هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

maTee

کاربر سایت
May 17, 2008
26
ولی چجوری اکانت uk بسازم برا دانلود killzone 2 ؟ اخه اونجایی که میتونی ادرست رو تغیر بدی قسمت کشورش قلفه اگر جایی توضیح داده لطفا لینکشو بذارید. ممنون

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
اگه طرح قدیم باشه اجرا میکنه
طرح قدیم منظورت همون پک motor storm بود ؟ این جدیدا چه شکلیه یه عکس ازش میذاری ؟ (فرقش رو با پک قدیمی هم بگو)
بعد این فیلمای blue ray که تو نت هستو میشه دان کرد ، رو ps3 دید ؟ از نظر کیفیت فرقی میکنه ؟
این نوع ریجن تو فیلمی که از نت دان میکنیم بازم مهمه ؟
زیاد شد نه.:blushing:
ممنون میشم جواب بدید.

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
طرح قدیم منظورت همون پک motor storm بود ؟ این جدیدا چه شکلیه یه عکس ازش میذاری ؟ (فرقش رو با پک قدیمی هم بگو)
اره اون پک motor storm از اون طرح قدیمیاس عکس لازم نیس چون یه شکلن!
فرق قدیمیا با این جدیدا اینه که در قدیمیا یه چیپ داشت برای اجرای بازی های ps2 ولی تو جدیدا نداره
بعد این فیلمای blue ray که تو نت هستو میشه دان کرد ، رو ps3 دید ؟ از نظر کیفیت فرقی میکنه ؟
فکر کنم برای دان کردن با فرمت mkv میذارن ولی این فرمت رو ps3 نمیخونه ناچار باید به avi تبدیل کنی البته فکر کنم بشه رو BD رایت کرد اما اطلاع دقیقی ندارم!

Captain Bl4ck3

کاربر سایت
Jan 9, 2009
1,113
نام
فرهاد
من یه عکس دارم مربوط میشه به dvi کابل hdmi و کابل dvi که تو کارتن مانیتور بود میشه این عکس رو ببینید نظر بدید شاید مشکل از کابل hdmi to dvi باشه چون dvi کابل hdmi و dvi کابل خود مانیتور چقد با هم فرق داره سوکتشون اینم از عکس؟

http://abiposhan.persiangig.ir/image/sldldvi.jpg

sldldvi.jpg

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
زیاد شد نه.:blushing:
ممنون میشم جواب بدید.

فرق دارن:
اول مدلهايي كه 90/90 بودن رنگ جعبه سياه بود
2.مدلهاي 90/65 رنگ جعبه قرمز
3.مدلهاي 65/65 سفيد با ريبون ابي (بعضياشم ريبون ندارن)

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
اره اون پک motor storm از اون طرح قدیمیاس عکس لازم نیس چون یه شکلن!
فرق قدیمیا با این جدیدا اینه که در قدیمیا یه چیپ داشت برای اجرای بازی های ps2 ولی تو جدیدا نداره.
فکر کنم برای دان کردن با فرمت mkv میذارن ولی این فرمت رو ps3 نمیخونه ناچار باید به avi تبدیل کنی البته فکر کنم بشه رو BD رایت کرد اما اطلاع دقیقی ندارم!
فرق دارن:
اول مدلهايي كه 90/90 بودن رنگ جعبه سياه بود
2.مدلهاي 90/65 رنگ جعبه قرمز
3.مدلهاي 65/65 سفيد با ريبون ابي (بعضياشم ريبون ندارن)
ممنون ولی نگفتید از نظر کیفیت فرقی میکنه یا نه ؟
بعد این نوع ریجن تو فیلمی که دان میشه مهمه ؟

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
خوب هرچي قطعات از نظر نانئ كوچكتر بشن بهتره هم از نظر گرما هم از نظر ولتاژ كمتر ميبرن
ولي همشون يك كيفيتن.
درباره فيلمها در جريان نيستم.

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
من یه عکس دارم مربوط میشه به dvi کابل hdmi و کابل dvi که تو کارتن مانیتور بود میشه این عکس رو ببینید نظر بدید شاید مشکل از کابل hdmi to dvi باشه چون dvi کابل hdmi و dvi کابل خود مانیتور چقد با هم فرق داره سوکتشون اینم از عکس؟

http://abiposhan.persiangig.ir/image/sldldvi.jpg

sldldvi.jpg

کابلی که تو باید بخری همون DVI - D Cable باید باشه ... من نمیدونم فرقش با اونای دیگه چیه ولی من تاحالا هر چی کابل واسه مانیتور دیدم D Cable بودن ...

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر