هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

سلام من می خوام ازتون مشورت بخوام برای انجام اینکار بگید خوبه یا نه
من الان یه اسلیم دارم و باهاش اورجینال بازی می کنم حالا برای قضیه بازی های هک می خوام 1 دونه دیگه بخرم که با اون هکها رو بازی کنم اولی رو که می گم اورجینال بازی می کنم رو برای انلاین می خوام که هیچ ترس و درد سری نداشته باشه
حالا نظرتونو می خوام ؟این کارو انجام بدم یا همین رو هک کنم و بی خیال انلاین شم؟
اگه پولت زیادی کرده کار اولو بکن اگه نه دستت مثل به زورکی به بازی اوریج می رسه سعی کن بازی های خوب رو اوریج بگیری و غید هک رو بزن .
یا اینکه یه 360 بگیر بازی های مولتی رو روی اون بازی کن آنلاین هم می تونی رو ps3 بازی های انحصاری رو اوریج بخر که آنلاین هم داشته باشی.

من الان یه اسلیم دارم و باهاش اورجینال بازی می کنم حالا برای قضیه بازی های هک می خوام 1 دونه دیگه بخرم که با اون هکها رو بازی کنم اولی رو که می گم اورجینال بازی می کنم رو برای انلاین می خوام که هیچ ترس و درد سری نداشته باشه
یعنی میخوای 2تا پلی 3 بگیری آقا؟؟؟ برو به اسلیم 4 گیگ بگیر مثه من جفتشو دارم با پلی 3 ارج و انلاین با ایکس کپی تمام .:d

یه پیشنهاد بهتون میکنم . اونم نگه داشتن همین اوریج بازی کردن ـه
شما 400 میدی یه پلی 3 دیگه خرید میکنی. با 100 تومن باقی مسائل. به فرض 500 تومن.
در حالی که با همین 500 تومن 10 بازی میتونید خرید کنید ( هر بازی رو 50 فرض کردم )
بعد ارضاء کامل از بازیای خریداری شدتون . میتونید تو همین بازارچه بفروشید. و بازی جدید و باب میلتون خریداری کنید.

خوب بچه ها نظرات خودشون رو دادن.من هم نظرم رو میدم.
شما وقتی ارجینال بازی میکنی اگه بتونی مثلا ماهی 4-2 تا بازی بخری که خیلی خوبه اما معمولا کمتر پیش میاد که این همه بازی رو بخره.(که تو سال میشه حدود 25-50 بازی)پس باید یا بازی ها رو بخری و معاوضه و کنی یا اینکه تو حصرت بعضی بازی هایی که نمیتونی بخری بمونی.
اما شما بعضی بازی ها رو میتونی خیلی راحت رو کنسول هک شده بازی کنی.مثلا infamous1 خوب هیچ ربطی به آنلاین نداره.
اما بعضی بازی ها آنلاین دارن و کلا آنلاینشون یه چیز دیگه است. مثلا killzone. تو این بازی وقتی میری آنلاین یه قابلیت های جدیدی بهت میده که اصلا تو آفلاینش تا حالا ندیدیش و کلا یه دنیای دیگه است.بعدشم بعضی از بازی ها هنوزم که هنوزه برای کنسول های هک شده قابل نصب نیستند. اگه ارجینال بزنی، ممکنه دلت بخواد یه بازی رو داشته باشی و سخت باشه که بخریش اما بالاخره ممکنه بتونی یه روز قرض بگیریش یا بخری و بفروششی و بازی کنی بالاخره.اما اون بازی هایی که تو هک شده ها اجرا نمیشه رو هیچ وقت نمیتونی بازی کنی.
در ضمن اگه اهل PSN باشی میتونی بازی های PSN رو هم خریداری کنی و بازی کنی. که تو کنسول های هک شده نمیتونی.
و به نظر شخصی من مهمتر از همه اینکه شما یه پولی میدی و یه بازی و دیسک بلوری و قاب و دفترچه خریداری میکنی که خودش ارزشمنده.
در ضمن من تا حالا تمام بازی هام رو زیر 30 هزار تومن خریدم و تقریبا همه رو از بچه های همین فروم خریداری کردم.البته خوب مجبورم وقتی بازی جدیدی میاد صبر کنم تا ارزون بشه.
به هر حال من هک رو پیشنهاد نمیکنم.

سلام دوستان میخوام هارد ps3 رو تبدیل کنم به اکسترنال با تبدیل ساتا به آی دی ای وقتی وصل میکنم به کامپیوتر تو قسمت دیوایس و پرینتر میرم هارد اکسترنال رو شناخته اما به درایو هام اضافه نشده .
راه حل خاصی داره ؟

الان که کنسول نخر چون قیمتا بدجور رفته بالا...
ولی بنظر من برو یه 360 بگیر تا دوتا کنسول داشته باشی..اون موقع بیشتر لذتشو میبری..معلوم نیست شاید یروزیی پلی3 هم کامل هک بشه که یجورایی شده.من هم براحتی دارم استفاده میکنم ازش...10 روزه خریدمش.
یه سوال هم داشتم از دوستان...:--بازی های انلاین PS3مثل محیط لایو هستش باید اکانت داشته باشی یا اینکه Freeهستش فقط سریال بازیه اوریج رو باید داشته باشی؟؟!!!(همراه بادیسک)

هک نکن دردسرای زیادی داره همین اوریجینال رو بمون
نهایتش برو یه 360 با 250 گیگ هارد بخر کپی ها رو تو اون برو اصل ها رو تو پلی3 ولی این روش هم هزینه بر هست
همونطور که دوستان گفتن برو با پولش حداقل 10 تا بازی میتونی بخری اگه اهل دسته دوم باشی خودم بهت قول میدم بیشتر از اینا و تا نزدیک 20 تا بازی میتونی بخری که با آرشیو الانت یه آرشیو تپل میشه و باز هم موقع فروختن راحتتر فروش میره
فرض رو بگیر شما میخوای یه بازی حدید بخری میری 3 تا از اینا رو که سیر شدی ازشون میدی میره بعد میری اون بازی رو میخری ولی اگه کنسول هک شده داشته باشی نمیتونی بدیش بره و بازی جدید بخری من این اطمینانو بهت میدم که دیگه هکرا خسته شدن و بیخیال این موش و گربه بازیشون شدن و فکر نکنم بازی جدید هک بشه پس بهتره همین اوریجینال رو بمونی و با پولت بازی بخری هم آنلاینتو داری هم بازیتو
سلام دوستان میخوام هارد ps3 رو تبدیل کنم به اکسترنال با تبدیل ساتا به آی دی ای وقتی وصل میکنم به کامپیوتر تو قسمت دیوایس و پرینتر میرم هارد اکسترنال رو شناخته اما به درایو هام اضافه نشده .
راه حل خاصی داره ؟

فرمتش کردی؟ تو تنظیمات setup مادربرد شناسایی شده هاردتون؟ منظورم اون قسمتیه که f12 یا delete رو میزنی میره
احتمالا فرمتش کنی درست بشه بهترین راه هم از طریق دیسک بوت ویندوز xp هست بزار تو دستگاه برو تو مراحل نصب بعد فرمت کردی کنسل کن ادامه نده و برگرد برو تو ویندوز خودت
اگه لپتاپ داری بزار تو اون و این کارو انجام بده

سلام دوستان به سرم زده xbox slim4 gb بدم یه ps3 360 gb بخرم نظرتون چیه من به خاطره گرز اف و ار خریدم الان میخام بفروشم برم ps3 بخرم تا انچارتدو بازی کنم نظرتون چیه موندم برا خودمو چند بفروشم برا من 4 ماهه خریدم جعبشو همه چیش حتی کنسول انگار تازه از بازار خریدم به نظر شما عوض کنم الان بخام ps3 بخرم کمی اطلاعات میدین چه مدلی بخرم خوبه این 3.5 اینا چیه میگن من اصلا اطلاعات ندارم راجب ps3 .ممنون میشم کمکم کنین .

سلام دوستان به سرم زده xbox slim4 gb بدم یه ps3 360 gb بخرم نظرتون چیه من به خاطره گرز اف و ار خریدم الان میخام بفروشم برم ps3 بخرم تا انچارتدو بازی کنم نظرتون چیه موندم برا خودمو چند بفروشم برا من 4 ماهه خریدم جعبشو همه چیش حتی کنسول انگار تازه از بازار خریدم به نظر شما عوض کنم الان بخام ps3 بخرم کمی اطلاعات میدین چه مدلی بخرم خوبه این 3.5 اینا چیه میگن من اصلا اطلاعات ندارم راجب ps3 .ممنون میشم کمکم کنین .

شما اول بگو میخوای ارجینال بازی کنی یا کپی
قیمت بازی های کپی حدود 2-5 هزار تومان و بازی های ارجینال 10 برابره یعنی حدود 30-70 تومن البته دست دو ها!نو رو باید حدود 40-100 تومن بخری.
اون 3.5 اینا هم فریمور دستگاهه.
الان آخرین فریمور 4 هستش. اما فکر کنم تا 3.55 فقط هک شده است و میشه کپی روش بازی کنی.
یعنی اگه میخوای کپی کنی که آنلاین هم دیگه نمیشه بازی کرد باید موقع خریدن به فریمور دقت کنی که هکش لومده باشه.
من در مورد هک اطلاعات زیادی ندارم چون خودم ارجینال بازی میکنم. برو تو قسمت هک و پرس و جو کن.
من خودم تا حالا xbox نداشتم.زیاد هم بازی نکردم. اما میدونم اگه بازی های انحصاری ps3 رو بازی نکنی بد جوری ضرر کردی.
نه فقط آنچارتد ها، بلکه کلی بازی انحصاری دیگه هم هستش مثل GT5، LBP،infamous و کلی بازی دیگه

در مورد اینکه عوض کنی خب بهتره چون انحصاری های بیشتری داره و مولتیش بهتر هست قیمت دستگاه خودتم الان 440 آکبندشه حالا با این قیمت ببین چند میتونی بدی بره PS3 160 گیگ و 320 گیگ داره بهتره ریجن دستگاهت 2 باشه تا اگه یه زمانی فیلم بلوری هم خواستی ببینی راحت باشی الان 2 مدل کنسول فروخته میشه هک شذه و هک نشده هک شده ها دردسر بازی کپی کردن تو هاردشو داره اذیت میکنن برای هر بازی ای قلق خاصی باید انجام بدی کلا کثیف کاریش زیاده حتی ممکنه دستگاهت صدمه ببینه و آنلاین هم نمیتونی با دوستات بازی کنی ولی در عوض هک نشده خیلی خیلی راحتتره کار باهاش بازی رو بزار توش برو تو بازی همین آنلاین هم میتونی بزنی و حتی میتونی از STORE خرید کنی (یه سری بازی های خفن داره تو استور که دیسکشون نیست اصلا)
من توصیم اینه که اصلی بخری و بی دغدغه بازی کنی

من فایل بازی rayman رو دارم به صورت کدی هست ولی توی مولتی من نشون نمیده نمیدونم چرا
باید چکار کنم؟شاید بازیش فیکسی چیزی داشته باشه،نداره؟:-/

من فایل بازی rayman رو دارم به صورت کدی هست ولی توی مولتی من نشون نمیده نمیدونم چرا
باید چکار کنم؟شاید بازیش فیکسی چیزی داشته باشه،نداره؟:-/
آقا نمیدونی اینجا جای بحث سر مسائل هک نیست؟
حتما نمیدونی بالای صفحه عنوان تاپیک رو بخون

Back