هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام دوستان
یه سوال داشتم
من دستگاهمو می خوام بفروشم می خواستم ببینم چه کارایی باید انجام بدم تا اطلاعات اکانتم حفظ بشه تا رو یه دستگاه دیگه هم بتونم استفاده کنم؟
ممنون
سلام
کاری نداره فقط کافی اکانت قبلی رو حذف کنی . به طور خودکار اکانتت پاک میشه و تمامی اطلاعاتت همراهش پاک میشه سیو و تروفی و هم باهاش میره

vampirekain

یَـا مَـنً لَهُ الًـعِـزَّةّ و الًـجَمـَالُ
کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
سلام دوستان
یه سوال داشتم
من دستگاهمو می خوام بفروشم می خواستم ببینم چه کارایی باید انجام بدم تا اطلاعات اکانتم حفظ بشه تا رو یه دستگاه دیگه هم بتونم استفاده کنم؟
ممنون

در کامل کردن جواب حسین شما باید تروفی هات رو هم سینک کنی ....

last.warrior

کاربر سایت
Sep 22, 2014
22
نام
علیرضا
شما وارد حالت ریکاوری بشید ...... و گزینه ی ربولد دیتا بیس را بزنید ببنید درست میشه ...

داداشم این کار جــواب نداد ....

- - -ویرایش - - -

سلام دوستان ... یه ســــــــوال ... اینو چندجــا پرسیدم ولی کســی نتونسته جواب درست بهم بده ...
خواهشـــا اگر کسی میدونه .. جواب بده ...

دستگاه من هاردش 500 گیگ هست .... که در کل 465 محسوب میشه

کل حجم بازی ها و دیتــا و سیو که داخل هارده رو محاسبه کردم ... کلا شده 110 گیگ ....
ولی دستگاه زده 203 گیگ فقط خالیه .....

من نمیدونم اون 150 گیگ کجا رفته ....

یکی کمک کنه .....

vampirekain

کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
داداشم این کار جــواب نداد ....

سلام دوستان ... یه ســــــــوال ... اینو چندجــا پرسیدم ولی کســی نتونسته جواب درست بهم بده ...
خواهشـــا اگر کسی میدونه .. جواب بده ...

دستگاه من هاردش 500 گیگ هست .... که در کل 465 محسوب میشه

کل حجم بازی ها و دیتــا و سیو که داخل هارده رو محاسبه کردم ... کلا شده 110 گیگ ....
ولی دستگاه زده 203 گیگ فقط خالیه .....

من نمیدونم اون 150 گیگ کجا رفته ....

یکی کمک کنه .....

راستش رو بخوای قبلا جوابت رو دادم که چیکار کنی ..... اگر درست نشد پس قسمتی از هاردت رو نمیخونه و بکس هکتور گرفته !!!!!

hoor

کاربر سایت
Nov 9, 2010
137
سلام دوستان
من یک دسته ی فیک اضافه ی ps3 دارم و سیم mini usb ش رو گم کردم
به نظرتون با سیم های دیگه کار می کنه؟؟؟؟
ممنون

AminCharted

کاربر سایت
Jan 18, 2012
185
نام
امین
سلام
کاری نداره فقط کافی اکانت قبلی رو حذف کنی . به طور خودکار اکانتت پاک میشه و تمامی اطلاعاتت همراهش پاک میشه سیو و تروفی و هم باهاش میره
پس فقط یوزرمو پاک کنم حله دیگه؟
مرسی
vampirekain از شما هم ممنونم

Rorke

کاربر سایت
Feb 7, 2014
731
نام
Sina
پس فقط یوزرمو پاک کنم حله دیگه؟
مرسی
vampirekain از شما هم ممنونم
عزیزم واسه چی یوزرو پاک کنی؟؟؟؟؟
شما کافیه یه بار تروفی هاتو سینک کنی بعد یه بار ریستور دیفالت بزنی تا کل اطلاعات از جمله تنظیمات اکانت حذف بشه.....

بعدشم میتونی روی کنسول دیگه (اگه بخوای) هم تورفی هاتو داشته باشی هم اکانتتو

vampirekain

کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
سلام
من یک هارد اکسترنال با مارک WD دارم...قضیه اینه که یک هفته پیش سه تا بازی توش ریختم و هاردو وصل کردم به PS3 بازی کردم اما فراموش کردم که بازیهارو نصب کنم...روز بعد که هارد رو نصب کردم، اصلاً هارد رو نشناخت و فقط چراغ هارد روشن میشد...بعد از چند ساعت که دوباره هارد رو نصب کردم حتی دیگه چراغش هم روشن نمیشد!!
این در حالیه که هارد بدون مشکل به کامپیوتر وصل میشه و همینطور PS3 فلش رو به خوبی میشناسه!!!!
میتونین کمکم کنین؟
ممکنه خیلی سوالم سطحی باشه ولی ممنون میشم به راهی نشون بدین.

درود
برادر قبل از خریدن از هر هاردی خواهشا بپرسید چه هاردی بگیریم !!!
این WD لعنتی اصلا هیچ سازگاری با 3 ندارن و اگر داشته باشن هم فقط با مدل فت هستش ... بازم اونم مشکل داره ... درست متوجه شدید این هارد رو دستگاه شما نمیخونه .... این بازاری ها هم البته نه همشون چون این WD باد کردن سر دستشون این هارد رو پیشنهاد میدن ....
اره برای بار اول میخونه اما دفعه ی دیگه خدا عالمه !!!!
اولا اگر میتونی برو سیگیت ایکس پنشن بگیر که واقعا بهترین هارد دنیا هستش و ضرر نمیکنی و با همه چی هم سازگاری داره ....
دوما اینکار رو انجام بده شاید جواب بده ..... :

این نوع هارد چون برای بالا اوردن به برق زیادی احتیاج داره برای همین هستش که دستگاه نمیتونه اون رو به اصطلاح بوت کنه چون برق لازم رو نداره و برای همین گفتم که قت شاید بتونه اینکارو بکنه .....
شما باید یه تبدیل یو اس بی به 2 تایی یا 4 تایی بخری اون box هایی که به چند یواس بی تبدیل میشن و سعی کن از اون تبدیل هایی بخری که ترانز دارن و برق میخورن بخری که با وصل کردن این هارد بتونه برقش رو بده و اجرا کنه (اسم دقیقش رو هم یادم رفت چی بهش میگن )

و یرایش ( یادم امد بهش هاب میگفتن )

آخرین ویرایش:

rasamer

کاربر سایت
Oct 13, 2014
13
درود
برادر قبل از خریدن از هر هاردی خواهشا بپرسید چه هاردی بگیریم !!!
این WD لعنتی اصلا هیچ سازگاری با 3 ندارن و اگر داشته باشن هم فقط با مدل فت هستش ... بازم اونم مشکل داره ... درست متوجه شدید این هارد رو دستگاه شما نمیخونه .... این بازاری ها هم البته نه همشون چون این WD باد کردن سر دستشون این هارد رو پیشنهاد میدن ....
اره برای بار اول میخونه اما دفعه ی دیگه خدا عالمه !!!!
اولا اگر میتونی برو سیگیت ایکس پنشن بگیر که واقعا بهترین هارد دنیا هستش و ضرر نمیکنی و با همه چی هم سازگاری داره ....
دوما اینکار رو انجام بده شاید جواب بده ..... :

این نوع هارد چون برای بالا اوردن به برق زیادی احتیاج داره برای همین هستش که دستگاه نمیتونه اون رو به اصطلاح بوت کنه چون برق لازم رو نداره و برای همین گفتم که قت شاید بتونه اینکارو بکنه .....
شما باید یه تبدیل یو اس بی به 2 تایی یا 4 تایی بخری اون box هایی که به چند یواس بی تبدیل میشن و سعی کن از اون تبدیل هایی بخری که ترانز دارن و برق میخورن بخری که با وصل کردن این هارد بتونه برقش رو بده و اجرا کنه (اسم دقیقش رو هم یادم رفت چی بهش میگن )

و یرایش ( یادم امد بهش هاب میگفتن )

مرسی بابت کمکت
پس اینطور :-o
خوشبختانه من دوتا هارد دارم هر دو هم WD هستن :((

vampirekain

کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
مرسی بابت کمکت
پس اینطور :-o
خوشبختانه من دوتا هارد دارم هر دو هم WD هستن :((

:bighug:
حالا هابی که اداپتور بخوره تهیه کن ببین درست میشه نتیجه رو هم بگو ....

Ehsanna

کاربر سایت
May 29, 2009
386
نام
احسان
دوستان سلام . یه سوال فوری دارم اگه ممکنه جواب بدین
من یه ps3 اورجینال دارم قرمز رنگ 320 گیگ ریجن2 با یه دسته اضافه اصلی ....
چند میارزه ؟؟؟
چه فیمتی بدم ؟؟

آخرین ویرایش:

medium

کاربر سایت
Sep 9, 2008
40
سلام،میخوام یه ps3 نو (حتما نو) بخرم ، رفتم توپ خونه از قیمت 700 تا 1100 میدادن.
قبلا ps2م رو برده بودم مغازه سونی باکس ( پشت شهرداری - پاساژ لباف - طبقه 3 ) برای تعمیر ، رفتم اونجا بپرسم جایی رو میشناسن خوب باشه یرای خرید و جنس رو نندازه ، که گفتن اگه بخوام خودشون کنسول رو میخرن و خودشون هم کپی خورش میکنن ( با کبرا )
البته خیلی گفتن دسته دو بهتره (کپی خور نرم افزاری)که گفتم نه.
از چند جا هم قیمت گرفت (خود طرف) و نتیجه اش این شد:
اسلیم 160 به قیمت 650 و سوپر اسلیم 500 به قیمت 780
برای سوپر اسلیم گفت که هارد داخلی دستگاه رو تبدیل به اکسترنال میکنه و یه هارد 40 میندازه جاش و با کبرا کپی خور میکنه به قیمت 330.
حالا چند تا سوال داشتم که ممنون میشم جواب بدین.
1- این مغازه رو میشناسین؟ چجوری هستن؟ ( هم از لحاظ توانایی هم از لحاظ وجدان )
2- از کبرا خیلی بد میگفتن ، دقیقا این روش چه مشکلاتی داره و تا چه حده ، اگر انقدر مشکل داره بنظرتون بهتر نیست صبر کنم تا یه روش جدید برای کپی خور کردن بیاد؟ اصلا روش جدیدی قرار هست بیاد؟
3- اسلیم بهتره یا سوپر اسلیم ؟ چرا؟
4- بنظرتون چی کار کنم؟ اصلا از همین جا بگیرم ، اگر آره کدوم یکی بهتره ، یه اسلیم 160 بگیرم با یه هارد اکسترنال یا یه سوپر اسلیم بگیرم با همون روشی که طرف گفت.
(قیمت اونقدر ها هم برام مهم نیست ، بیشتر برام این مهمه که جنسی که میگرم درست و حسابی باشه )
5- از کجا بفهمم دستگاه و دسته اصل هستن و مشکلی ندارن ( ریفر و تقلبی و ... )
6- آیا میشه از دسته ps4 روی ps3 استفاده کرد؟ پیشنهاد شما چیه؟ (بدون سیم ، با سیم و تمام امکانات دسته به صورت کامل بدون هیچ مشکلی )
7- کلا نظر و پیشنهادتون چیه؟ (در رابطه با خرید ps3 و چگونگی اون )
8- جای مطمئن و درست و حسابی برای خرید و کپی خور کردن میشناسین.
( راستی از جاهایی که پرسیدم گفتن که دیگه نمیشه کپی خور نرم افزاری پیدا کرد)
9- موقع خرید به چه نکاتی توجه کنم.
ممنون.

vampirekain

کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
سلام،میخوام یه ps3 نو (حتما نو) بخرم ، رفتم توپ خونه از قیمت 700 تا 1100 میدادن.
قبلا ps2م رو برده بودم مغازه سونی باکس ( پشت شهرداری - پاساژ لباف - طبقه 3 ) برای تعمیر ، رفتم اونجا بپرسم جایی رو میشناسن خوب باشه یرای خرید و جنس رو نندازه ، که گفتن اگه بخوام خودشون کنسول رو میخرن و خودشون هم کپی خورش میکنن ( با کبرا )
البته خیلی گفتن دسته دو بهتره (کپی خور نرم افزاری)که گفتم نه.
از چند جا هم قیمت گرفت (خود طرف) و نتیجه اش این شد:
اسلیم 160 به قیمت 650 و سوپر اسلیم 500 به قیمت 780
برای سوپر اسلیم گفت که هارد داخلی دستگاه رو تبدیل به اکسترنال میکنه و یه هارد 40 میندازه جاش و با کبرا کپی خور میکنه به قیمت 330.
حالا چند تا سوال داشتم که ممنون میشم جواب بدین.
1- این مغازه رو میشناسین؟ چجوری هستن؟ ( هم از لحاظ توانایی هم از لحاظ وجدان )
2- از کبرا خیلی بد میگفتن ، دقیقا این روش چه مشکلاتی داره و تا چه حده ، اگر انقدر مشکل داره بنظرتون بهتر نیست صبر کنم تا یه روش جدید برای کپی خور کردن بیاد؟ اصلا روش جدیدی قرار هست بیاد؟
3- اسلیم بهتره یا سوپر اسلیم ؟ چرا؟
4- بنظرتون چی کار کنم؟ اصلا از همین جا بگیرم ، اگر آره کدوم یکی بهتره ، یه اسلیم 160 بگیرم با یه هارد اکسترنال یا یه سوپر اسلیم بگیرم با همون روشی که طرف گفت.
(قیمت اونقدر ها هم برام مهم نیست ، بیشتر برام این مهمه که جنسی که میگرم درست و حسابی باشه )
5- از کجا بفهمم دستگاه و دسته اصل هستن و مشکلی ندارن ( ریفر و تقلبی و ... )
6- آیا میشه از دسته ps4 روی ps3 استفاده کرد؟ پیشنهاد شما چیه؟ (بدون سیم ، با سیم و تمام امکانات دسته به صورت کامل بدون هیچ مشکلی )
7- کلا نظر و پیشنهادتون چیه؟ (در رابطه با خرید ps3 و چگونگی اون )
8- جای مطمئن و درست و حسابی برای خرید و کپی خور کردن میشناسین.
( راستی از جاهایی که پرسیدم گفتن که دیگه نمیشه کپی خور نرم افزاری پیدا کرد)
9- موقع خرید به چه نکاتی توجه کنم.
ممنون.

درود

1_ من اهل اونجا نیستم ....
2_دوست عریز کبرها خیلی دنگوفنگ دارن اونم به خاطر اینکه اولا بازیهاش باید تبدیا شن ... دوما برای بازی های psn یه دردسری دیگه دران ..... سوما اگر بخوای DLC نصب کنی بازم به همین منوال هستش و کلا به نظره من نمیصرفه اینکارو بکنی و بخری یه دسته دوم بخره کپی خور نرم افزاری خیالتو از همه نظره راحت کن و هر CFW خواستی روش نصب کن ...
3_اسلیم ... چون واقعا کارایش رو پس داده ...نیو یکم درد سر داره و دوستام که داشتن ازش راضی نبودن کلا دور سوپراسلیم رو خط بزن...
4_اسلیم بخر خیالت رو راحت کن برادر ...دسته دوم مشکلی نداره باور کن ....!!1
5_معمولا تمام دستگاه های 120 گیگ ریفر هستن... دسته رو که اگر اصل باشه خودش داد میزنه ...... که من اصلم ;) ریفر معمولا رنگ نقرهایش کمتر و سبکتر هست و بعضی از فاکتورها و نوشته های پشته دسته که تایپکش هم هست میتونی متوجه بشی ...
6_بله میشه و از تمام امکاناتش نمیتونی استفاده کنی ...... بدون سیم داخل فرمور 4.65 امکان پذیر هست ..
7_گفتم داداش کپی خور نرم افزاری بگیر خیالتو راحت کن ......
8_نه متاسفانه ....
9_ حتما دیسک اورجینال رو داخل دستگاه بزار و و لنز بلوریش رو چک کن .... حالت پلمب بودنش رو هم ببین که باشه ..... دستگاه مهلت تست بگیر و ضربه نخورده باشه ..

درکل کپی خور نرم افزاری بگیر و بازی 3 هزار تومن بخری نه اینکه هر بازی اورجینال باید 200 تومن بدی ...

داداش ربطی به اونا نداره . بحث سره اینه که 40-50 گیگ تو هارد بازی بوده , وقتی پاک کردم , (حتی از فایل منیجر) تو قسمت فضای خالی عدد اشتباهی رو نشون میده .
یکی از دوستان اینطوری راهنمایی کرد :

"نه احتیاجی که فرمت نیست. دستگاه رو ببرید به ریکاوری، اول گزینه ی سوم رو انتخاب کنید. بعد که ریستارت شد دستگاه دوباره برید ریکاوری و اینبار گزینه ی چهارم رو انتخاب کنید. بعد از ریستارت میبینید که فضا بر گشته."

حالا من میترسم این کارو بکنم . آقا خطری نداره ؟! خرابی ای چیزی ؟! فریمور و اینا بهم نمیخوره ؟! کپی خور دستگاه چطور ؟!

هیچ خطری نداره ... انجام بده ..

matsu

کاربر سایت
Aug 6, 2014
44
a988fc2992ad.jpg

سلام دوستان لطفا کسانی که حرفه ای هستن بگن این دسته اصلیه یا فیک؟ خیلی شک دارم اگه میشه کمک کنین با تشکر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر