هفته نامه الکترونیکی Pause

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
n97l8dc1x7xsbd5fchqz.png

درود

همانطور که مستحضر هستید چندی پیش خبر انتشار یک هفته نامه الکترونیکی از سوی سایت بازی سنتر به سمع و نظر شما دوستان رسید. هفته نامه Pause پنج شنبه هر هفته به صورت الکترونیکی منتشر خواهد شد و شامل مرور وقایع هفته و تحلیل و تفسیر های گروهی خواهد بود. همچنین بخش های ویژه ای نیز در هفته نامه وجود خواهد داشت که شما را با سرگرمی های دیگر آشنا خواهد کرد. اولین شماره این هفته نامه پنج شنبه هفته آینده، مورخ سیزدهم خرداد سال 1389 منتشر خواهد شد. شما در این تاپیک می توانید با بیان پیشنهادات و انتقادات خود، گام ما را در پیمودن موفقیت مستحکم تر کنید و از طریق این تاپیک مستقیما با سردبیر و سایر اعضای هفته نامه ارتباط کنید. همچنین می توانید راجع به شماره هفته نامه و محتوای ان به بحث و تبادل نظر بپردازید.

نکته ای که واضح و بارز است این است که وجود و حضور شما عزیزان دلگرمی ما خواهد بود و نظرات و پیشنهادات شما سازنده راه ما. من و سایر اعضای هفته نامه Pause صمیمانه تلاش های شبانه روزی خود را تقدیم شما عزیزان می کنیم و امیدواریم بتوانیم با هفته نامه Pause تعطیلات خوب و خوشی را برای شما رقم بزنیم.

کلید Pause را فشار دهید، تا با توقف زمان، تک تک لحظات شیرین هفته را، تجربه کنید.

آرش عیاری سردبیر هفته نامه Pause
هئیت تحریریه سایت بازی سنتر

آخرین ویرایش:

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
لوگوی خیلی قشنگیه !
راجع به لوگو باید عرض کنم که کار گرافیست تحریریه، مرتضی ِ ( Mʊrti ) که واقعا این چند وقت ِ به شدت برای سایت و هفته نامه زحمت کشید ِ . کار صفحه آرایی هفته نامه هم با خودشه.
جا داره همینجا جلوی همه دوستان یه خسته نباشید بهش بگم.

• Like
Reactions: Morteza

jetalpha

کاربر سایت
Aug 15, 2009
2,132
نام
متوئیدی
چرا افتاد هفته دیگه قرار بود این پنج شنبه ساعت 9 شب ریلیز کنین؟!!؟

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
چرا افتاد هفته دیگه قرار بود این پنج شنبه ساعت 9 شب ریلیز کنین؟!!؟
تو اون قسمت به یکی از دوستان که این سوال رو پرسیده بود، جواب دادم. اینجا هم میزارم.

والا اولین شماره Pause قرار بود امروز هفتم خرداد منتشر بشه که تصمیماتی گرفته شد و انتشار اولین شماره هفته نامه به هفته بعد، چهاردهم خرداد موکول شد.
من و تیم تحریریه این قول رو به دوستان در سایت بازی سنتر میدیم که هفته نامه هیچ تاخیری در انتشار و عرضه نخواهد داشت. این تاخیر هم به همین خاطر گرفته شد تا با یک دید و محتوای کامل خدمت علاقه مندان برسیم.

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
امیدوارم در تهیه و نگارش این مجله برای اولین بار شاهد باشیم نویسنده رخت تعصب رو دراورده و بدون جبهه گیری و اینکه خودش چه احساسی نسبت به اون عنوان داره، بنگارد.

Only Astiλk
مثل بازیرایانه نباشه که یه بچه 5 ساله توی مه از فاصله 50 متری متوجه بشه اکثر مطالبش از روی علاقه شدید نگارنده به فلان شرکته.

آخرین ویرایش:

S.V.R

کاربر سایت
Dec 12, 2008
541
آرش عیاری سرردبیر هفته نامه Pause
هئیت تحریریه سایت بازی سنتر
ممنون از اطلاع رسانی ولی درستش سر دبیر ــه .

• Like
Reactions: djwolf

semejpc

کاربر سایت
Dec 26, 2008
1,605
نام
سهیل
اولین شماره این هفته نامه پنج شنبه هفته آینده، مورخ چهاردهم خرداد سال 1389 منتشر خواهد شد.

چهاردهم خرداد جمعه هستش!
ما را گیج نکنید
آخرش پنج شنبه منتشر می‌کنید یا جمعه؟

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
Let's Pause

Wii رایش: با همه احترامی که برای موری قائلم، به نظر من لوگو قبلی بهتر بود، یه حس Abstract خاصّی داشت ولی این جدیده خیلی داره داد میزنه.

آخرین ویرایش:

Morteza

Temptation Resisted
گرافیست سایت
Mar 11, 2009
2,939
نام
مرتضی
Let's Pause

Wii رایش: با همه احترامی که برای موری قائلم، به نظر من لوگو قبلی بهتر بود، یه حس Abstract خاصّی داشت ولی این جدیده خیلی داره داد میزنه.
متوجه نشدم...کدوم لوگوی قبلی؟

امیدوارم در تهیه و نگارش این مجله برای اولین بار شاهد باشیم نویسنده رخت تعصب رو دراورده و بدون جبهه گیری و اینکه خودش چه احساسی نسبت به اون عنوان داره، بنگارد.

Only Astiλk
مثل بازیرایانه نباشه که یه بچه 5 ساله توی مه از فاصله 50 متری متوجه بشه اکثر مطالبش از روی علاقه شدید نگارنده به فلان شرکته.
قرار نیست که چیز خاصی نوشته بشه که تعصب وارد کار بشه! رخدادهای هفته با تحلیل و مقاله های بی طرف آمیخته میشه...

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: djwolf

MaysaM

کاربر سایت
Oct 4, 2007
494
نام
ميثم قرباني
سلام
عالیه.
انشالاه موفق باشین.

Morteza

Temptation Resisted
گرافیست سایت
Mar 11, 2009
2,939
نام
مرتضی
مرتضی آیدین منظورش همون فونت ِ آبی که از Pause درست کرده بودی و تو امضای من بود یه مدتی.
اون که همینه! فقط بزرگ و بدون جزئیات بود!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر