هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

سلام،دوستان می توانند یک راهنمایی بکنند یک Handsfree ارزان قیمت به من معرفی کنند که برای گوشی باشه و به ps3 هم بخوره؟! هدست های خوده ps3 خیلی گرون است.یا اگر از دوستان کسی اطلاع داره بگه دقیقا چه مشخصه ای باید داشته باشه که به ps3 بخوره؟!
من این مدل Jabra BT2045 را پیدا کردم کسی از دوستان تجربه استفاده از این هندزفری را در ps3 اگر داره ممنون میشم یک توضیح بده.

معمولا اکثر هندزفری های جبرا به ps3 میخورن و مشکلی ندارن
از مدل های 30-40 تومنی گرفته تا مدل های 200-300 تومنی

بازی میکردم که برقها قطع شد
وقتی دستگاه روشن کردم کلی متن اومد تا بالاخره کنسول بالا اومد اما سیو بازی ایراد پیدا کرد و باید حذفش میکردم
یادم نمیاد این اتفاق افتاده باشه
حالا اگه دوباره پیش بیاد (قطعی برق) برای کنسول خطرناکه؟؟

راهنمایی جهت خرید PS3

سلام

مدیر محترم لطفاً پست من رو حذف نکنید

من برای خرید ps3 رفتم توپخونه دیدم قیمت ps3 super slim یک میلیون بود(بدون کپی خور مدل 500گیگ)که اگه میخواستی کپی خورش کنی بعضی مغازه دارها 450 و بعضی 500 اضافه میگرفتن بعضی ها هم که میگفتن super slim اصلاً کپی خور نمیشه.
قیمت slim یک میلیون بعضی ها هم یک میلیون صد میدادن(مدل 360 گیگ)،یکی از مغازه دارها گفت تمام slim ها کپی خورن و چون کپی خور کردن یه جوری دست دوم به حساب میان و آکبند نیستن هر چند توصیش خرید slim بود.
از طرفی تو یه فروشگاه اینترنتی ایرانی دیدم قیمت slim رو زده 999 هزار تومان (مدل 360 گیگ )البته گفته کاملاً اورجینال و آکبند هستش و در صورت ناراضی بودن از کیفیت میتونیم تا هفت روز بعد از خرید کالا اون رو عودت بدیم.(از اونجایی که آکبند بعیده کپی خور شده باشه)
هزینه کپی خور شدن اسلیم چقدره؟

حالا نمیدونم چیکار کنم یکی میگه سوپر اسلیم بهتر و بهینه تره از نظر عملکرد یکی میگه خوب نیست چون کپی خور نمیشه اگه هم بشه گرون در میاد و اگر طرف اینکاره نباشه دستگات خراب میشه.یکی میگه اسلیم بگیر تا با کمترین هزینه کپی خورش کنی یکی میگه اگه کپی خورش کنی نمیتونی
آنلاین با اسلیم بازی کنی من یکی کاملاً سردرگم شدم.

خواهشاً راهنماییم کنید میدونم مسئله کپی خور شدن رو نباید مطرح میکردم لطفاً پستم رو حذف نکنید.پیشاپیش از تمام کسانی که شاید من رو راهنمایی کنن ممنونم.

وقتی دستگاه روشن کردم کلی متن اومد تا بالاخره کنسول بالا اومد اما سیو بازی ایراد پیدا کرد و باید حذفش میکردم

بله خطرناکه
اگر پول داری براش یه منبع برق جداگانه بخر که هر وقت برق شد تو بتوانی سریعا دستگاهو قطع کنی این تنها راهشه

همونطور که حسین گفت خیلی خطرناکه
از ups استفاده کن که وقتی برق رفت حداقل برات تا 10-15 دقیقه برقو نگه داره تا بتونی خودت خاموشش کنی
من خودم از قدیم یکی دارم و خوب به دردم خورده

مرسی.حالا فابریکی چند هست قیمتش؟این بدلا رو تو پایتخت یکی گفت 45 یکی 65!!!!!همون مدلو!فابریک نداشتن.شما قیمت دارین؟

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

دو مدل هست یکی فقط بلوتوثیه که حدود 50 تومن قیمتشه
یکی دیگه علاوه بر بلوتوث مادون قرمز هم داره که به تلویزیون هایPS میخوره اونا 250 تومن قیمتشه

بعد از روشن کردن دوباره کمی گذشت و توی بازی دسته با یه پیغام قطع شد، وصل کرده به سیم درست شد اما باز قطع و وصل میشد ولی الان مشکلی نداره نمیدونم بازم اونطور شه یا نه!

آخرین ویرایش:
یکی از دوستام برای PS3ش یه مشکلی پیش اومده!
میگه هر چتد ساعت یکبار، کنسول خود به خود روشن میشه! :|
الان روان بنده خدا به هم ریخته و بسی نگران کنسولشه!
قضیه چیست؟ و همچنین راه حل!

کنسولشم فت و فکر کنم از اون 40 گیگ ها باشه! (خرداد 2008 گرفته:-" ) اطلاعات دیگه ای در دسترس نیست :دی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or