هفته نامه الکترونیکی Pause

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
خوب کلا کمیک ها طنز هستند دیگه! یعنی چی روی قسمت طنزش بیشتر کار کنیم؟ :D
خدایش خنده اور نیستن- تو سایت ادمه بزله گو زیاده-متن رو بدید بهش براتون ویرایش کنه- یه مقداری بی ربط میزنن....
ولی اوله راهه تا هفته های دیگه انشا... همه چیز رو روال میفته حل میشه

Zalamen

کاربر سایت
Mar 15, 2009
472
نام
محسن
سلام.
چیزی که در ابتدا من رو غافلگیر کرد صفحه آرایی خیلی خوبتون بود.همه چیز در جای خودشون هستن.
ولی بیشنهادات:
1-در بعضی جاها مثل اسم بازی ها اسم به انگلیسی هست ولی شماره به بازی(مثل Infamous 2)که چندان جالب نیست.
2-به نظرم بهتره فونت متن همه ی بخش ها شبیه هم باشه.مثلا توی این شماره فونت سرمقاله و بخش کمیک با بقیه ی بخش ها فرق داره یا حداقل هم خوانی نداره.
3-Background بعضی صفحه ها مثل"اتاق دربسته"زیادی شلوغ هست و حداقل خود من نمیتونم به راحتی تمرکز کنم برای خوندن متن.

آخرین ویرایش:

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
سلام
من تازه امروز شماره یک و دو رو خوندم دریک کلام باید بگم ایده بی نظیریه:x
فقط شماره یک خیلی فونتش مناسب نبود که درشماره دوم اصلاح شده بود
من ضمن تشکر از اعضای تحریریه سایت بازیسنتر برای این عزیزان ارزوی توفیق وسلامتی دارم:x
ایشالا روزی مدیریت سایت بتونه این مجله رو برروی کاغذ منتشر بکنه:x
پیروز باشید

Morteza

Temptation Resisted
گرافیست سایت
Mar 11, 2009
2,939
نام
مرتضی
به احتمال زیاد طراحی کاملا عوض بشه.

ArminxXx

کاربر سایت
Dec 31, 2008
73
نام
Armin
آقا اینا که برا من دان نمیشه چیکار کنم:(
اه ه ه ه من مجله PAUSE میخوام....

pro gamer89

کاربر سایت
May 11, 2010
773
نام
حسین
فونت مجله خیلی ریزه من چشمم را به شیشه مانیتور بچسبونم تا اینا را بخونم .

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
فونت مجله خیلی ریزه من چشمم را به شیشه مانیتور بچسبونم تا اینا را بخونم .
شما کدوم شماره رو Download کردید ؟ شماره دوم مشکل فونت داشت و که تو شماره دوم به طور کامل حل شد.
وقتی مجله رو باز می کنید به تنظیمات دست نزنید و روی همون 284 % بخونید، هیچ مشکلی نداره.

GTA

کاربر سایت
Oct 29, 2006
952
نام
Рамин
یعنی چی Download نمیشه ؟

نسخه معمولی :

http://www.bazicenter.com/downloads/9

نسخه Interactive :

http://s85.eu.rapidbaz.com/get/_nYmg/PauseNum2HQ.pdf

والا من هم با دانلود شماره 1 مشکل داشتم و هم الان نمیتونم شماره 2 رو دانلود کنم!!
قابلیت Resume هم نداره!! نسخه معمولی رو که میزنم دانلود هیچی رو نمیاره!! اون لینک دوم هم که باز نمیشه اصلا!!

Morteza

Temptation Resisted
گرافیست سایت
Mar 11, 2009
2,939
نام
مرتضی
والا من هم با دانلود شماره 1 مشکل داشتم و هم الان نمیتونم شماره 2 رو دانلود کنم!!
قابلیت Resume هم نداره!! نسخه معمولی رو که میزنم دانلود هیچی رو نمیاره!! اون لینک دوم هم که باز نمیشه اصلا!!
چک کردم ایرادی وجود نداشت.

M@rV3l

کاربر سایت
Jul 9, 2008
68
نام
مهـM3HR4Nـران
دوستان منم همین مشکل رو دارم اگه میشه لینک مستقیم و سالم برای نسخه Interactive بدید چون من با Dialup نمیتونم دانلود کنم:((

Hesam_1994

کاربر سایت
Jun 9, 2008
1,459
نام
حسام
دوستان منم همین مشکل رو دارم اگه میشه لینک مستقیم و سالم برای نسخه Interactive بدید چون من با Dialup نمیتونم دانلود کنم:((
خب روش کلیک راست کن بعد گزینه Save link as یا Save Target as رو بزن ، اگر هم IDM یا DAP داری با اونا دانلود کن .

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر