هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

abtinhitodie

کاربر سایت
Feb 11, 2011
923
چنتا سوال داشتم. ممنون میشم جواب بدید
۱)ps۳ من از این ۲۰ گیگ‌ها هست که ۴ تا usb جلوش داره میگن بازیهای ps۱ و ۲ رو میخونه حالا چجوری کار خاصی‌ باید انجام داد؟
۲)وقتی‌ بازی ps۲ توش میزارم اصلا انگار نه انگار. میگن بازی باید اورجینال باشه درسته؟
۳)اگه ps۳ من با این شرایط بهش بازی ps۲ میخوره و باید بازی اورجینال هم داشته باشم اگه می‌شه یه جا معرفی‌ کنید بشه بازی اورجینال ps۲ گرفت
آخه بدجوری تو کف یه بازی موندم (black) فکر نکنم اوریجینالش هم الان زیاد قیمتی داشته باشه.

foxy

کاربر سایت
Apr 17, 2010
362
نام
محمد
چنتا سوال داشتم. ممنون میشم جواب بدید
۱)ps۳ من از این ۲۰ گیگ‌ها هست که ۴ تا usb جلوش داره میگن بازیهای ps۱ و ۲ رو میخونه حالا چجوری کار خاصی‌ باید انجام داد؟
۲)وقتی‌ بازی ps۲ توش میزارم اصلا انگار نه انگار. میگن بازی باید اورجینال باشه درسته؟
۳)اگه ps۳ من با این شرایط بهش بازی ps۲ میخوره و باید بازی اورجینال هم داشته باشم اگه می‌شه یه جا معرفی‌ کنید بشه بازی اورجینال ps۲ گرفت
آخه بدجوری تو کف یه بازی موندم (black) فکر نکنم اوریجینالش هم الان زیاد قیمتی داشته باشه.
ميشه اجرا كرد ، بازي بايد ارجينال باشه ، قيمت بازي ارجينال PS1 تو PSS حدود 5 دلار هست ، ميشه خريد دانلود كرد ... بازي PS2 بخاي انجام بدي بايد فكر كنم يه فايل 6MB دانلود كني ... تو Store يه بار ديدمش ... الان يادم نيس .

abtinhitodie

کاربر سایت
Feb 11, 2011
923
ميشه اجرا كرد ، بازي بايد ارجينال باشه ، قيمت بازي ارجينال PS1 تو PSS حدود 5 دلار هست ، ميشه خريد دانلود كرد ... بازي PS2 بخاي انجام بدي بايد فكر كنم يه فايل 6MB دانلود كني ... تو Store يه بار ديدمش ... الان يادم نيس .

ممنون از جوابت. ولی‌ یه مشکلی‌ هست من دستگام هک شدست می‌تونم وصل شم اینترنت اون آپدیت رو بگیرم؟ بعدشم نتم اونقدر قوی نیست که بخوام یه بازی ps۲ رو از psn دانلود کنم جایی هست که dvd رو اوریجینال بفروشن یا سفارش بگیرن بیارن؟

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
با سلام به همگی قضیه این ریجن ها برای PS3 چیه چه جوری بفهیم ریجن دستگاه مون چیه ؟؟

بازی که ریجنش با کنسول هم خونی نداشته باشه ( بازی رو نمی خونه ؟؟ )

کلا یه توضیحات در بارهی ریجن و ..

baris manco

کاربر سایت
Oct 12, 2010
809
نام
فرهاد
از کجا بفهمم بازی اروپایی یا امریکاییه؟؟؟؟؟
از ریجن ریجن 1 آمریکا 2 اروپا 3 آسیا ..آسیا یعنی زاپن کره چین مالزی چند تا دیکه هم هست مثل عربستان همه به جز ایران:dکپی رایتو این حرفا 4م استرالیا ست 5 م هند

----------

با سلام به همگی قضیه این ریجن ها برای PS3 چیه چه جوری بفهیم ریجن دستگاه مون چیه ؟؟

ریجن به معنی منطقه:dست رو کارتون دستگاه نیگاه کن یه جا یه مرع مانند داره زده توش 1 یا 2 یا 3 .......نه بره بازی کردن فرق نداره ولی بره انلاین بازی کردن چرا باید باریجن *دستگاه یکی باشه...و برای بلوری دیدنم همین طور

4th

کاربر سایت
Mar 14, 2011
481

اگه میخواید به ترتیب بخونید ، میتونید ادامه این " پست " رو داشته باشید.

s-nima

کاربر سایت
Sep 8, 2009
124
نام
نیما
سلام دوستان.دسته PS3 من وقتی داشتم شیرینی میخوردم و همزمان بازی میکردم یک مقداری شهد چسبناک رفته زیر دگمه ضربدرش.حالا دیگه دکمه هه میچسبونه باید چیکار کنم؟خودم میتونم درستش کنم؟

gamer20

کاربر سایت
Sep 17, 2010
601
نام
داود
سلام دوستان.دسته PS3 من وقتی داشتم شیرینی میخوردم و همزمان بازی میکردم یک مقداری شهد چسبناک رفته زیر دگمه ضربدرش.حالا دیگه دکمه هه میچسبونه باید چیکار کنم؟خودم میتونم درستش کنم؟
سلام
عزیز این که دیگه سوال کردن نداره خوب دسته رو باز کن تمیزش کن چون هیچ راه دیگه ای نداره.

danial1

کاربر سایت
Oct 24, 2007
274
دیشب نمیدونم خواب آلو بودم یا زده بود به سرم یه کار احمقانه کردم و اونم اینکه هارد 500 گیگ ps3 رو که پر از بازی و اطلاعات بود زدم به pc به هوای کپی کردن بازیها تو هارد pc ( اصلا یادم رفته بود که فقط از طریق ftp میشه این کار رو انجام داد) خلاصه دیدم تو my computer درایو هارد ps3 رو نمیاره رفتم تو manage پارتیشن ps3 رو یه ولوم بهش اختصاص دادم (k) تا نمایش داده بشه ولی همونطور که میدونید با دوبار کلیک کردن رو درایو k پیغام فرمت میاد و باز نمیشه ، دیگه بیخیال شدم و تازه یادم افتاد که این کار فقط از طریق ftp انجام میشه ، هارد رو مجددا به کنسول وصل کردم ولی چشمتون روز بد نبینه یه صفحه طوسی رنگ اومد و یه پیغام که فکر کنم میگفت usb وصل کنید و از این جور چیزا ، ولی اینقدر دیروقت بود و منم بحدی اعصابم داغون شده بود که بیخیالش شدم و خاموشش کردم ، حالا خواهشا دوستان یه کمکی کنید که من بتونم کنسول رو ردیفش کنم و اطلاعاتم نپره ، بدتر از همه سیو بازیهای پسرم هست که واویلا اگر برنگرده فکر کنم دیگه زندگیم جهنمه . با تشکر

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
از ریجن ریجن 1 آمریکا 2 اروپا 3 آسیا ..آسیا یعنی زاپن کره چین مالزی چند تا دیکه هم هست مثل عربستان همه به جز ایران:dکپی رایتو این حرفا 4م استرالیا ست 5 م هند

----------

ریجن به معنی منطقه:dست رو کارتون دستگاه نیگاه کن یه جا یه مرع مانند داره زده توش 1 یا 2 یا 3 .......نه بره بازی کردن فرق نداره ولی بره انلاین بازی کردن چرا باید باریجن *دستگاه یکی باشه...و برای بلوری دیدنم همین طور

یعنی الان من ps3 از آلمان خریدم اکانت کجا بسازم ؟؟ بازی هاش باید چی باشند ؟؟ بازیهاش رو هم از آلمان 2 یا 3 تا خردیم هم خونی داره دیگه آره ؟

baris manco

کاربر سایت
Oct 12, 2010
809
نام
فرهاد
یعنی الان من ps3 از آلمان خریدم اکانت کجا بسازم ؟؟ بازی هاش باید چی باشند ؟؟ بازیهاش رو هم از آلمان 2 یا 3 تا خردیم هم خونی داره دیگه آره ؟

خوب بره شما ریجن 2 دیگه رو کارتونشم هستش دیگه.............اکانت که هر کی تو ایران میسازه کشورو آمریکا میزنه...ببین دستگاه شما هر بازی ای رو میخونه..بره آفلاین بازی کردن هیچ ربطی به ریجن نداره.........فقط بره آنلاین بازی کردن ریجن بازی با دستگاه یکی باشه.بهتره....

mehdibkh

کاربر سایت
Jul 23, 2007
377
یه دسته ps3 دارم که حدود 5 ماه میشه استفاده نکردم ، امروز اومدم روشن کنم دیدم نمیشه ، شارژش کامله و فقط چراغها چشمک میزنن ولی دسته روشن نمیشه چیکار کنم !

Mila:D

کاربر سایت
Aug 31, 2010
192
سلام
من میخوام یه ps3 fat بخرم
یکیشون یه بار پاورش مشکل پیدا کرد
یکی دیگه هم یه بار چراغ زرد شد که درستش کرد

حالا به نظرتون کدوم بهتره؟
اصلا ps3 fat دسته دوم ارزش خریدن داره؟
ps3 fat چه مشکلاتی داره؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند