هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

raminlove

کاربر سایت
Nov 17, 2010
229
نام
mehdi
سلام دوستان
چجوری میشه فهمید چه مقدار از cpu استفاده کردیم؟چون میگن از یه راهی میشه فهمید که چقدر استفاده شده
و مقدار اون عدد ها چجوریاس؟ ببخشید اگه بد پرسیدم سوالمو
ممنونم

BLACK CAT

کاربر سایت
Aug 21, 2011
73
نام
Mohsen
سلام دوستان یه چندتا سوال داشتم، امیدوارم کسی باشه جوابش رو بدونه :
دوستان من داشتم توی ستینگه اکانتم نگاه میکردم دیدم میشه پول از توی حساب psn به یک اکانت دیگه فرستاد! میخواستم بدونم یه همچین کاری میشه کرد که پولی رو به یک اکانت دیگه منتقل کرد؟
بعد الان من کشورم تو psn ایرلند (یورو) هست میخواستم بدونم میتونم از uk (پوند) پول دریافت کنم یا فقط باید به همون ارز پول بفرستم.
آخرین سوال: به هیچ عنوان نمیشه کشور رو توی psn عوض کرد؟ یعنی راهی مثلا پول دادن توی استور یا ساختن اکانت جدید و ادغام کرد با اکانت قبلی (به خاطر تروفی هایی که گرفتم میگم) ، پیام دادن به سونی و... هست؟
واقعا ممنون میشم یکی پاسخ بده.

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام دوستان یه چندتا سوال داشتم، امیدوارم کسی باشه جوابش رو بدونه :
دوستان من داشتم توی ستینگه اکانتم نگاه میکردم دیدم میشه پول از توی حساب psn به یک اکانت دیگه فرستاد! میخواستم بدونم یه همچین کاری میشه کرد که پولی رو به یک اکانت دیگه منتقل کرد؟
بعد الان من کشورم تو psn ایرلند (یورو) هست میخواستم بدونم میتونم از uk (پوند) پول دریافت کنم یا فقط باید به همون ارز پول بفرستم.
آخرین سوال: به هیچ عنوان نمیشه کشور رو توی psn عوض کرد؟ یعنی راهی مثلا پول دادن توی استور یا ساختن اکانت جدید و ادغام کرد با اکانت قبلی (به خاطر تروفی هایی که گرفتم میگم) ، پیام دادن به سونی و... هست؟
واقعا ممنون میشم یکی پاسخ بده.

سلام دوست من
نه هیچ راهی نداره نمیتوانید از این اکانتون رو انتقال بدید به اکانت جدید چون پولی که توی این اکانت هست فقط ماله خودشه
مگر اینکه به سونی ایمل بزنی و قشنگ به شون توصیح بدی و بگی که میخوام این دو تا اکانتم رو با هم ادغام کنم وقتی ادغام کردی پول رو به اکانت جدید میفرسته
ولی باید درست توجیحشون کنی و یه دلیل قانع کننده خوب براشون بیاری
موفق باشی

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
سلام دوستان من امروز ps3 ایم یه مشکل داشت که دیسک رو میبرد تو ولی وقتی میخواستم دیسک رو درارم به سختی میومد بیرون (چند بار باید میزدم تا دراد)
البته بعضی وقتا هم راحت میاد بیرون کلا شانسیه
میخواستم بدونم نیازه کاری کنم یا نه؟!

Best of Gamer

کاربر سایت
Aug 24, 2013
46
نام
شاهین
سلام دوستان.من میخوام یه ps3 بخرم.به نظر شما slim بگیرم یا super slim?راسته که میگن لنزه super slim بهتره؟ممنون میشم راهنماییم کنید.با تشکر

Survivalhorror

کاربر سایت
Nov 17, 2013
116
سلام دوستان.من میخوام یه ps3 بخرم.به نظر شما slim بگیرم یا super slim?راسته که میگن لنزه super slim بهتره؟ممنون میشم راهنماییم کنید.با تشکر

Super Slim بگیر بهتره هیچ فرقی ندارن لنزاشون، تازه اگه بخوای کپی خورشم کنی دیگه فقط بازی ها رو از طریق هارد اجرا می کنی.

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا

tak3eda

کاربر سایت
Dec 14, 2012
91
درود .

دوستان کلاهک آنالوگ دسته PS3 رو میخواستم ..

اگر از کلاهک دسته XBOX هم میشه برای دسته های Sony استفاده کرد ، ممنون میشم راهنمایی کنید .

سپاس .

attachment-492807d1385371899-efc5qh814tyqvrkcdfe.jpg

Last edited by a moderator:

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
درود .

دوستان کلاهک آنالوگ دسته PS3 رو میخواستم ..

اگر از کلاهک دسته XBOX هم میشه برای دسته های Sony استفاده کرد ، ممنون میشم راهنمایی کنید .

سپاس .

attachment-492807d1385371899-efc5qh814tyqvrkcdfe.jpg

پیدا میشه تو بازار
ولی مدل 360 بهش نمیخوره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر