هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

ARMiiiN

کاربر سایت
Jul 16, 2009
583
نام
آرمین
سلام دوستان من يه سوال واسم پيش اومده اونم اينه كه ميخوام بدونم آيا ميشه براي ps3 رمز گذاشت كه هر كس نتونه روشن كنه؟؟؟؟
برای روشن کردن نمیشه ولی برای بعضی بازیها که دارای درجه سنی بالا هستند میشه قفل گزاشت ...

shamlou

کاربر سایت
Dec 25, 2009
166
نام
AliReza

steve bradly pitt

کاربر سایت
Aug 13, 2008
75
خواستم بدونم میشه PS3 رو مستقیم به PC وصل کرد ؟
منظورم اینه که اگه با کابل USB مدل A-A ، وصل شه ، راحت بشه مثل یه هارد جدید ، توي windows دیدش .
نمونه کابلایی که میگم ، ایناست :

http://www.mediaatlantic.com/shopimages/products/thumbnails/usb-a-a-male-male-cable-main.jpg

بعيد مي دونم شناسايي كنه، يعني من كه امتحان كردم فايده نداشت!
حالا من خودمم يه سوال عجيب دارم! شايد هم خيلي وسواس دارم ، اين اواخر تو هر بازي ps3 از tekken تا killzone حس مي كنم جزييات detail اشياء يا تار و پود لباس هاي شخصيتهاي فرعي بازي نسبت به قبلا كه ps3 ام نو بود، افت دارن و يه كم تارن! من درست مي بينم يا وسواس دارم؟!:confused::biggrin1::blushing:

Brox

کاربر سایت
Jul 11, 2008
512
نام
قدرت
سلام
من دیشب اومدم mgs4 رو آپدیت کنم 2 تا گزینه داشت گزنه ی اول رو انتخاب کردم اما بعد از حدود 5 -6 ساعت کلا 11 در صد رفته بود اگر گزینه ی دوم که نوشته بود HTTP download رو انتخاب کنم درست میشه یا نه در هر صورت همین قدر طول میکشه ؟؟

آخرین ویرایش:

gpod

کاربر سایت
Dec 20, 2006
1,375
نام
حامد
خواستم بدونم میشه PS3 رو مستقیم به PC وصل کرد ؟
منظورم اینه که اگه با کابل USB مدل A-A ، وصل شه ، راحت بشه مثل یه هارد جدید ، توي windows دیدش .
نمونه کابلایی که میگم ، ایناست :
نه نمیشه اما شما میتونید با کابل شبکه وصل کنید و فایل های صوتی و تصویری خودتون و انتقال بدید روی ps3 .

سلام
من دیشب اومدم mgs4 رو آپدیت کنم 2 تا گزینه داشت گزنه ی اول رو انتخاب کردم اما بعد از حدود 5 -6 ساعت کلا 11 در صد رفته بود اگر گزینه ی دوم که نوشته بود HTTP download رو انتخاب کنم درست میشه یا نه در هر صورت همین قدر طول میکشه ؟؟
بله گزینه دوم HTTP رو انتخاب کنید .. !!

حالا من خودمم يه سوال عجيب دارم! شايد هم خيلي وسواس دارم ، اين اواخر تو هر بازي ps3 از tekken تا killzone حس مي كنم جزييات detail اشياء يا تار و پود لباس هاي شخصيتهاي فرعي بازي نسبت به قبلا كه ps3 ام نو بود، افت دارن و يه كم تارن! من درست مي بينم يا وسواس دارم؟!
وسواس دارم؟!

saeedr

کاربر سایت
Jan 13, 2009
162
با سلام.
یکی از دوستان من قصد خرید ps3 داره .
خودش که علاقه داره نوع fat رو بخره. خواستم بپرسم slim مزیت های خاصی نسبت به fat داره که اون از علاقه اش بگذره و اسلیم بخره؟

XBOX__360

کاربر سایت
Mar 22, 2009
149
با سلام.
خودش که علاقه داره نوع fat رو بخره. خواستم بپرسم slim مزیت های خاصی نسبت به fat داره که اون از علاقه اش بگذره و اسلیم بخره؟
سرعت لود باری تو اسلیم بیشتره سرعت بلوری بیشتره برق کمتری مصرف میکنه کاردش 2 یا 3 برابر و یا بیشتره جای کمتریو اشغال میکنه در کل اسلیم بهتره

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
fat ها ظاهر به نسبت زیبا تری دارند همچنین دارای یه سری امکانات مثل نصب سیستم عامل لینکوس و در مدلهای قدیمیتر اجای بازیهای PS2 . ضمن اینکه قابلت ارتقای هارد هم وجود داره در نتیجه در میتونید هارد قبلی رو با یه هارد سریعتر و با حجم بالاتر جایگزین کنید.
الان قیمت مدلهای Fat در ایران ارزونتره من پیشنهاد میکنم fat برداره

سرعت لود باری تو اسلیم بیشتره سرعت بلوری بیشتره برق کمتری مصرف میکنه کاردش 2 یا 3 برابر و یا بیشتره جای کمتریو اشغال میکنه در کل اسلیم بهتره
.......

CAVALRY

کاربر سایت
Oct 7, 2005
372
نام
Librom
سلام دوستان
من وقتی ps3را با با کابل hdmi to dvi به مانیتور وصل می کنم تصویر نمی ده در حالی که xbox را وقتی وصل می کنم تصویر می ده لطفا یکی جواب بده

MRM_3000

کاربر سایت
Apr 18, 2009
682
نام
Morteza
بد نیست بدونید که ps3 slim فقط به خاطر اینکه از hdd های جدید با بافر بالاتر استفاده میکنند سرعت بیشتری دارند چیزی که راحت میتونید روی ps3 fat اون رو تعویض کنید و تا هر چه قدر که بخواین افزایشش بدید اما اون مصرف برق درسته در slim کمتره;)
زیایی ps3 fat هم که دیگه معروفه!:smile:

Politiciλn

کاربر سایت
Aug 17, 2009
405
نام
Alireza
سلام دوستان
من وقتی ps3را با با کابل hdmi to dvi به مانیتور وصل می کنم تصویر نمی ده در حالی که xbox را وقتی وصل می کنم تصویر می ده لطفا یکی جواب بده

مانیتور شما HDCP رو ساپورت نمی کنه. منم این مشکل رو داشتم:(

ari67

کاربر سایت
Jan 10, 2010
273
نام
آراد
دوستان یه سوال داشتم.من الان یه هفتس اسلیم گرفتم.امروز متوجه شدم که وقتی کنسول رو روشن میکنم و فن روشن میشه فن با یه صدای قرقر خفیف روشن میشه و وقتی دور ش سریعتر میشه یه چشم نمیاد ولی اگه گوشم رو بچسبونم به دستگاه اون صدا در حین کارکرد فن قابل تشخیصه.میخوام بدونم طبیعیه؟کلا فن با این صدا روشن میشه با اینکه اصلا نباید صدایی بده؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر