هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

MohammadQ

کاربر سایت
Sep 20, 2007
390
یعنی چی psstore ژاپن؟ مگه وقتی خودش وصل میشه به pstore خودش وصل نمیشه؟
نه, وصل میشه به ریجن کشوری که موقع ثبت نام انتخاب میکنی.

=========================================

شارژ دسته من هر 5-4 ساعت خالی میشه .باتری دسته خراب شده؟
کسی میدونه کجا باتری دسته ps3 میفروشن؟ قیمتش چنده؟

آخرین ویرایش:

P@YM@N

کاربر سایت
Jul 13, 2008
18
اتصال پلي 3 به مانيتور VGA !!!!!!!!!!

سلام دوستان
اكنون كه دارم براي شما اين متن را كه در واقع سوالم هست را مينويسم ، دلم واقعا شكسته است. چون در سايت هاي ديگر ، هيچ كس جواب منو نميده.
سوالم اينه:
من موقع خريد پلي 3 يك كابل DVI براش خريدم ولي از اونجايي كه مانيتور من VGA است ، رفتم و يه تبديل DVI TO VGA گرفتم.
ولي وقتي كه به پشت دستگاه وصل ميكنم ، هيچ تصويري نمياد.
كابل TV رو هم وصل كردم و به تنظيماتش رفتم و خروجي تصوير رو روي HDMI گذاشتم.
ولي بعد از 30 ثانيه كه تصوير سياه ميشود ،‌ در پايين صفحه مينويسد كه اتصال نميتواند برقرار شود.
خواهشا - خواهشا - خواهشا بگيد من بايد چيكار كنم؟
ممنون

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
یعنی چی psstore ژاپن؟ مگه وقتی خودش وصل میشه به pstore خودش وصل نمیشه؟

نخیر، همونطوری که اون دوستمون گفت وصل میشه به PSstoreـی که ثبت نام کردید.

خودت فهمیدی چی گفتی؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه الان دسگات J هست وصل میشه به PS Store ژاپن.

میشه شما انقدر اظهار نظر های غلط نفرمایید ؟!

سلام دوستان
اكنون كه دارم براي شما اين متن را كه در واقع سوالم هست را مينويسم ، دلم واقعا شكسته است. چون در سايت هاي ديگر ، هيچ كس جواب منو نميده.
سوالم اينه:
من موقع خريد پلي 3 يك كابل DVI براش خريدم ولي از اونجايي كه مانيتور من VGA است ، رفتم و يه تبديل DVI TO VGA گرفتم.
ولي وقتي كه به پشت دستگاه وصل ميكنم ، هيچ تصويري نمياد.
كابل TV رو هم وصل كردم و به تنظيماتش رفتم و خروجي تصوير رو روي HDMI گذاشتم.
ولي بعد از 30 ثانيه كه تصوير سياه ميشود ،‌ در پايين صفحه مينويسد كه اتصال نميتواند برقرار شود.
خواهشا - خواهشا - خواهشا بگيد من بايد چيكار كنم؟
ممنون

شما با تبدیل DVI to VGA ( یا برعکس ) نمیتونید مانیتورتون رو گول بزنید :D
همونطوری هم که گفتم اصلاً DVI مهم نیست، مهم HDCP Support کردن هست که مانیتور شما ساپورت نمیکنه.
تنها راه برای وصل کردن PS3ـتون به مانیتور خریدن VGA BOX هست.

مانيتورت HDCP ساپورت ميكنه؟

تمام مانیتور هایی که HDCP ساپورت میکنن DVI دارن چون HDCP تو DVI و البته چیزای دیگری که VGA شاملش نمیشه میتونه عمل کنه.

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
شارژ دسته من هر 5-4 ساعت خالی میشه .باتری دسته خراب شده؟
کسی میدونه کجا باتری دسته ps3 میفروشن؟ قیمتش چنده؟
باتری دسته های PS3 عوض شدنی نیست؛ اگه دسته باتری ـش تموم بشه باید دسته رو بندازی دور! ;)

بعیده که به این زودی باتری خالی شده باشه؛ (اون اولا که PS3 اومده بود میگفتن یه 3 تا 4 سالی جواب میده.) شما فقط سعی کن تا آخرین "قطره" ی باتری رو استفاده کنی و بعد شارژش کنی. اینجوری عمرش بیشتر میشه.

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
ولی دسته های باتری عوض نمیشنا...

سونی فقط خودش اگه باتری دسته تموم بشه با یکی دیگه عوض میکنه:

According to GamesIndustry.biz, a Sony representative told the site that the electronics giant "will provide a service to replace wireless PS3 controllers 'when and if' their lithium batteries degrade." The representative added that it would be many years before the batteries degraded. There was no indication as to how much--if anything--Sony would charge for the service.

There is no way for users to access the controller's battery compartment to replace them if they eventually fail to hold a charge, so there was some concern about what would happen to such controllers.

http://www.gamespot.com/news/6160304.html

challengeeverything

کاربر سایت
Sep 25, 2005
3,623
نام
محمدرضا
باتریش نمیدونم تو ایران کجا میشه پیدا کرد اما خودتون هم می تونید عوض کنید.قبل از آمدن ps3 سونی اعلام کرد که خود افراد می تونن باتری دسته رو عوض کنن و مشکلی از نظر گارانتی پیش نمیاد.

Above

کاربر سایت
Aug 11, 2008
145
نام
سینا
سلام قیمت dual shock 3 چنده و میخواستم بدونم چطوری میشه از هفت کنترل کننده یکجا استفاده کرد

ببخشد یه سوال دیگه هم داشتم یکی از دسته های من خوب عمل نمیکنه یعنی وقتی بهش جهت میدم دیر عمل میکنه ممکنه از باطریش باشه

آخرین ویرایش:

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
سلام قیمت dual shock 3 چنده و میخواستم بدونم چطوری میشه از هفت کنترل کننده یکجا استفاده کرد
قیمتش 60 تومان هست. ( 5 تومان اینور اونور قیمت میدن )
7 تا دسته میخری بعد خودشون احتمالاً درست میشن ولی اگر نشدن PS Button رو میزنی و تنظیم میکنی که برای مثال این دسته 2 باشه این 3 و ...

ببخشید باطری کجا قرار داره

پشت دسته ولی به این راحتی ها نمیبینیش ! باید پیچ های دسته رو باز کنی ...

ببخشد یه سوال دیگه هم داشتم یکی از دسته های من خوب عمل نمیکنه یعنی وقتی بهش جهت میدم دیر عمل میکنه ممکنه از باطریش باشه

واسه من تا حالا این اتفاق نیوفتاده !

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر