...
سعي نكنيد از نسخه اي كه ديگران به شما دادن استفده كنيد.
تراوين يه بازيه.پس برد و باخت توش ارزشي نداره...
بهترين كار اينه كه توش كند و كاو كنيد.نيرو هاي همهي گروه ها رو اناليز كنيد تا به طور معروف خودتون استاد بشين...
چون به نظر من پيشرفت به روش ازمايش و تجربه كند تر ولي با كيفيت بهتريه...
در كل از كسايي كه مقاله ي منو خوندن ممنون.
اون هم ترجمه بود ااز يه سايت ديگه گرفته بودمش :biggrin1:
البته منبع داده بودم...:-"

RPG'er

کاربر سایت
Aug 26, 2009
348
دیوار و نیروی دفاعی برای همین موقع ها ساختن
ضمنا من یک دهکده دیگه هم ساختم که قصد دارم بیشتر توش ارتش بسازم
اگر وقت بذاری میتونی یک دهکده فیدر هم بسازی که منابع برات تولید کنه
همرام دوستم هم داره پیش میره و اگر پیشرفت کنیم میتونیم از همدیگه دفاع کنیم
فکر نمیکنم اینطور که شما گفتید باشه
البته شما استادی من تازه با این بازی آشنا شدم
من توی سرور 1، سر اینکه دارالفنونم رو به سطح 15 برسونم، خودمو خیلی اذیت کردم. دم به دقیقه آن میشدم تا ببینم یه وقت کسی منابعم رو غارت نکنه. بعد که با کلی زحمت رسوندمش سطح 15، یهو یکی با منجنیق زد کردش سطح 11. اون همه وقتیم که گذاشتم رو بازی به هدر رفت.آخه آدم مگه برای چی بازی میکنه؟ برای اینکه اعصابش رو خرد کنه؟
البته تراوین یه بازی شانسی هم هست. همه چی بستگی به این داره که موقع شروع بازی کجای نقشه و پیش چه کسایی بیفتی. مثا پیش یه چند تا تازه کار یا پیش چندتا گردن کلفت.مثلا من توی چند هفته ی اولی که تراوین بازی میکردم، با خودم میگفتم بازی یعنی این.ولی چندوقت بعد که دم به دقیقه بهم حمله میشد، کم کم از بازی بدم اومد.
راجع به نیروی دفاعی و دیوار هم که فرمودید، توی حملاتی که عموما به حذف آکونت منجر میشه، توش نیروی دفاعی و خصوصا دیوار زیاد کارساز نیست.

ps3 lover

کاربر سایت
Feb 24, 2009
1,066
نام
عليرضا
من توی سرور 1، سر اینکه دارالفنونم رو به سطح 15 برسونم، خودمو خیلی اذیت کردم. دم به دقیقه آن میشدم تا ببینم یه وقت کسی منابعم رو غارت نکنه. بعد که با کلی زحمت رسوندمش سطح 15، یهو یکی با منجنیق زد کردش سطح 11. اون همه وقتیم که گذاشتم رو بازی به هدر رفت.آخه آدم مگه برای چی بازی میکنه؟ برای اینکه اعصابش رو خرد کنه؟
البته تراوین یه بازی شانسی هم هست. همه چی بستگی به این داره که موقع شروع بازی کجای نقشه و پیش چه کسایی بیفتی. مثا پیش یه چند تا تازه کار یا پیش چندتا گردن کلفت.مثلا من توی چند هفته ی اولی که تراوین بازی میکردم، با خودم میگفتم بازی یعنی این.ولی چندوقت بعد که دم به دقیقه بهم حمله میشد، کم کم از بازی بدم اومد.
راجع به نیروی دفاعی و دیوار هم که فرمودید، توی حملاتی که عموما به حذف آکونت منجر میشه، توش نیروی دفاعی و خصوصا دیوار زیاد کارساز نیست.
كار شما اشتباه بوده !!!!
شما بدون داشتن نيرو ي دفاعي مناسب اقدام براي ساخت منجنيق داشتين ميكردي اقا ي ار پي جي !!!
اگر هم دارلفنون رو لول 100 هم ميكردين (البته از 20 بيشتر نميشه !!!)بدون نيرو ي دفاعي مناسب پشمك هم نيست...:-"
اكثر افرادي هم كه حذف اكانت ميكنند يا سست عنصر هستن يا احساس كردن كه از كار و زندگي ميوفتن...
البته به همه توصيه ميشه كه حذف اكانت نكنند تا همسايه ها بتونن ازش فيض ببرن...:biggrin1:

RPG'er

کاربر سایت
Aug 26, 2009
348
كار شما اشتباه بوده !!!!
شما بدون داشتن نيرو ي دفاعي مناسب اقدام براي ساخت منجنيق داشتين ميكردي اقا ي ار پي جي !!!
اگر هم دارلفنون رو لول 100 هم ميكردين (البته از 20 بيشتر نميشه !!!)بدون نيرو ي دفاعي مناسب پشمك هم نيست...:-"
اكثر افرادي هم كه حذف اكانت ميكنند يا سست عنصر هستن يا احساس كردن كه از كار و زندگي ميوفتن...
البته به همه توصيه ميشه كه حذف اكانت نكنند تا همسايه ها بتونن ازش فيض ببرن...:biggrin1:
مسلمه که کار من اشتباه بوده که وضعم اون شد. ولی شما در جریان هستید که Meisam که مدتها نفر اول سرور 1 بود، اینقدر وضعش خراب شد که اونم مجبور شد حذف آکونت کنه؟
پس نتیجه میگیریم تراوین یه بازی غیرقابل پیش بینیه که خیلیها موقعی که فکر میکنن همه چیز خوب پیش میره، یهو دهکدشون با خاک یکسان میشه.تجربه و مهارت، 50% رو تشکیل میده. حتی برای شما هم ممکنه پیش بیاد آقای عاشق پلی استیشن 3.

ps3 lover

کاربر سایت
Feb 24, 2009
1,066
نام
عليرضا
مسلمه که کار من اشتباه بوده که وضعم اون شد. ولی شما در جریان هستید که Meisam که مدتها نفر اول سرور 1 بود، اینقدر وضعش خراب شد که اونم مجبور شد حذف آکونت کنه؟
پس نتیجه میگیریم تراوین یه بازی غیرقابل پیش بینیه که خیلیها موقعی که فکر میکنن همه چیز خوب پیش میره، یهو دهکدشون با خاک یکسان میشه.تجربه و مهارت، 50% رو تشکیل میده. حتی برای شما هم ممکنه پیش بیاد آقای عاشق پلی استیشن 3.
براي همه پيش ممكنه پيش بياد...
منم حذف اكانت كردم چون فهميدم بازي مزخرفيه...
قبل از ميثم هم تامكت اول بود كه اونم حذف اكانت كرد...
قصد و منظور من اين بود كه بگم اين مشكل با كمي دقت حل ميشد و بستگي به شانس و اين حرف ها نداشت...
:-"

RPG'er

کاربر سایت
Aug 26, 2009
348
قصد و منظور من اين بود كه بگم اين مشكل با كمي دقت حل ميشد و بستگي به شانس و اين حرف ها نداشت...
شما هم میگی بازی مزخرفه؟ پس ما اینجا برای چی داریم بحث میکنیم؟:confused:

phones

کاربر سایت
Jan 10, 2007
179
نام
Sky Fighter
شما هم میگی بازی مزخرفه؟ پس ما اینجا برای چی داریم بحث میکنیم؟:confused:

از نظر من هم اشکالاتی مثل همین هست که ممکنه یه شبه به **** :biggrin1:بری ولی بازیش معتاد کنندست مثلا من خودم اکانت قبلیم 1435 جمعیتش بود نیروی دفاعی خوبی هم داشتم ولی شب خوابیدم صبح بلند شدم این جوری شدم:eek::eek::eek: همه نیرو هام از بین رفته بودم بعد منم گفتم چهبازی مسخره ای هست و از این حرفا ولی خود به خود بعد از 3 روز رفتم یه اکانت دیگه ساختم و دارم بازی میکنم:biggrin1:

MG.Snake

کاربر سایت
Aug 7, 2008
1,021
نام
آرین
بابا اگر انقدر مزخرفه بیخیالش بشم چون اینطور که تاحالا متوجه شدم خدای استراتژی هست
برای مقابله با منجلیق چیکار باید کرد؟؟!
فقط یک لژیونر میتونم بسازم...چیکار کنم که بیشتر بشه؟؟!
الان من اوایل بازی هستم به نظر شما منی که تا 30 ساعت دیگه حمایت میشم و کسی به من حمله نمیکنه بهترین کاری که میتونم انجام بدم چیه؟؟!
ضمنا من روم انتخاب کردم

ps3 lover

کاربر سایت
Feb 24, 2009
1,066
نام
عليرضا
بابا اگر انقدر مزخرفه بیخیالش بشم چون اینطور که تاحالا متوجه شدم خدای استراتژی هست
برای مقابله با منجلیق چیکار باید کرد؟؟!
هزار و يك مساله به وجود مياد ...
ولي اگه بين wave ها فاصله هست ميشه ريسك كرد و نيرو ها رو به بيرون از ده بفرست و طوري تنظيم كن كه بعد از موج اول(پاكسازي)برسن...
اگر هم نيروي دفاعي چنداني نداري برو به كسي كه حمله كرده صحبت كن يه جور خرش كن كه 2باره حمله نكنه...
البته من يه كار ديگه ميكرد...
هر كي با كاتا بهم حمله ميكرد منم بهش با كاتا حمله ميكردم...:love:
دهكده ي هردومون به **** ميرفت :biggrin1:

phones

کاربر سایت
Jan 10, 2007
179
نام
Sky Fighter
شما اگر نیروی دفاعی خفن داشته باشی و کمی هم باهوش باشی مثلا وقتی میبینی کسی که می خواد بهت حمله رنک بالایی داره و جمعیتشم زیاده شک نکن ممکنه اول موج پاکسازی فزستاده که بعد با منجنیق بیاد سراغت شما هم سریع سربازاتو به یه دهکده برای پشتیبانی می فرستی وقتی حمله پاکسازی یارو تموم شد فکر می کنه که شما سرباز نداری بعد که حملش تموم شد شما سربازاتو برگردون
البته اونایی که با منجنیق حمله می کنن ایتقدر هم ببو گلابی نیستن ممکنه یارو اول سه تا موج پاکسازی بفرسته به جای یکی:)

MG.Snake

کاربر سایت
Aug 7, 2008
1,021
نام
آرین
فقط یک لژیونر میتونم بسازم...چیکار کنم که بیشتر بشه؟؟!
الان من اوایل بازی هستم به نظر شما منی که تا 30 ساعت دیگه حمایت میشم و کسی به من حمله نمیکنه بهترین کاری که میتونم انجام بدم چیه؟؟!
کلا این بخش سوال من فراموش شد:-"
الان خوبه من گفتم سه روز با بازی آشنا شدم
موج پاکسازی دیگه چیه؟؟
مظورت از اینکه مدفعام بفرستم برای پشیبانی به دهکده اینکه بفرستمشون یک دهکده دیگه؟؟؟
اگه بين wave ها فاصله هست
WAVE چیه؟؟؟!

ps3 lover

کاربر سایت
Feb 24, 2009
1,066
نام
عليرضا
کلا این بخش سوال من فراموش شد:-"
الان خوبه من گفتم سه روز با بازی آشنا شدم
موج پاکسازی دیگه چیه؟؟
مظورت از اینکه مدفعام بفرستم برای پشیبانی به دهکده اینکه بفرستمشون یک دهکده دیگه؟؟؟

WAVE چیه؟؟؟!
قبل از فرستادن منجنيق براي خراب كردن ساختمان ها ي حريف معمولا قبلش يك موج (يا همان wave) نيروي كلفت ميفرستن تا نيرو هاي دفاعي حريف رو از بين ببره...بهش ميگن موج پاكسازي يا clear wave فك كنمك
منجنيق قيمت بالايي داره در عين حال بسيار هم اسيب پذيره...
مدافعان رو بفرست يه جا ديگه و طوري تنظيمشون كن كه بعد از فرود اومدن موج اول به دهكده برگردن (البته خيلي كار سختيه و به اينترنت سرعت بالا نياز داره...)

Hossein505

کاربر سایت
Nov 9, 2008
135
نام
حسین
دوستان ثبت نام درسرور 5 از امروز شروع شد هرچه سریعتر اقدام کنید

دوستان عزیز ثبت نام برای سرور 5 ایران در تاریخ 1 مهر 1388 ساعت 12 ظهر شروع خواهد شد و بازی در این سرور در تاریخ 3 مهر 1388 ساعت 12 ظهر شروع خواهد شد.

دوستان از لینک زیر میتونید در سرورهای دیگه هم ثبت نام کنید

لینک ثبت نام

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر