هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,735
نام
Javad
نه مطمئنم قبلیا میاد چون قبلا تست کرده بودم ولی سوال اصلی من اینه که الان من هرچی تروفی بگیرم با تروفی های قبلیم یکی میشه یا نه چون psn قطه
شما با این دستگاه جدید ی که میخری یه بار Login کنی با اکانتی که تروفی هات توشه تمامی تروفی هات برمیگرده و هرچی تروفی بگیری و Sync کنی به تروفی های قبلیت اضافه میشه !

• Like
Reactions: Ezio da Firenze

Kevingamer441

کاربر سایت
Jan 7, 2010
928
نام
امید:دی
دوستان میخام یه فت ۴۰ گیگ از این ریفر ها بخرم و در ضمن ارج بازی میکنم بنظرتون بگیرم کسی رو ندیدین با مشکل بر بخوره با این سری؟؟؟بگیرم ؟؟؟نگیرم؟؟؟

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
کسی نمیخاد یه جوابی به من بده؟:-s
میخام بلک اوبس رو تو 2 تا یا 4 تا دستگاه باهم بازی کنیم از اول راهنمایی کنید چی کار باید کرد؟
ممنون
هیچی نمیخواد:d
اگه بخوای تو 2 تا کنسول بازی کنی که راحت 2 تا PS3 می خوای و 2 تا TV و 2 تا دیسک بازی
و یه کابل شبکه یا میتونی از وای فای کنسول هم استفاده کنی و یه سرچ روی نت ورک و حله دیگه
ولی اگر چهار تا میخوای اون هم به همین تعداد PS3 و TV و بازی میخواد و یا از طریق وایر لس یا یه هاب میخوای یا یه مودم ADSL که روتر باشه و هر چهار تارو با هم شبکه کنی خیلی خیلی آسونه
امتحان کن میفهمی
اصلا پیشنهاد من
یه PS3 لازم داری و یه HD TV بزرگ مثلا 40 اینچ به بالا و چهار تا دسته و 1 دونه بازی بلک اوپس
میری تو منوی مولتی پلیر و اونجا روی حالت اسپلیت اسکرین بازی کنید
سوالی بود در خدمتم
موفق باشید

haha_hoho

کاربر سایت
May 13, 2011
3
هیچی نمیخواد:d
اگه بخوای تو 2 تا کنسول بازی کنی که راحت 2 تا PS3 می خوای و 2 تا TV و 2 تا دیسک بازی
و یه کابل شبکه یا میتونی از وای فای کنسول هم استفاده کنی و یه سرچ روی نت ورک و حله دیگه
ولی اگر چهار تا میخوای اون هم به همین تعداد PS3 و TV و بازی میخواد و یا از طریق وایر لس یا یه هاب میخوای یا یه مودم ADSL که روتر باشه و هر چهار تارو با هم شبکه کنی خیلی خیلی آسونه
امتحان کن میفهمی
اصلا پیشنهاد من
یه PS3 لازم داری و یه HD TV بزرگ مثلا 40 اینچ به بالا و چهار تا دسته و 1 دونه بازی بلک اوپس
میری تو منوی مولتی پلیر و اونجا روی حالت اسپلیت اسکرین بازی کنید
سوالی بود در خدمتم
موفق باشید
hاخیش یکی پیدا شد>:d<دمت گرم که اومدی
من 4 تا دسگاه و tv دارم همه ی این کارا رو که گفتی کردم ولی وقتی میرم تو مولتی کلا از بازی میاد بیرون این تو بلک اوبس بود.تو بازی های دیگه اصلا دوتا دستگاهو نمیشناسه

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,735
نام
Javad
دوستان میخام یه فت ۴۰ گیگ از این ریفر ها بخرم و در ضمن ارج بازی میکنم بنظرتون بگیرم کسی رو ندیدین با مشکل بر بخوره با این سری؟؟؟بگیرم ؟؟؟نگیرم؟؟؟
اگر هزینه برات مشکلی ایجاد نمیکنه اسلیم بگیر !!

littlebigplane

کاربر سایت
May 2, 2011
281
نام
فرهاد
اگر هزینه برات مشکلی ایجاد نمیکنه اسلیم بگیر !!

مسلما هزینه براش مشکل ایجاد میکنه که میخاد فت ریفر بگیره
ولی من موندم شما میخوای فقط اوریج بزنی خب پول دوتا اوریج رو بزار رو پول دستگاه یه 320 بگیر دیگه!!:d;)

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
اقایون متخصص یه سوال تخصصی من تازه ps3 خریدم(البته 1 ماهی شده:d)می خواستم بدونم rate کارکرد فن ps3 چه طوریه چون اول که روشن میکنیم خیلی ضعیف کار میکنه بعد از 2 ساعت تازه میشه یه کم احساس کرد که داره می چرخه.
قضیه اش چیه؟؟؟
دستگام slim 120 gb

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
hاخیش یکی پیدا شد>:d<دمت گرم که اومدی
من 4 تا دسگاه و tv دارم همه ی این کارا رو که گفتی کردم ولی وقتی میرم تو مولتی کلا از بازی میاد بیرون این تو بلک اوبس بود.تو بازی های دیگه اصلا دوتا دستگاهو نمیشناسه
خوب دوست عزیز به اون معنایی که میگی نه قرار نیست اتفاقی بیافته
شما بعد از این که هر 4 تا کنسولو وصل کردی به یه هاب یا مودم با قابلیت روتر(که 4 تا یا 8 تا پرت شبکه دارند)
اونوقت هر چهار تا کنسول برو تو بخش مولتی پلیر و با یکی بازی رو بساز و create بکن و 3 تا کنسول دیگه رو join بکن به اون
اونوقت به راحتی میتونی 4 نفره بصورت مجزا بازی کنید(در اصطلاح شبکه بزنید)(خیلی هم حال کنید چون دیگه پینگ معنایی نداره)

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
اقایون متخصص یه سوال تخصصی من تازه ps3 خریدم(البته 1 ماهی شده:d)می خواستم بدونم rate کارکرد فن ps3 چه طوریه چون اول که روشن میکنیم خیلی ضعیف کار میکنه بعد از 2 ساعت تازه میشه یه کم احساس کرد که داره می چرخه.
قضیه اش چیه؟؟؟
قضیه ای نداره! هر چه بیشتر کنسول روشن باشه و کار کنه، قطعات داخل کنسول بیشتر گرم میشن در نتیجه دور فن برای خنک کردن و بیرون راندن گرمای داخل به صورت خودکار بالاتر میره و به همین دلیل کمی صدای بلندتری نسبت به حالت اولیه تولید میکنه . خصوصا الان که به فصل گرما داریم نزدیک میشیم سعی کنید کنسول رو تو محوطه های بسته قرار ندید تا جریان مناسب هوا مانع بیش از حد داغ شدن کنسول بشه . هر چند PS3 کلا مشکلات گرمایی و Overheat شدن به اونصورت نداره .

Kevingamer441

کاربر سایت
Jan 7, 2010
928
نام
امید:دی
مسلما هزینه براش مشکل ایجاد میکنه که میخاد فت ریفر بگیره
ولی من موندم شما میخوای فقط اوریج بزنی خب پول دوتا اوریج رو بزار رو پول دستگاه یه 320 بگیر دیگه!!:d;)
آخه زورم میاد ۱.۵ برابر پول بدم واسه کنسول این یه نکته
در ضمن نهایتا تا آخر این ماه یه کیلزون ۳ بیشتر نمی گیرم.
اگه میشد که صبر میکردم ولی خودتون میدونید تابستون اوضاع قیمتا چه جوری میشه و همینم گیرم نمیاد.

littlebigplane

کاربر سایت
May 2, 2011
281
نام
فرهاد
آخه زورم میاد ۱.۵ برابر پول بدم واسه کنسول این یه نکته
در ضمن نهایتا تا آخر این ماه یه کیلزون ۳ بیشتر نمی گیرم.
اگه میشد که صبر میکردم ولی خودتون میدونید تابستون اوضاع قیمتا چه جوری میشه و همینم گیرم نمیاد.

آخه اتفاقا منم دقیقا فکر تورو کردم الانم یه ریفر 40 گیگ گرفتم
ولی من کپیخورش کردم با 100 تا بازی کپی ! هارد داخلیشم با هارد 500 عوض کردم
پس شد :
پلی 3 فت 500 گیگ
+
2 ترا بایت هارد اکسترنال که نصفش پر شده !!

ولی پدرشو درآوردم روزی 15 - 16 ساعت ازش کار میکشم !!

همین امروزهم اگه بسوزه دو برابر پولش برام کار کرده !!

راستی خواستی بگیری از نمایندگی رسمی سونی بگیر
نه از جاهای متفرقه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر