هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
دوستان موضوع تاپیک واضخ گفته که به غیر از مسائل کپی خور برای کنسولای کپیخور بخش جداگانه هست همونجا سوالات رو مطرح و پیگیری کنید !
حداقل دوستانی که جواب سوالات رو میدن دیگه باید بدونن که اینجا در مورد کپیخور نباید بحث شه حتی اگه کسی سوالی در این مورد میپرسه !

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
a988fc2992ad.jpg

سلام دوستان لطفا کسانی که حرفه ای هستن بگن این دسته اصلیه یا فیک؟ خیلی شک دارم اگه میشه کمک کنین با تشکر

نه اصل نیست
یک بخاطر رنگش دو این نوشت های پشت دسته کامل نیست نصفه هست

- - -ویرایش - - -

دوستان موضوع تاپیک واضخ گفته که به غیر از مسائل کپی خور برای کنسولای کپیخور بخش جداگانه هست همونجا سوالات رو مطرح و پیگیری کنید !
حداقل دوستانی که جواب سوالات رو میدن دیگه باید بدونن که اینجا در مورد کپیخور نباید بحث شه حتی اگه کسی سوالی در این مورد میپرسه !

رامین جان اینا گوش نمیکنن صدبار گفتیم ولی باز هم کار خودشون رو انجام میدن متاسفانه

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,995
نام
ehsan
سلام دوستان من میخوام Gran turismo 6 رو آپدیت کنم ( بازی و کنسولم اویجیناله) وقتی شروع میکنم بعد از یه مدتی ارور میده کد ارورش 80710723

چند بار سعی کردم هر بار با همین پیغام روبرو شدم. یه بار تا 20 درصد م رفت ولی باز همین ارور رو داد. دستم به دامنتون چه کنم؟

arashx777

کاربر سایت
Jul 7, 2014
37
سلام دوستان من میخوام Gran turismo 6 رو آپدیت کنم ( بازی و کنسولم اویجیناله) وقتی شروع میکنم بعد از یه مدتی ارور میده کد ارورش 80710723

چند بار سعی کردم هر بار با همین پیغام روبرو شدم. یه بار تا 20 درصد م رفت ولی باز همین ارور رو داد. دستم به دامنتون چه کنم؟

با اجازه دوستان
بهترین گار اینه که بری یه پلاس بخری تا بتونی تو بکگراند دانلود کنی دیگه مشکلی پیش نمید ..من که این کارو کردم

matsu

کاربر سایت
Aug 6, 2014
44
دوستان الان دستگیره پلی 3 به کامپیوترم وصل کردم و هر 4 تا چراغ باهم روشن و خاموش میشه .شارژ دسته با کامپیوتر مشکلی برای دستگیره پیش نمیاره؟ زمان شارژ چقدره و چطور میشه فهمید که شارژ تمام شده؟

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
دوستان الان دستگیره پلی 3 به کامپیوترم وصل کردم و هر 4 تا چراغ باهم روشن و خاموش میشه .شارژ دسته با کامپیوتر مشکلی برای دستگیره پیش نمیاره؟ زمان شارژ چقدره و چطور میشه فهمید که شارژ تمام شده؟

سعی کن دسته رو با خوده کنسول شارژ کنی چون که اون ولتاژی که کامپیوتر میده به دسته استاندارد نیست و باطری دسته رو زودتر خراب میکنه شما سعی کن با همون کنسول پلی3 دسته ات رو شارژ کن
وقتی دیگه چراغ نزد یعنی شارژ شد دسته کامل

آخرین ویرایش:

arashx777

کاربر سایت
Jul 7, 2014
37
سعی کن دسته رو با خوده کنسول شارژ کنی چون که اون ولتاژی که کامپیوتر میده به دسته استاندارد نیست و باطری دسته رو زودتر خراب میکنه شما سعی کن با همون کنسول پلی3 دسته ات رو شارژ کن
وقتی دیگه چراغ نزد یعنی شارژ شد دسته کامل

سلام با اجازه
فرقی بین ولتاژ بین کامپیوتر با خود کنسول نداره..usb پنج ولت میده ...من تاحالا نشنیده بودم که ولتاژ یو اس بی استاندارد یا غیر استاندارد باشه....
به نظرم با لب تاب یا کامپیوتر راحت میتونی شارژ کرد دسته رو ..
من که خودم تست کردم رو هر دوش تقریبا تو یک زمان شارژ میشه...

matsu

کاربر سایت
Aug 6, 2014
44
ممنون از راهنمایی دوستان برای شارژ دستگیره
راستی نگفتین در چند ساعت زمان شارژ میشه؟
دستگیره من هم دقیقا مثل عکسایی هست که کاربر محترم dooste.man83 فرستاده بودن اینم ادرسشه:

http://forum.bazicenter.com/thread29026/page7/
فکر نمیکنم فیک باشه حداقل از جای معتبری گرفتم بعید میدونم تقلب تو کارشون باشه اگرم به من دسته تقلبی دادن عیب نداره اخه بنده خودمم تقلبیم;)

آخرین ویرایش:

vampirekain

یَـا مَـنً لَهُ الًـعِـزَّةّ و الًـجَمـَالُ
کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
ممنون از راهنمایی دوستان برای شارژ دستگیره
راستی نگفتین در چند ساعت زمان شارژ میشه؟
دستگیره من هم دقیقا مثل عکسایی هست که کاربر محترم dooste.man83 فرستاده بودن اینم ادرسشه:

http://forum.bazicenter.com/thread29026/page7/
فکر نمیکنم فیک باشه حداقل از جای معتبری گرفتم بعید میدونم تقلب تو کارشون باشه اگرم به من دسته تقلبی دادن عیب نداره اخه بنده خودمم تقلبیم;)

درود معمولا در 1 تا 2 ساعت شارژ کامل میگیره ....

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام با اجازه
فرقی بین ولتاژ بین کامپیوتر با خود کنسول نداره..usb پنج ولت میده ...من تاحالا نشنیده بودم که ولتاژ یو اس بی استاندارد یا غیر استاندارد باشه....
به نظرم با لب تاب یا کامپیوتر راحت میتونی شارژ کرد دسته رو ..
من که خودم تست کردم رو هر دوش تقریبا تو یک زمان شارژ میشه...

نه خواهش میکنم خوشحال میشم توی بحث باشید
ما قبلا بحث شو کردیم با بچه های قدیمی که الان فقط من موندم از بینشیمون ولی اگر برگردی پست ها رو بخونی متوچه میشی
اگر این طوری بود خوده سونی میگفت دسته تون رو به پی سی بزنید و مشکلی براش پیش نمیاد و چرا مشکل پیش میاد و باطری رو خراب میکنه اون برقی که کامپیوتر میده به دسته استاندارد نیست و برقی که کنسول میده استاندارد هست و دسته رو خراب نمیکنه چون دسته فابریک کنسول هست و دسته پلی با دسته کامپیوتر فرق میکنه این نظر منه

Rorke

کاربر سایت
Feb 7, 2014
731
نام
Sina
نه خواهش میکنم خوشحال میشم توی بحث باشید
ما قبلا بحث شو کردیم با بچه های قدیمی که الان فقط من موندم از بینشیمون ولی اگر برگردی پست ها رو بخونی متوچه میشی
اگر این طوری بود خوده سونی میگفت دسته تون رو به پی سی بزنید و مشکلی براش پیش نمیاد و چرا مشکل پیش میاد و باطری رو خراب میکنه اون برقی که کامپیوتر میده به دسته استاندارد نیست و برقی که کنسول میده استاندارد هست و دسته رو خراب نمیکنه چون دسته فابریک کنسول هست و دسته پلی با دسته کامپیوتر فرق میکنه این نظر منه
منم موافقم....کابل فقط برقو میرسونه ولی وقتی بحث کیفیت و ولتاژ باشه فک میکنم به دسته صدمه بزنع

rasamer

کاربر سایت
Oct 13, 2014
13
سلام
من بازی واچ داگز رو نصب کردم ولی هنگام اجرا با ارور 80010006 رو به رو میشم!
میدونم که معنای ارور اینه که مشکلی در شروع بازی ایجاد شده اما نمیدونم چجوری درستش کنم!!!!

خیلی فوریه کمکم کنید
مرسی

al2

کاربر سایت
Jul 27, 2011
1,613
نام
مهدی
دوستان مدتیه دستگاه من دیسک رو بیرون نمیده
اما همون دیسک درون درایو رو بدون مشکل ساعت ها اجرا میکنه
سریال دستگاه هم CECH 3004A هست که ظاهرا بعضی از دستگاهای این سریال این مشکل رو دارن
این ویدئو هم که از یوتیوب گرفتم ظاهرا راه حل درست کردنشه
کسی خواست از اینجا دان کنه 52 مگ بیشتر نست
_PS3SLIM 320GB CECH 3002x Manual Disc Removal _ Resetting Blu Ray Drive gc repairs_‏
چندتا سوال
1- این ویدئو دقیقا مربوط به همین مشکل هست آیا؟
2- من قبلا سابقه باز کردن دستگاه و درایو رو داشتن به نظرتون به ریسکش میارزه خودم بازش کنم
ظاهرا که کار سختی نیست
3- راه حل دیگه ای برای بیرون آوردن دیسک بدون باز کردن کنسول هست؟
4- هیچی دیگه خواهشا راهنمایی کنید:d
ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر