هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

DANTE14

کاربر سایت
Sep 10, 2012
42
سلام دوستان
من یه xbox360 eliteدارم میخوام بفروشم ps3بخرم.
میخواستم بدونم به نظرتونxboxروچندبفروشم؟
اگه بخوامps3بخرم بایددست 2بخرم.کدوم مدلش رو بایدبخرم؟
موقع خریدps3دست دوم باید به چه چیزهایی توجه کنم موقع خرید که کنسول مشکلی نداشته باشه؟
ممنون میشم سریع جواب بدین.#:-s

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
اگه کنسول فت رو ملاحضه کنی و زیاد روش فشار نیاری چند سال کار میکنه؟
ببین فت اصلا پیشنهاد نمیشه بخری اصلا و ابدا
بعدشم بستگی داره یه دفعه میبینی یکسال کار میده یا میبینی سر یه ماه خراب میشه و باز بری تعمییرش کنی
کلا به نظر من یه اسلیم بخر و خودتو راحت کن

سلام خدمت همه دوستان
من یه سوال فنی دارم :
من 2 تا مودم adsl کاملا یکسان دارم که از یکیش استفاده نمیکنم و از اون یکی صرفا واسه کامپیوتر و اینتر نت استفاده میکنم
هر وقت که بخوام با ps3 آنلاین بازی کنم مجبورم مودمی که به کامپیوتر وصله رو جدا کنم و به ps3 وصل کنم که مشکلات خودش رو داره !!
یه بار به فکرم رسید که مودم دومی رو که استفاده نمیکنم به طور ثابت به ps3 وصل کنم به همین دلیل مودم دوم رو به کامپیوتر وصل کردم و تنظیماتتش رو انجام دادم ولی وقتی وصل میکنم به ps3 و تست کانکشن رو میزنم توی قسمت اینترنت کانکشن فیلد میزنه و کنسل میشه
حالا سوالم از اساتید عزیز اینه که :
آیا اصلا اینجور کاری ممکنه یا نه؟
دوم اینکه اگه ممکنه چطور میشه اینکارو کرد؟ منظورم اینه که مثلا باید تنظیمات خاصی روی مودم دوم انجام داد مثلا!!!!
ممنون اگه راهنمایی کنید.
ببینم مودم از چه نوع مودمی
برو توی این تاپیک سوالتو کن و صحفه اول تاپیک هم ببین یه سری اموزش ها رو گذاشتن میتوانی استفاده کنی
[h=3]آموزش اتصال به PSN به دو روش Wireless و [/h]

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
سلام خدمت همه دوستان
من یه سوال فنی دارم :
من 2 تا مودم adsl کاملا یکسان دارم که از یکیش استفاده نمیکنم و از اون یکی صرفا واسه کامپیوتر و اینتر نت استفاده میکنم
هر وقت که بخوام با ps3 آنلاین بازی کنم مجبورم مودمی که به کامپیوتر وصله رو جدا کنم و به ps3 وصل کنم که مشکلات خودش رو داره !!
یه بار به فکرم رسید که مودم دومی رو که استفاده نمیکنم به طور ثابت به ps3 وصل کنم به همین دلیل مودم دوم رو به کامپیوتر وصل کردم و تنظیماتتش رو انجام دادم ولی وقتی وصل میکنم به ps3 و تست کانکشن رو میزنم توی قسمت اینترنت کانکشن فیلد میزنه و کنسل میشه
حالا سوالم از اساتید عزیز اینه که :
آیا اصلا اینجور کاری ممکنه یا نه؟
دوم اینکه اگه ممکنه چطور میشه اینکارو کرد؟ منظورم اینه که مثلا باید تنظیمات خاصی روی مودم دوم انجام داد مثلا!!!!
ممنون اگه راهنمایی کنید.

تنظیمات خاصی نمیخواد روی یک خط یک مودم میشه گزاشت و اگه شما میخوای روی هر دو مودمت اینترنت رو داشته باشی مجبوری کابل خط تلفن رو جدا کنی و بندازی رو اون یکی مودمت
اگه خط تلفن دیگه ای داری روی اون خط اینترنت بگیر و وصل کن به مودم و بعدش بزن به کنسول اینجوری دیگه نیازی به جابجایی نیست

franticfixer

کاربر سایت
Mar 5, 2011
399
دوستان من یه مشکلی پیدا کردم!پسورد اکانت psn مو فراموش کردم.یادمم نمیاد تاریخ تولد چی زدم!!!!راهی داره پسوردمو احیا کنم؟!!!؛-)

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
سلام
دوستان من میخوام یه جوری فیلم ببینم روی PS3 که SRT رو انداختم خودش Load کنه زیرنویس رو.راه حلش چیه؟ باید اول JB کنم؟

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
دوستان من یه مشکلی پیدا کردم!پسورد اکانت psn مو فراموش کردم.یادمم نمیاد تاریخ تولد چی زدم!!!!راهی داره پسوردمو احیا کنم؟!!!؛-)

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
تنها راهش اینه که با پشتبانی سونی چت کنی تا بهت رمز جدید بدند
البته یه سوالهایی میپرسن که اونم درباره تروفی و سریال کنسولت همین
سلام
دوستان من میخوام یه جوری فیلم ببینم روی PS3 که SRT رو انداختم خودش Load کنه زیرنویس رو.راه حلش چیه؟ باید اول JB کنم؟

بله برای اورجینال راهی نداره فقط بر روی هک جواب میده

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
تنها راهش اینه که با پشتبانی سونی چت کنی تا بهت رمز جدید بدند
البته یه سوالهایی میپرسن که اونم درباره تروفی و سریال کنسولت همین

بله برای اورجینال راهی نداره فقط بر روی هک جواب میده

داش راهش چیه بعد اینکه JB کردم و CFW رو ریختم؟ برنامه PKG مخصوصی باید اینستال کنم؟

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین

pouya12345

کاربر سایت
Dec 19, 2013
1
سلام بچه ها من از ps3 , xbox چیز زیادی نمیدونم قبلا ps2 , psp داشتم میخوام ببینم به نظر شما کدومشو بگیرم تقریبا فقط فوتبال و ماشین و تکن بازی میکنم کدوم مدلشو بگیرم بهتره؟؟ کپی خور بگیرم؟ قیمت هر بازی ارجینال حدودا چه قدره؟ ایا در بازی فوتبال بین ps2 , ps3 یا xbox تفاوت زیادی هست؟ ارزش خرید داره؟ممنون میشم یکی بیاد توضیح بده

sys

کاربر سایت
Jul 23, 2012
43
نام
سعيد
سلام بچه ها من از ps3 , xbox چیز زیادی نمیدونم قبلا ps2 , psp داشتم میخوام ببینم به نظر شما کدومشو بگیرم تقریبا فقط فوتبال و ماشین و تکن بازی میکنم کدوم مدلشو بگیرم بهتره؟؟ کپی خور بگیرم؟ قیمت هر بازی ارجینال حدودا چه قدره؟ ایا در بازی فوتبال بین ps2 , ps3 یا xbox تفاوت زیادی هست؟ ارزش خرید داره؟ممنون میشم یکی بیاد توضیح بده

اگه ps3 بگیری هربازی کپی که برات میریزن حدود 1500 تومنه اگه اوریج بخوای قیمته هربازی 200000 تومن ودسته دو 120000.بازیهایه xbox هم حدوده 8000 تومنه احتمالا.هیچ تفاوتی هم ندارنددربازی.

majidazad

کاربر سایت
Oct 12, 2011
273
یک سوال دارم
الان با ps3 اگر بخوایم با بازی کپی به psn network وصل بشیم میشه مثل ایکس باکس راحت بازی کرد یا سریع بن میشیم الان خیلی ها میبینم که تو لایو ایکس باکس دارن با کپی چندین ساله بازی میکنند ؟؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر