هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

snakemgs3

کاربر سایت
Oct 27, 2005
1,482
يه سوال برام پيش اومده.... بازيهاي ps3 كه همه free region هستن.... اما اگه توجه كنيد اول دفترچه هاشون نوشته اين بازي، به عنوان مثال، براي ريجن پال هست و روي ورژن هاي ديگر ps3 اجرا نميشه....
چرا؟؟؟؟

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
ممنون من داشتم تو فروم playstation می گشتم دیدم این بازی ها حالت co-up تو حالت offline دارن (دو نفره تو حالت داستانی)
اگه از عزیزان کسی این بازی هارو داره میتونه بگه واقعیت دارن یا نه؟:-"
Army of Two
Call of Duty 4
Haze
Unreal Tournament 3
Time Crisis 4 with Guncon
Resistance
NFS undercover
NFS Carbon
Motorstorm
Warhawk
Marvel Ultimate Alliance
اگه بازم هست مثل اینا ممنون میشم معرفی کنید.
ممنون
به نظرم اینطوری بگم بهتره
<any good two player offline <split screen (نتونستم معادل فارسی پیدا کنم) کسی سراغ داره؟
گفتم چون آخر صفحه افتاده نخوندینش :biggrin1: میدونم سر همه به عید گرمه ولی اگه ممکنه جواب بدید تا من از این بلاتکلیفی در بیام:-"
ممنون

MN Prince

کاربر سایت
Apr 13, 2008
775
نام
Nima
گفتم چون آخر صفحه افتاده نخوندینش :biggrin1: میدونم سر همه به عید گرمه ولی اگه ممکنه جواب بدید تا من از این بلاتکلیفی در بیام:-"
ممنون
من resistance بازي كردم.تو داستان بازي ميتونستي 2 نفره بري.
ولي cod4 فكر نكنم بشه . حداقل من كه نتونستم.مي توني 2 يا 4 نفره تو يه صفحه با هم ديگه عين gamenet بازي كني.:biggrin1:

آخرین ویرایش:

.ALEX.

کاربر سایت
Dec 2, 2007
1,044
نام
I'm Still stable
PS3 هارد 1TB رو نمیتونه بخونه ؟ هارد وسترن اکسترنال

همه مدل رو نه !!! بعضی از مدل های خاص , مثلا iPod رو راحت ساپورت میکنه من تا 160 گیگ رو تست کردم , در کل بستگی داره به : فرمت ( FAT32 ) , تعداد سکتورها , ولتاژ مصرفی....

هارد وصل کن به PC فرمتش رو تعغیر بده شاید شناسایی کنه ;)

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
ميشه موقعي كه هارد بيروني به دستگاه وصل بازي رو روش ذخيره كرد؟ مثلا داري بازي ميكني بعد موقع سيو بگي رو بيرونيه بريزه بجاي هارد خودش(مسير بديم)
تو نصب بازي چي؟

.ALEX.

کاربر سایت
Dec 2, 2007
1,044
نام
I'm Still stable
ميشه موقعي كه هارد بيروني به دستگاه وصل بازي رو روش ذخيره كرد؟ مثلا داري بازي ميكني بعد موقع سيو بگي رو بيرونيه بريزه بجاي هارد خودش(مسير بديم)
تو نصب بازي چي؟

تنها و تنها میتونی موقع دانلود از PSN Store برای فایلهای Video یا Music ادرس بدی , غیر از این نه ;)

snake_pianist

کاربر سایت
Dec 5, 2007
3,740
نام
امیر
همه مدل رو نه !!! بعضی از مدل های خاص , مثلا iPod رو راحت ساپورت میکنه من تا 160 گیگ رو تست کردم , در کل بستگی داره به : فرمت ( FAT32 ) , تعداد سکتورها , ولتاژ مصرفی....

هارد وصل کن به PC فرمتش رو تعغیر بده شاید شناسایی کنه ;)

من 500 گيگا بايت رو تست كردم و مشكلي نبود . FAT و FAT32 هم مشكلي نداره يعني FAT هم ميتونه باشه .

snakemgs3

کاربر سایت
Oct 27, 2005
1,482
يه سوال برام پيش اومده.... بازيهاي ps3 كه همه free region هستن.... اما اگه توجه كنيد اول دفترچه هاشون نوشته اين بازي، به عنوان مثال، براي ريجن پال هست و روي ورژن هاي ديگر ps3 اجرا نميشه....
چرا؟؟؟؟

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
سلام
آقایون این قضیه Redownload بازی نه از PSN میخری چیه ؟
یعنی مثلا من یه بازی رو میخرم میتونم بدم کسه دیگه Download کنه .
کلا توضیح بدید خواهشا . اگر اینجوری باشه خیلی عالی میشه 2 3 نفر کارت میخرن یکی این بازی رو میخره یکی یه بازی دیگه با هم Share میکنیم .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر