هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

mb-21

کاربر سایت
May 31, 2010
435
نام
محمد
درود.تی وی من 10 80 رو ساپرت نمیکنه.وقتی که پی اس 3 رو با کابل اچ دی وصل میکنم فقط صفحه سیاه میاد که کنارش میکنویشه 576p مینویسه.حالا باید از کدوم قسمت تنظیمات رو تغییر و رویه چه رزولوشنی تنظیم کنم.راهنمایی بفرمائید ممنون میشم

شما برو به این قسمت خودت انتخاب کن
settings>display settings>video output

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,730
نام
Javad
دقیقا همین کار رو کردم.دستم رو گذاشتم روی eject بعد دکمه پاور پشت رو زدم روی 1 , فقط بوق زد ودیگه هیچ چیز.
یعنی مشکل از کابل هست ؟
خوب همینطور باید دستت رو بزاری رو دکمه ی Eject باشه !
اگر کنسولت Slim هست این روش روش کار نمیکنه
بعد من کنسولم روی 1080p هست توی سیتینگ ولی وقت بازی کردن فکر کنم می شه 720 اخه از رزولوشین بازی کاملا مشخصه و وقتی دکمه PS رو می زنم هم آیکون های XMB یه کم بزرگتر می شه.حتی وقتی می خوام مولتی من هم اجرا کنم همین جوری میشه.چی کار کنم ؟ یعنی مشکل از کابل هست ؟
نه مشکلی نیست کلا بازی ها روی 720p اجرا میشن یه تعداد محدودی 1080 هستن !

SHIFT 2

کاربر سایت
Jun 4, 2011
17
شما برو به این قسمت خودت انتخاب کن
settings>display settings>video output
ممنون از راهنماییتون.بعد از اینکه به این قسمت رفتم باید رویه چه نوع خروجی تنظیم کنم و از چه کابلی باید استفاده کنم؟؟؟؟منظورم از کابل یعتی از کابل اچ دی،اچ دی تی وی،یا ویدئو معمولی

Nothing

کاربر سایت
Jan 27, 2007
982
نام
mohammad140 سابق !
داداش فت هستا از این 60 گیگا.می گم که 4 ساله داره کار می کنه.دستم خشک شد روی دکمه ایجکت.یه بار بخون ببین من درست انجام میدم ؟

وقتی کنسول خاموشه ( چراغش قرمزه ) دکمه پاور رو , روی 0 می ذارم.بعد دستمو می ذارم روی دکمه ایجکت بعد دکمه پاور رو روی 1 می ذارم.درسته ؟

من این کار رو می کنم یه بوق سه تایی می زنه , فقط همین ؟!!!!

------------------------------------

واسم جالب بود.هر دموی بازی رو می رم روی 720 اجرا میشه.برنامه مولتی من هم روی 720 اجرا میشه.ولی فکر نمی کنم این جوری باشه.من حدود 30 تا دموی بازی دارم همش روی 720 اجرا می شه !!!!!

mb-21

کاربر سایت
May 31, 2010
435
نام
محمد
ممنون از راهنماییتون.بعد از اینکه به این قسمت رفتم باید رویه چه نوع خروجی تنظیم کنم و از چه کابلی باید استفاده کنم؟؟؟؟منظورم از کابل یعتی از کابل اچ دی،اچ دی تی وی،یا ویدئو معمولی

شما با کابل HDMI برو به اون قسمت بعدش CUSTOM رو بزن .بعدش تیک ها رو بردار و فقط بذار روی ۱۰۸۰P
اگرم تصویر نیومد بزن 1080I
اگرم بازم نشد همش کمتر بیا
درضمن بعضی بازیها ۱۰۸۰ نیستن
اگر تصویر نمیاد تلویزیون کیفیت بالا رو نمیتونه اجرا کنه

SHIFT 2

کاربر سایت
Jun 4, 2011
17
شما با کابل HDMI برو به اون قسمت بعدش CUSTOM رو بزن .بعدش تیک ها رو بردار و فقط بذار روی ۱۰۸۰P
اگرم تصویر نیومد بزن 1080I
اگرم بازم نشد همش کمتر بیا
درضمن بعضی بازیها ۱۰۸۰ نیستن
اگر تصویر نمیاد تلویزیون کیفیت بالا رو نمیتونه اجرا کنه

آخه دوست عزیز مشکل من همینه که وقتی با کابل اچ دی وصل میشم اصلا تصویر نمیاد که بخوام چیزی رو تنظیم کنم.صفحه سیاه میاد.الان با کابل معمولی ویدئو وصل شدم.الان چجوری باید اچ دی رو تنظیم کنم؟؟

mb-21

کاربر سایت
May 31, 2010
435
نام
محمد
آخه دوست عزیز مشکل من همینه که وقتی با کابل اچ دی وصل میشم اصلا تصویر نمیاد که بخوام چیزی رو تنظیم کنم.صفحه سیاه میاد.الان با کابل معمولی ویدئو وصل شدم.الان چجوری باید اچ دی رو تنظیم کنم؟؟

ببین دکمه خاموش روشن رو ۴ ثانیه نگه دار تا بوق بزنه و ولش کن و یه پیغام بیاد ببین میشه؟؟؟ درگاهتم عوض کن
خبر رو بده

SHIFT 2

کاربر سایت
Jun 4, 2011
17
ببین دکمه خاموش روشن رو ۴ ثانیه نگه دار تا بوق بزنه و ولش کن و یه پیغام بیاد ببین میشه؟؟؟ درگاهتم عوض کن
خبر رو بده

عزیز زبون تشکر ندارم به خدا.دسته گلت درد نکنه.درست شد.طبق فرمایش شما پیش رفتم درست شد.یک دنیا ممنون.خدا خیرت بده.

arian007

کاربر سایت
Jan 4, 2006
353
سلام
من قصد خرید ps3 رو دارم مغازه دار که کمی آشناس مدل 40 و 80 گیگ داره ولی پیشنهاد میکنه 40 رو ببرم میگه سرعت لود بازیها بیشتره و هارد اکسترنال رو زودتر تشخیص میده میخواستم نظر دوستان رو بدونم البته اگه سریعتر جواب بدین ممنون چون تا شب شاید بخوام بخرم ممنون

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
سلام
من قصد خرید ps3 رو دارم مغازه دار که کمی آشناس مدل 40 و 80 گیگ داره ولی پیشنهاد میکنه 40 رو ببرم میگه سرعت لود بازیها بیشتره و هارد اکسترنال رو زودتر تشخیص میده میخواستم نظر دوستان رو بدونم البته اگه سریعتر جواب بدین ممنون چون تا شب شاید بخوام بخرم ممنون
هیچکدوم از PS3 ها از لحاظ سخت افزاری و نرم افزاری باهم هیچ فرقی نمیکنن ، فقط تفاوتش تو حجم هاردشونه !!!

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
سلام
این تصاویر از محل قرار گیری کنسول من است :

http://www.pic.iran-forum.ir/images/kaeh62bn87pui8ow0y1q.jpg
http://www.pic.iran-forum.ir/images/o1tr4gzljwaog2w1arm.jpg
http://www.pic.iran-forum.ir/images/0mjraaof7pi117h9x84d.jpg
http://www.pic.iran-forum.ir/images/n11xfwj1eebadcm5xpmh.jpg

حالا بفرمایید که آیا جاش خوبه ؟ جا به جایی و تهویه هوا خوب صورت میگیره ؟

اگه نه اون لایه چوبی پشت میز رو در بیارم چی ؟

من نگرانم که یه وقت کنسول به خاطر گرما مشکلی براش پیش نیاد چون خیلی داغ میکنه

ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر