هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
دقیقا مواقفم بخاطر همین پنج میلیون گذاشتم کنار
اسلیم کپی خور چنده الان قیمتش ؟
ps3 اورجینال خور نمیخوام چون پول بازیاش زیاد میشه:d

برای قیمت هم برو توی این تاپیک دوستان ابدیت میکنن اخرین پستشو بخون
قیمت به روز PS3 [پست اول حتما خوانده شود]
هر جور خودت صلاح میدونی
موفق باشی

mohammad_109

کاربر سایت
Nov 13, 2014
130
نام
محمد
برای قیمت هم برو توی این تاپیک دوستان ابدیت میکنن اخرین پستشو بخون
قیمت به روز PS3 [پست اول حتما خوانده شود]
هر جور خودت صلاح میدونی
موفق باشی
داداش ممنون از جوابات فقط یه سوال دیگه
شما که هر دو دستگاه رو داری
فرق ps3 و ps4 خیلی معلومه ؟
منظورم اینکه خود شما بازی های جدید رو مثل AC یا COD یا NFS ,... اول با PS3 بازی میکنی یا PS4 ؟

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
داداش ممنون از جوابات فقط یه سوال دیگه
شما که هر دو دستگاه رو داری
فرق ps3 و ps4 خیلی معلومه ؟
منظورم اینکه خود شما بازی های جدید رو مثل AC یا COD یا NFS ,... اول با PS3 بازی میکنی یا PS4 ؟
نه ندارمش ولی یکی از دوستام خریده و منم روش یکمی کیل زون بازی کردم خدایش گرافیگش حرف نداشت و من دارم بازی هاشو فعلا میخرم و جمع میکنم
صدردصد گرافیگ پلی4 بهتر و بیشتر از گرافیگ پلی3 هست اینو شک نکن
نسخه imars یعنی چی؟
این اسم رو از کجا اوردی؟ کجا به چشمت خورد

vampirekain

یَـا مَـنً لَهُ الًـعِـزَّةّ و الًـجَمـَالُ
کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
نسخه imars یعنی چی؟

اینها نسخه ی عرضه کنندهی بازی های کپی هستن که چندتا از تیم ها با اینام یا به اسم دوپلکس بازی ها رو فیکس میکنند تا کپی خور ها بتونن زودتر از موعود و ریاز جهانی بازها دستشون باشه ....

m.77

کاربر سایت
Nov 7, 2012
96
نام
mahdi
چطوری میتونم رو هارد اکسترنال بازی هارو سیو کنم؟موقعی که دارم بازی میکنم نه سیو رو کپی کنم به هارد اکسترنال.

vampirekain

یَـا مَـنً لَهُ الًـعِـزَّةّ و الًـجَمـَالُ
کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
دارم نسخه imars بازی far cry 4 رو دانلود میکنم خواستم ببینم دمو یا چیزی مثل این نباشه.

نه نیست ....

سلام دوستان.

من کنسول فت دارم و می خوام هدست بخرم. قیمت هم حدود 100 تا 150 می خوام بدم. یه چیز خوب از لینک زیر بهم میگید ؟!

جستجو در گروه هدست

باید ببینم بهتون بگم ....

چطوری میتونم رو هارد اکسترنال بازی هارو سیو کنم؟موقعی که دارم بازی میکنم نه سیو رو کپی کنم به هارد اکسترنال.

همچین چیزی امکان نداره .... باید حتما داخل هارد داخلی کپی بشه ....

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
آقا من بعد یه مدت PS3 رو روشن کردم که باز کنم ولی وقتی از روی TV میبرم رو HDMI فقط صداش میاد. تصویر نمیاد مشکل از چیه؟؟
این تنظیم تصویریش رفته سر سه فیش و کاری نداره شما وقتی میخواهی روشنش کنی با دستت رو بذار روی دکمه پارو یه دو تا بوق زد دستو ور دار
این روش نتظیمهای تصویری رو ریستارت میکنه و میتوانی از اول دوباره تنظیمش کنی

hossinkaspersk

کاربر سایت
Apr 3, 2011
83
سلام خدمت دوستان دوعدد کنسول ps3 موجوده برای خرید که یکی فته سری اخر 160 گیگ 65 نانو که با دو تا دسته اصلی طرف میده 470 البته کپی خور نیست که باید دانگرید بشه که کلا با دانگرید میشه 520 تومان

کنسول دوم اسلیم 120 گیگ 45 نانو است که دانگرید شده با یک دسته طرف میده 700 تومان به نظر شما کدوم کنسول ارزش خرید بیشتری نسبت به پول پرداختی داره

نظر خودم روی کنسول فت است که طرف میگه کنسولم خیلی کم کارکرد است دیگه حوصله بازی ندارم چون دنبال کپی خوردن کنسول هم نرفتم

البته اسلیمو خودم شخصا چک کردم تست 10 دقیقه ای ازش گرفتم که تو باری god of war دستمو گذاشتم پشت کنسول خیلی داغ بود و باد واقعا گرمی از پشتش بیرون میومد و دلمو زد نظر شما دوستان چیه کدوم رو بخرم

arashx777

کاربر سایت
Jul 7, 2014
37
سلام خدمت دوستان دوعدد کنسول ps3 موجوده برای خرید که یکی فته سری اخر 160 گیگ 65 نانو که با دو تا دسته اصلی طرف میده 470 البته کپی خور نیست که باید دانگرید بشه که کلا با دانگرید میشه 520 تومان

کنسول دوم اسلیم 120 گیگ 45 نانو است که دانگرید شده با یک دسته طرف میده 700 تومان به نظر شما کدوم کنسول ارزش خرید بیشتری نسبت به پول پرداختی داره

نظر خودم روی کنسول فت است که طرف میگه کنسولم خیلی کم کارکرد است دیگه حوصله بازی ندارم چون دنبال کپی خوردن کنسول هم نرفتم

البته اسلیمو خودم شخصا چک کردم تست 10 دقیقه ای ازش گرفتم که تو باری god of war دستمو گذاشتم پشت کنسول خیلی داغ بود و باد واقعا گرمی از پشتش بیرون میومد و دلمو زد نظر شما دوستان چیه کدوم رو بخرم

سلام فقط در مورد اون حرف اخرت ...
اخه اون عقب کنسول منبع تغذیه دستگاه هست که در هر صورت داغ میشه الان من یه اورجینال خورد 320 دارم که نو شش ماه پیش خریدم ..همینجوریه ..
البته مگه میشه رو حرف کسی حساب کرد که میگی کم بازی کزذم وومن که باور نمیکنم
طرف میخره که بشینه بازی کنه ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر