هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
چطوری میشه از سیو هایی که تو هارد داری استفاده کنی

منظورتون چیه شما به راحتی اگر بازیتون با سیوتون هم خونی داشت منظورم ریجن هست به راحتی سیو را میخونه و مشکلی نداره:x

• Like
Reactions: mrh3ds

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
نام تاپیک رو اصلاح کردم، البته بعید میدونم دوستان اینطوری هم متوجه بشن که اینجا اینگونه سوالات رو نپرسن. چطور متوجه میشن، فقط خدا میدونه.
من پیر شدم سر این تاپیک به خدا...

• Like
Reactions: 4th

mb-21

کاربر سایت
May 31, 2010
435
نام
محمد
سلام به دوستان عزیز
یکی از دوستام میخواد 3d بازی کنه همه وسایل رو داره(3.55-tv-و کابل)
میگه این کابلی رو که داره 3d هست و جدا خریدن (((قبلا کنسول نداشته و کلا برای تلویزیون گرفته))))) (lg 3d player)
حالا میخواد کیلزون رو بازی کنه اما میگه نمیشه ((میره تو ستاپ 3d tv اما نمیشه و میگه no detected 3d tv)
حالا میخوام ببینم باید کابل 3d بخره یا نه؟؟؟؟(v1.4)?????
اگر این مشخصاتی رو که گفتم همه درست بودند دیگه چه دلیلی مونده؟؟؟؟ تنظیمات خاصی داره؟؟؟؟
ممنون میشم یه توضیح کاملی بدید
لازم میدونم بگم که با این کابل بازی های معمولی رو انجام داده

آخرین ویرایش:

moeinifar

کاربر سایت
Apr 7, 2007
209
در بازی kill zone 3 اگه بخوایم از مو و شارپ شوتر استفاده کنم آیا باید آپدیت بازی رو دانلود و نصب کنم؟ کسی این موضوع رو امتحان کرده؟

hosein ati

کاربر سایت
Jan 27, 2010
145
نام
حسین
سلام.
ایا به صرفه هست که ps3 رو بفروشم برم x360 با kinect بگیرم؟با توجه به این که نمیتونیم بازی های جدید رو بازی کنیم به خاطر 3.55 بودنمون.

AMIRATA RH

کاربر سایت
Jul 26, 2011
77
نام
AMIRATA`
ps3

سلام.
ایا به صرفه هست که ps3 رو بفروشم برم x360 با kinect بگیرم؟با توجه به این که نمیتونیم بازی های جدید رو بازی کنیم به خاطر 3.55 بودنمون.
سلام من 2تا از دوستانم xbox فروختن و رفتن ps3 گرفتن والانم خیلی ازش راضی اند من خودم با اینکه دو تا کنسول دارم ps3 رو به xbox ترجیح میدم;)
یعنی چی که نمی تونی بازی های جدید بازی کنی؟ infamouse2 که اومدش 2 روز بعدش من کپی شو خریدم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر