هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

بعد از روشن کردن دوباره کمی گذشت و توی بازی دسته با یه پیغام قطع شد، وصل کرده به سیم درست شد اما باز قطع و وصل میشد ولی الان مشکلی نداره نمیدونم بازم اونطور شه یا نه!

آخرین ویرایش:
یکی از دوستام برای PS3ش یه مشکلی پیش اومده!
میگه هر چتد ساعت یکبار، کنسول خود به خود روشن میشه! :|
الان روان بنده خدا به هم ریخته و بسی نگران کنسولشه!
قضیه چیست؟ و همچنین راه حل!

کنسولشم فت و فکر کنم از اون 40 گیگ ها باشه! (خرداد 2008 گرفته:-" ) اطلاعات دیگه ای در دسترس نیست :دی

کنسولشم فت و فکر کنم از اون 40 گیگ ها باشه! (خرداد 2008 گرفته:-" ) اطلاعات دیگه ای در دسترس نیست :دی

خود به خود روشن میشه:-o

بعد از روشن کردن دوباره کمی گذشت و توی بازی دسته با یه پیغام قطع شد، وصل کرده به سیم درست شد اما باز قطع و وصل میشد ولی الان مشکلی نداره نمیدونم بازم اونطور شه یا نه!

خب اگه اینطوری شد شاید ایرادش از باطری دسته باشه

کنسولشم فت و فکر کنم از اون 40 گیگ ها باشه! (خرداد 2008 گرفته:-" ) اطلاعات دیگه ای در دسترس نیست :biggrin1:
احتمالا ریموت استارت کنسولش روشنه و از طریق ریموت پلی که مخصوص ویتا یا psp هست اتوماتیک روشن میشه اگه میخواد خاموش بشه بره رو آیکن یوزرش مثلث رو بزنه اتو استارت رو خاموش کنه
یه احتمال دیگه هم هست که تلویزیون با کنسول از طریق پورت اچ دی ام آی مچ شده و با خاموش روشن شدن تلویزیون کنسول روشن میشه

سلام دوستان من میخواستم به استور ps3 وصل بشم که این ارور رو میده
this service is currently undergoing maintenace
فعلا استور نزدیک سه هفته ی میشه که از کار افتاده و هیچ کدام هامون فعلا نتوانستیم وصل شیم معلوم نیست سونی داره چیکار میکنه و شما هم باید صبر کنی تا درست شه و بعدش وصل شی

سلام
بعضي از دوستان PSN PLUS ميفروشن....اما زدنuk يا امارات ...من از كجا بفهمم كدوم رو بايد بگيرم؟كنسولم ريجن 3 هست

سلام
ربطی به ریجن کنسولتون نداره این ریجن کنسول فقط برای فیلم بلوری دیدن هست نه برای ساختنه اکانت
شما همون UK رو بخر و استفاده شو ببر

با کنسول مدل 80 گیگ (60 نانو) چند ساعت بطور مدام میشه بازی کرد بدون اینکه خطری برای کنسول پیش بیاد؟ 5 ساعت امکانش هست؟
دو تا کنسول دارم میخوام 80 رو بدم یکی از آشناها مدتی بازی کنه، اما میدونم بشینه پاش بلند نمیشه !

آخرین ویرایش:
با کنسول مدل 80 گیگ (60 نانو) چند ساعت بطور مدام میشه بازی کرد بدون اینکه خطری برای کنسول پیش بیاد؟ 5 ساعت امکانش هست؟
دو تا کنسول دارم میخوام 80 رو بدم یکی از آشناها مدتی بازی کنه، اما میدونم بشینه پاش بلند نمیشه !

نه خطرناکه 5 ساعته احتمال خرابیش بالا میره
بهش بگو بیشتر از دو ساعت بازی نکن هر دو ساعت بازی یه نیم ساعت بهش استراحت بده تا برای کنسول مشکلی ایجاد نشه

نه خطرناکه 5 ساعته احتمال خرابیش بالا میره
بهش بگو بیشتر از دو ساعت بازی نکن هر دو ساعت بازی یه نیم ساعت بهش استراحت بده تا برای کنسول مشکلی ایجاد نشه
داداش جدی میگی؟؟؟:-/یعنی من که الان بیشتر از 2 ساعت بازی میکنم و استراحت هم نمیدم(3 الی 4 ساعت)، احتمال خرابی زیاده؟؟؟فت 160 هستش:|

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or