هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

4lireza_king

کاربر سایت
Nov 4, 2014
11
سلام بچه ها ...
یه سوال داشتم ، من فلشم رو به ps3 وصل میکنم محتویات داخلش رو برام بالا نمیاره ، چه فیلم چه عکس ، چه اهنگ ..
چکار باید بکنم ک بالا بیاره ؟ ...

Ardavan_Sa

کاربر سایت
Jun 30, 2014
166
نام
Ghol Games (اردوان)
سلام بچه ها ...
یه سوال داشتم ، من فلشم رو به ps3 وصل میکنم محتویات داخلش رو برام بالا نمیاره ، چه فیلم چه عکس ، چه اهنگ ..
چکار باید بکنم ک بالا بیاره ؟ ...

- - -ویرایش - - -

بنظروتون ps3 رو کجا قرار بدیم که به فن و خودش فشار نیار و گرم نشه ؟
من روی شیشه گذاشتم صاف !
جایی که دور تا دورش حدود چند سانت خالی باشه
مخصوصا پشت دستگاه که باد گرمو بده بیرون
اگه هم میتونی یه فن لب تاپ بگیر بذار زیرش

vampirekain

یَـا مَـنً لَهُ الًـعِـزَّةّ و الًـجَمـَالُ
کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
ببخشید یادم رفت :d
اسلیم 120گیگ ، تقریبا 4 ساله دارم

خوبه خود دستگاه هم اسلیمه اما کنترل فن هم بزاری بدک نیست ....
بستگی یه دستگاه داره ببینی جواب میده یا نه ... یعنی بعضی از موقعه ها هست که دستگاه نمیفهمه که سی پی یو داغ کرده و کنترل فن رو نمیتونه بیاره بالا ... که موجب خراب شدن میشه ...

batman-love

کاربر سایت
Jul 5, 2010
831
یکی از دسته هام مدتیه اتومات کار میکنه! یعنی بهم ریخته (البته اصل هست و زیاد هم باهاش کار نکردم چون همیشه تنها بازی میکنم)
یکی دو بار از ارتفاع 1 متری افتاد روی زمین که نمیدونم ربطی به خرابی داره یا نه!
حالا، درست شدنیه یا باید بندازمش کنار؟

Ardavan_Sa

کاربر سایت
Jun 30, 2014
166
نام
Ghol Games (اردوان)
یکی از دسته هام مدتیه اتومات کار میکنه! یعنی بهم ریخته (البته اصل هست و زیاد هم باهاش کار نکردم چون همیشه تنها بازی میکنم)
یکی دو بار از ارتفاع 1 متری افتاد روی زمین که نمیدونم ربطی به خرابی داره یا نه!
حالا، درست شدنیه یا باید بندازمش کنار؟
داداش نوار دسته شما مشکل داره
که باید بدی عوض کنن واست تقریبا 20 تومن هم هزینش میشه

AminCharted

کاربر سایت
Jan 18, 2012
185
نام
امین
سلام دوستان یه سوال
اکانتو رو چند تا دسنگاه میشه زد؟
من رو 2 تا دستگاه زدم تا حالا میخوام رو یه دستگاه دیگه هم بزنم بعدشم سینک کنم میشه؟
دستگامو فروختم می خوام بازی های جدید رو رو یه دستگاه دیگه بازی کنم بعد تروفی هاشو سینک کنم

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام دوستان یه سوال
اکانتو رو چند تا دسنگاه میشه زد؟
من رو 2 تا دستگاه زدم تا حالا میخوام رو یه دستگاه دیگه هم بزنم بعدشم سینک کنم میشه؟
دستگامو فروختم می خوام بازی های جدید رو رو یه دستگاه دیگه بازی کنم بعد تروفی هاشو سینک کنم

فقط دوتا دستگاه میشه
باید اکانتون روی دستگاه قبلی دی اکتیو میکردید و بعد روی دستگاه جدید دوباره ایدی جدید رو اضافه میکردید
البته از روش زیر هم میتوانی بری و دی اکتیوش کنی
https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/en-us/home/games

mohammad_109

کاربر سایت
Nov 13, 2014
130
نام
محمد
سلام
دوستان بنظرتون فت 40 گیگ اورجینال خور ارزش خرید داره ؟
با یه دسته اضافه 350 تومن میده
یا اینکه یه مقدار پول بذارم روش اسلیم بخرم یا ps4 بخورم؟
دوتا سوال دیگه که شاید جاش اینجا نباشه
از کجا بفهمم که سالمه ؟ چجوری تست کنمش ؟
چچجوری بفهمم کپی خور میشه یا نه ؟
من قدیما واسه فامیلمون رو کپی خور کردم مدل اونم فت بود ولی الان اصلا یادم نیست چجوری کپی خورش کردم ولی خیلی راحت کپی خور شد.
والا من خودم قصد خرید ps4 دارم ولی میگم ps3 هم بگیرم واسه اینکه بازیهای ps4 خیلی گرونه بعضی بازی های معمولی رو همون ps3 بازی کنم ولی بازی خوبهارو واسه ps4بخرم و بازی کنم.
حالا بنظر شماps3 بگیرم یا رو pc بازی کنم ؟ مدل pc هم به نسبت بد نیست رم 6 و کارت گرافیک 1گیگ که تا 2 شیر میشه ( مدلش الان یادم نیست) cpu هم 2.7 دوال هست

آخرین ویرایش:

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام
دوستان بنظرتون فت 40 گیگ اورجینال خور ارزش خرید داره ؟
با یه دسته اضافه 350 تومن میده
یا اینکه یه مقدار پول بذارم روش اسلیم بخرم یا ps4 بخورم؟
دوتا سوال دیگه که شاید جاش اینجا نباشه
از کجا بفهمم که سالمه ؟ چجوری تست کنمش ؟
چچجوری بفهمم کپی خور میشه یا نه ؟
من قدیما واسه فامیلمون رو کپی خور کردم مدل اونم فت بود ولی الان اصلا یادم نیست چجوری کپی خورش کردم ولی خیلی راحت کپی خور شد.

سلام
نه نخر ارزش نداره و امکان داره چراغ زرد بده شما پول بذار روش یه اسلیم بخر البته اگر بازی های شاهکار پلی3 رو هنوز بازی نکردی اگر بازی کردی که هیچی برو پلی4 بخر
دیگه چه جوری متوجه بشی یکمی سخته نمیشه زیاد به این دستگاهای دسته دوم اعتماد داشت ادم که نمیدونه طرف چه کارهای باهاش مرده یا ایا عطقاتش رو عوض کرده نکرد لنزدستگاه چی عوض شده نشده چون دستگاه خیلی قدیمی هست پس به احتمال زیاد عوض کرده
درباره کپی هم من اطلاعات ندارم

mohammad_109

کاربر سایت
Nov 13, 2014
130
نام
محمد
سلام
نه نخر ارزش نداره و امکان داره چراغ زرد بده شما پول بذار روش یه اسلیم بخر البته اگر بازی های شاهکار پلی3 رو هنوز بازی نکردی اگر بازی کردی که هیچی برو پلی4 بخر
دیگه چه جوری متوجه بشی یکمی سخته نمیشه زیاد به این دستگاهای دسته دوم اعتماد داشت ادم که نمیدونه طرف چه کارهای باهاش مرده یا ایا عطقاتش رو عوض کرده نکرد لنزدستگاه چی عوض شده نشده چون دستگاه خیلی قدیمی هست پس به احتمال زیاد عوض کرده
درباره کپی هم من اطلاعات ندارم
والا من خودم قصد خرید ps4 دارم ولی میگم ps3 هم بگیرم واسه اینکه بازیهای ps4 خیلی گرونه بعضی بازی های معمولی رو همون ps3 بازی کنم ولی بازی خوبهارو واسه ps4بخرم و بازی کنم.

حالا بنظر شماps3 بگیرم یا رو pc بازی کنم ؟ مدل pc هم به نسبت بد نیست رم 6 و کارت گرافیک 1گیگ که تا 2 شیر میشه ( مدلش الان یادم نیست) cpu هم 2.7 دوال هست.
من خودم قدیما خیلی عاشق بازی بودم و اکثر بازیهای اون زمان رو بازی کردم
الان 3-4 سالی هست به خاطر کارم وقت زیادی نداشتم واسه بازی کردن
ولی الان دوباره میخوام بیام سراغ گیم و ...
:x
حالا خودمم موندم یه دفعه ps4 بخرم و با pc
یا اینکه هم ps4 بخرم هم ps3 با pc:d
ببخشید اگه طولانی شد.

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین

حالا بنظر شماps3 بگیرم یا رو pc بازی کنم ؟ مدل pc هم به نسبت بد نیست رم 6 و کارت گرافیک 1گیگ که تا 2 شیر میشه ( مدلش الان یادم نیست) cpu هم 2.7 دوال هست.
من خودم قدیما خیلی عاشق بازی بودم و اکثر بازیهای اون زمان رو بازی کردم
الان 3-4 سالی هست به خاطر کارم وقت زیادی نداشتم واسه بازی کردن
ولی الان دوباره میخوام سراغ گیم و ...
:x
حالا خودمم موندم یه دفعه ps4 بخرم و با pc
اینکه هم ps4 بخرم هم ps3 با pc:d
ببخشید اگه طولانی شد.

اگر شما نظر منو بخواهی شما برو پلی3 بخر و بازی های رو انجام بده روی پی سی نمیتوانی زیاد بازی کنی و هی دمه دقیقه برای هر بازی جدید باید ارتقاش بدی شما برو یه پلی3 بخر و بازی های قدیمیشو بازی کن و بازی های خدا و انحصاری هم برای پلی4 بخر
کاری که منم دارم انجام میدم و دارم بازی های پلی4 رو یکی یکی جمع میکنم تا بعدم نگردم دنبالشون
مرسی

mohammad_109

کاربر سایت
Nov 13, 2014
130
نام
محمد
اگر شما نظر منو بخواهی شما برو پلی3 بخر و بازی های رو انجام بده روی پی سی نمیتوانی زیاد بازی کنی و هی دمه دقیقه برای هر بازی جدید باید ارتقاش بدی شما برو یه پلی3 بخر و بازی های قدیمیشو بازی کن و بازی های خدا و انحصاری هم برای پلی4 بخر
کاری که منم دارم انجام میدم و دارم بازی های پلی4 رو یکی یکی جمع میکنم تا بعدم نگردم دنبالشون
مرسی
منم خودم نظرم مثل شماس ولی فقط نمیخوام واسه ps3 زیاد هزینه کنم
مثلا در حد همین 300 - 400 تومن میخوام هزینه کنم
چون الان ps4 با دسته و بازی و ... حدود دو میلیون میشه یه tv هم میخوام بگیرم که اونم حدود 2 میلیون بشه با پول میز tv و وسایل دیگه هم هست
من کلا پنج میلیون واسه این کار گذاشتم کنار:x
حالا با تمام این حرفها بنظر شما چه مدل ps3 بخرم که هم خوب باشه و هم کپی خور و ....
:d

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
منم خودم نظرم مثل شماس ولی فقط نمیخوام واسه ps3 زیاد هزینه کنم
مثلا در حد همین 300 - 400 تومن میخوام هزینه کنم
چون الان ps4 با دسته و بازی و ... حدود دو میلیون میشه یه tv هم میخوام بگیرم که اونم حدود 2 میلیون بشه با پول میز tv و وسایل دیگه هم هست
من کلا پنج میلیون واسه این کار گذاشتم کنار:x
حالا با تمام این حرفها بنظر شما چه مدل ps3 بخرم که هم خوب باشه و هم کپی خور و ....
:d

خوب ببین ادم گر میخواد حال کنه با گیم و این حرف ها باید خرج کنه دوست من تا زمانیکه خوب خرج کنی معمولا هم خوب حال میکنی با بازی
خوب بیا مثل ادم برو یه اسلیم بگیر با خیاله راحت بازی کن و اسلیم و هم خرابیش کمتر از فت هست
این نظر منه

mohammad_109

کاربر سایت
Nov 13, 2014
130
نام
محمد
خوب ببین ادم گر میخواد حال کنه با گیم و این حرف ها باید خرج کنه دوست من تا زمانیکه خوب خرج کنی معمولا هم خوب حال میکنی با بازی
خوب بیا مثل ادم برو یه اسلیم بگیر با خیاله راحت بازی کن و اسلیم و هم خرابیش کمتر از فت هست
این نظر منه
دقیقا مواقفم بخاطر همین پنج میلیون گذاشتم کنار
اسلیم کپی خور چنده الان قیمتش ؟
ps3 اورجینال خور نمیخوام چون پول بازیاش زیاد میشه:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر