هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
دوستان 5تا از جذابترین و بهترین بازیها واسه آنلاین بازی کردن رو میگید اسمشونو؟

این بازی ها برای من انلاینشون باحال بوده هست ولی نمیدونم برای شما جالب هست یا نه
بعد بازی زیاد هست ولی اینها هم برای من خوب و عالی بوده
Resident Evil 5 | PS3 ‏- Metal Gear Solid 4: Guns of The Patriots ‏- Uncharted 3 - Uncharted 2 - KILLZONE 3 - KILLZONE 2
باز هم بود ولی اینها برترند فعلا

يه آدمه باحال اگه ممكنه مارو راهنمايي كنه!!!
من با ps3 اورجينال بازي ميكنم يعني هك نكردم---ريجن دستگاهم 2 هست و ريجن بازيهام هم 2---
ميخوام dlc هايي كه واسه كمبت اومده دانلود كنم اما نميدونم جواب ميده يا نه چون شنيدم كه واسه كنسولهاي هك شده كار ميكنه!!!اما مطمئن نيستم حالا يه نفر جوابه قطعي بهم بده كه ايا ميشه يا نه؟؟؟اگه نميشه برم كارت psn بخرم و از ps store دانلود كنم---
در مورد كارت هم سوال دارم
بايد كارتي كه ميخرم ماله اروپا باشه و چه ويژگيهايي داشته باشه از كجا بدونم معتبره؟؟؟بعد اينكه اروپا مشكلي نداره و ميتونم راحت dlc هارو نصب كنم؟؟؟اخه شنيدم ماله امريكا بهتره؟؟؟
tank you very much!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

والا من درباره هک چیزی نمیدونم
فقط اگر میخواهی dlc بخری میتوانی کارت امارت تهیه کنی که همون کارت اگر استفاده کنی میشه به ریجن 2 استفاده کنی و چون واحد پولش دالار هست برای خرید هم میتوانی بری به این سایت

یه سوالی برام پیش اومده!

یه عنوان بازی داریم که رجین هاشون با هم فرق داره، اگه هر دو رو تو دستگاه بزاریم، هر کدوم تروفی های خودشون رو دارن، یعنی ممکنه من از یه بازی 2 بار تروفی داشته باشم؟
و اینکه
من یه بازی رو قبلا بازی کردم و حالا دیگه خود بازی رو ندارم و دادمش رفته.
میخوام ببینم راهی هست که الان مثلا از روی سیو ها یا تروفی ها بفهمم رجین بازی که قبلا داشتم چی بوده!

ممنون

نه دیگه باید از اول بازی کنی
و برای تروفی هم نه دوباره بهت تروفی بهت نمیده همون هایی که داری هست و اگر تروفی که نداری باید بری بگیریش تا بهت بده

سلام فرق بازی یای اروپایی امریکایی تو چیشه؟ اصلا این دو تا چه فرقایی دارن؟:)

فرقشون فقط توی انلاین و dlc هست
چون dlc امریکا ارزون تر از اروپا هست
و انلاین بازی کردنه اروپا بهتر از امریکا هست
همین:d

• Like
Reactions: baris manco

Mahdi Co

کاربر سایت
Nov 3, 2006
681
نام
مهدی
دوستان یه مشکلی واسم پیش اومده
من تو TV قبلیم که سامسونگ بود و بر اثر سانحه به رحمت خدا رفت صدا رو از اسپیکر میگرفتم و مسکلی نداشتم! خروجی 2 فیش صدا داشت
حالا TV سونی مدل EX500 دارم و احساس میکنم یه مشکل صدایی هست! مثلا تو بازیهایی مثل LA.noire یا Guitar Hero صدای موسیقی بلندتر از صدای خواننده یا شخصیت هاست!! انگار که صدای اونا احتیاج به یه باند دیگه داره تا شنیده بشه!! این در هر دو صورت وصل بودن اسپیکر و نبودن اون هست!! مثلا تو Guitar Hero صدای خواننده خیلی ضعیفه ولی صدای آلات موسیقی بخ خوبی و واضح شنیده میشه! تو LA.Noire هم صدای موزیک عالیه ولی صدای شخصیت ها ضعیفه...تنظیمات صدام رو HDMI و Auto هست! تو بازیها هم همه جوره چک کردم ولی هیچ تغییری نمیکنه...کسی میدونه مشکل کجاست؟؟! راستی اسپیکرم 3 تکه هستش! هرچند میگم با صدای خود TV هم تغییری تو وضعیت ایجاد نمیشه....

mohammadl021

کاربر سایت
May 26, 2011
2,763
نام
محمد امین
با سلام خدمت دوستان لطفا این مشکل منو هرکی جوابش میدونه بگه

امروز صبح دسته ps3 داشتم با یک دستمال کاغذی خیس پاک مییکردم که یکم اب رفت تو دست بعد دستع را باز کردم خوشکش کردم وقتی دسته را بستم دسته دیگه روشن نشد اصلا کار نکرد

مشکل از کجاست؟

راه حلی میدانید که درست بشه؟:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((

mohammadl021

کاربر سایت
May 26, 2011
2,763
نام
محمد امین
با سلام خدمت دوستان لطفا این مشکل منو هرکی جوابش میدونه بگه

امروز صبح دسته ps3 داشتم با یک دستمال کاغذی خیس پاک مییکردم که یکم اب رفت تو دست بعد دستع را باز کردم خوشکش کردم وقتی دسته را بستم دسته دیگه روشن نشد اصلا کار نکرد

مشکل از کجاست؟

راه حلی میدانید که درست بشه؟:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((

دوستان کسی نبود جواب مارا بده ؟؟؟؟؟؟؟؟

SHAKH00

کاربر سایت
Sep 10, 2010
439
نام
محمد
دوستان من یک مشکلی دارم لطفا کمک کتید
من یک کابل dvi to hdmi گرفتم برا اتصال ال سی دی کامپیوتر به ps3 ولی وقتی وصل میکنم کابل رو صفحه مانیتور میزنه کابل رو چک کن در صورتی که کابل درست وصل شده هر کی میتونه کمک کنه دریغ نکنه:((:((

Amino-Danger

کاربر سایت
Mar 15, 2009
1,014
نام
Амин
دوستان من یک مشکلی دارم لطفا کمک کتید
من یک کابل dvi to hdmi گرفتم برا اتصال ال سی دی کامپیوتر به ps3 ولی وقتی وصل میکنم کابل رو صفحه مانیتور میزنه کابل رو چک کن در صورتی که کابل درست وصل شده هر کی میتونه کمک کنه دریغ نکنه:((:((
طبیعتاً دیگه نباید مشکلی باشه، بعد از این که کابل رو وصل کردین چند ثانیه دکمه ی Power ـه کنسول رو نیگه دارین. ببینین بعد از شنیدن بوق هم تصویر میاد یا نه.

Mahdi Co

کاربر سایت
Nov 3, 2006
681
نام
مهدی
دوستان یه مشکلی واسم پیش اومده
من تو TV قبلیم که سامسونگ بود و بر اثر سانحه به رحمت خدا رفت صدا رو از اسپیکر میگرفتم و مسکلی نداشتم! خروجی 2 فیش صدا داشت
حالا TV سونی مدل EX500 دارم و احساس میکنم یه مشکل صدایی هست! مثلا تو بازیهایی مثل LA.noire یا Guitar Hero صدای موسیقی بلندتر از صدای خواننده یا شخصیت هاست!! انگار که صدای اونا احتیاج به یه باند دیگه داره تا شنیده بشه!! این در هر دو صورت وصل بودن اسپیکر و نبودن اون هست!! مثلا تو Guitar Hero صدای خواننده خیلی ضعیفه ولی صدای آلات موسیقی بخ خوبی و واضح شنیده میشه! تو LA.Noire هم صدای موزیک عالیه ولی صدای شخصیت ها ضعیفه...تنظیمات صدام رو HDMI و Auto هست! تو بازیها هم همه جوره چک کردم ولی هیچ تغییری نمیکنه...کسی میدونه مشکل کجاست؟؟! راستی اسپیکرم 3 تکه هستش! هرچند میگم با صدای خود TV هم تغییری تو وضعیت ایجاد نمیشه....

:(

.

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
حل نشد:((:((:((

دادا من همین الان یه مانیتور ال جی دارم که ورودی DVI داره و عین شما یه کابل HDMI to DVI گرفتم اولش واسه منم تصویر نیومد اما طبق سخنان amino-danger اگه دستتو 5 ثانیه رو پاور نگه داری و بوق بزنه درست میشه , البته تا روی HDMI ست بشه برا من یه 20-30 ثانیه کشید که یه پیغام میده و بعد Yes میزنی و درست میشه :d

AMIRATA RH

کاربر سایت
Jul 26, 2011
77
نام
AMIRATA`
سلام من یه مشکلی دارم ps3 رو به مانیتور وصل کردم. مانیتور اسپیکر نداره. چجوری صدا شو درست کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:(

The Brave

کاربر سایت
Mar 17, 2011
208
نام
Mehdi
سلام دوستان رجيون jخيلي مسخرس؟
باو من که بهت کامل توضیح دادم اینو

راستي ps3120gbمشكلي ندارن اكاش تو بازار هست؟
اين جديدا كه تو بازاره ساخت كيه؟

مشکلی نداره ولی فکر نکنم دیگه آکش تو بازار باشه
کلا همه ps3 ها made in china ولی یه سری 160 made in japon هم هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر