هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
اگه من بخوام بازیهایی که دوستم از PSN دانلود کرده رو ازش بگیرم و روی کنسولم بازی کنم ، چکار باید بکنم ؟ آیا راهی هست ؟ {نکته : من کنسولم به اینترنت وصل نیست . راهی به صورت آفلابن می خوام.}

تا اونجایی که من میدونم، کاری نمیشه کرد ! باید online بشید و از PSN طرف download کنید !!!!!
اونم یک تعداد محدود میشه ..

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,662
نام
امین
یک مشکل عجیب برام پیش اومده.مودمم چراغ wlan ش خاموشه.پلی 3 هم مودم رو نمیشناسه دیگه.(از طریق وایرلس)
با گوشی هم سرچ میکنم مودم پیدا نمیشه.نمیدونم چه مرگش زده.چیکار کنم؟اصلا چه کردم که اینجوری شده؟:biggrin1:

دو سه روزه اینجوریه.مودمم هم 2640 دیلینکه.

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
ک مشکل عجیب برام پیش اومده.مودمم چراغ wlan ش خاموشه.پلی 3 هم مودم رو نمیشناسه دیگه.(از طریق وایرلس)
با گوشی هم سرچ میکنم مودم پیدا نمیشه.نمیدونم چه مرگش زده.چیکار کنم؟اصلا چه کردم که اینجوری شده؟:biggrin1:

دو سه روزه اینجوریه.مودمم هم 2640 دیلینکه.
خوب یعنی خاموشه دیگه ! :cheesygri
یا wlanش offـه یا ssidش ، شما برو تو کنسول مودم بخش wlan یا wireless یا یه چیزی تو این مایه ها ببین چی به چیه.;)

afshin b

کاربر سایت
Jan 17, 2010
9
دوستان من یک سوال داشتم
می خواستم ببینم ps3 رو می تونم به theater سونی وصل کنم؟

اگر میشه چطوری ؟
چرا نشه، براي اين كار سه راه داري، از بهترين روش به بدترين:

1. اگه سينمات ورودي HDMI داره از كنسول وصل كن بهش واز سينما خروجي HDMI رو وصل كن به تي وي.
2.اگه سينمات ورودي صداي اپتيكال داره با يه كابل اپتيكال صدارو به سينما انتقال بده.
3.اگه ورودي هاي بالا رو نداشت ديگه مطمئنا ورودي صداي معموليو داره(كابل قرمز و سفيد)، با يه كابل صدارو به سينما انتقال بده.

ravani

کاربر سایت
Dec 18, 2009
172
نام
داوود
دوستان کابلHDMI با کابلای سه فیشه معمولی کیفیتش خیلی فرق داره؟ کدوم مارکش بهتره؟ قیمت دارین؟ اگه جایی میشناسید بگید. مرسی

u.T.a

کاربر سایت
Oct 28, 2006
1,493
نام
امین
دوستان کابلHDMI با کابلای سه فیشه معمولی کیفیتش خیلی فرق داره؟ کدوم مارکش بهتره؟ قیمت دارین؟ اگه جایی میشناسید بگید. مرسی

خوب طبیعتا فرق میکنه
3 فیش فکر میکنم نهایت تصویری که میده 480 باشه
ولی hdmi به شما 1080 میده
مارک های مختلف هم داره از چینی تا اصل برندهای معروف
از 6،7 تومن هست به بالا

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
دوستان اینکه از هر رجیونی که ps3 را بخریم فقط فیلم های همون رجیون را نشان میده حالا یک سوال برام پیش اومده :
اگه ما فیلم های بلوری را رایت کنیم و فیلم مثلا فیلم رجیونش اروپا باشه و رجیون کنسول چین باشه آیا فیلم را پخش میکنه . ( با توجه به اینکه رایتی هست )

ravani

کاربر سایت
Dec 18, 2009
172
نام
داوود

خوب طبیعتا فرق میکنه
3 فیش فکر میکنم نهایت تصویری که میده 480 باشه
ولی hdmi به شما 1080 میده
مارک های مختلف هم داره از چینی تا اصل برندهای معروف
از 6،7 تومن هست به بالا
با تشکر ولی اگه میشه یه برند خوب یا نسبتا قابل قبول بگید.

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
می خواستم ببینم می شه با ps3 از طریق وایمکس به اینترنت وصل شد ؟ یعنی می شه تو تنظیمات اینترنت ps3 رفت تو وایرلس و وایمکس رو به ps3 شناسوند ؟
یا این که باید بازم ps3 رو با pc شیر کرد ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر