هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

سلام
من میخواستم یک بلوری 3d بگیرم بعد دیدم اگه ps3 بگیرم میشه بازی هم کرد
حالا سوالی که داشتم این هست که:
میشه هم ps3 کپی خور شده باشه که بشه بازی ریخت روش و هم فیلم 3d دید
چون شنیدم باید دانگرید بشه به3.41 به شک افتادم که بعد از دانگرید فیلم و بازی 3d رومیتونه اجرا کنه یا نه
ممنون میشم نظرتون رو بگید
مبارک باشه
نه دیگه دانگرید ربطی به فیلم نگاه کردند نداره خیالتان راحت:d

منم میخواستم این کارو کنم ولی روشی پیدا نکردم براش
فکر نکنم بشه
دوستان عزیز ، میشه اینکار رو کرد ، حتی خود من روی یک فیلم تا 3 تا زیر نویس با زبان های فارسی ، انگلیسی و فرانسه هم گذاشتم که راحت میشه موقع پخش هر کدوم رو انتخاب کرد .

چند پست قبل تر لینک روشش رو یکی از دوستان گذاشته بود ، چرا امتحانش نکردین ؟

این هم لینکش :

http://forum.bazicenter.com/showpost.php?p=710782&postcount=5274

Video DVD

سلام دوستان.
یه سوال داشتم از حضورتون. چطوری می شه ویدئو دی وی دی هارو روی PS3 دید؟ آخه من هرچی می زام اررور می ده که Region سازگار نیست. راه حلی برای دور زدن این مشکل region هست؟
ممنون می شم راهنمایی کنید.

سلام دوستان.
یه سوال داشتم از حضورتون. چطوری می شه ویدئو دی وی دی هارو روی PS3 دید؟ آخه من هرچی می زام اررور می ده که Region سازگار نیست. راه حلی برای دور زدن این مشکل region هست؟
ممنون می شم راهنمایی کنید.

بله dvdv ریجن داره اونم کپی هم همین طور
یادمه یک برنامه ای بود برای تعییر ریجن متاسفانه اسمش یادم نیست
ولی اگر من جای شما بودم هیچ وقت dvdv کپی توی دستگاه نمیگذاشتم چون اسیب میزنه به دستگاه و لنز دستگاه سعدی کنید توی فلش بزارید و نگاه کنید:|

دوستان یه سوال داشتم من چند وقتی هست به PSN وصل نشدم کنسولم هم فرمت کردم بخواطر مشکلی که داشت الان کلی بازی کردم کلی تروفی گرفتم الان وصل شم به PSN چطور میشه این تروفی هام به تروفی های قبلیم اضافه میشه یا اینکه تروفی هام میپره ؟!
خوب اگر شما قبلش sync کرده باشی مشکلی نیست تمام تروفی هات بر میگردند
ولی اگر فرمت کردی رفت و ساین هم نکردی دیگه میشه گفت متاسفانه تمامه تروفی هات پریدند و هیچ راهی برای برکشتشون نیست

آخرین ویرایش:
دوستان یه سوال داشتم من چند وقتی هست به PSN وصل نشدم کنسولم هم فرمت کردم بخواطر مشکلی که داشت الان کلی بازی کردم کلی تروفی گرفتم الان وصل شم به PSN چطور میشه این تروفی هام به تروفی های قبلیم اضافه میشه یا اینکه تروفی هام میپره ؟!

بله dvdv ریجن داره اونم کپی هم همین طور
یادمه یک برنامه ای بود برای تعییر ریجن متاسفانه اسمش یادم نیست
ولی اگر من جای شما بودم هیچ وقت dvdv کپی توی دستگاه نمیگذاشتم چون اسیب میزنه به دستگاه و لنز دستگاه سعدی کنید توی فلش بزارید و نگاه کنید:|

ممنون از راهنماییتون. حالا یه س<ال دیگه.
اگه محتویات ویدو دی وی دی رو کامل کپی کنم توی فلش PS3 تشخیص میده؟
یکی دیگخ اینکه برنامه ای هست که بشه باهاش فایل های MKV رو توی PS3 تماشا کرد؟
ممنونم:)

ممنون از راهنماییتون. حالا یه س<ال دیگه.
اگه محتویات ویدو دی وی دی رو کامل کپی کنم توی فلش PS3 تشخیص میده؟
یکی دیگخ اینکه برنامه ای هست که بشه باهاش فایل های MKV رو توی PS3 تماشا کرد؟
ممنونم:)
خواهش میکنم
بله میشه شما باید اول تبدیل کنید به mkv یا mp4 فرقی نمیکنه بعد بزارید توی فلش و نگاه کنید
بله برنامه هم هست خیلی ولی خوبش معلوم نیست کدامشونه:d

خواهش میکنم
بله میشه شما باید اول تبدیل کنید به mkv یا mp4 فرقی نمیکنه بعد بزارید توی فلش و نگاه کنید
بله برنامه هم هست خیلی ولی خوبش معلوم نیست کدامشونه:d
اقا یه سئوال من کولدیسک رو اندرون پی اس 3 قرار دادم برای دیدن فیلم بعد باید چیکار کنم اونوقت !!
من نگرفتم!!
میشه دقیق .. STEP BY STEP .. توضیح بدین ..
حتما فرمت باید DVD VIDEO باششه !؟ بعد .. ریجن حتما با ریجن دستگامم که یکی باشه !!
همم اگه چیزه دیگه ای هم لازمه که بدونم ممنون میشم بگین

error 80028F14

من کنسولم(ps3) رو به تنظیمات اولیش برگندوندم,حالا وقتی کنسول رو با دانگل هک بالا میارم و از بازی اورجینالی که دارم,کپی میگیرم, توی قسمت apps/... دیگه نمیتونم بازی رو بدون دیسک اون اجرا کنم(در صورتی که قبلا از بازی کپی میگرفتم(کپی به درون هارد)و بدون دیسکعبازی میکردم).

لازم به ذکره که من هنگام بازگرداندن کنسول به تنظیمات اولیه,کنسول رو بادانگل بوت کرده بودم, و دانگل بهش وصل بود.

همچنین در قسمت تنظیمات سیستم(system setting) ,اولین گزینه اون که حالا یادم نیست(بعد درج میکنم) یک علامت به اضافه(+) زرد رنگ بالاش آومده

.زمانی که وارد این قسمت(*/app_home/PS3_GAME) از منوی گیم (وقتی که کنسول رو بادانگل بوت میکنم)میشم این ارور رو میده:an error occurred during start operation(80028F14

1.مشکل چیه؟

2.آیا مشکل میتونه مربوط به دانگل باشه؟

3.میتونم اون رو به آپدیدت بالاتر از 3.41 ببرم و دوباره برگش گردونم؟

4.آیا با آپدیت دانگل ممکنه اشکال رفع بشه؟
5.چگونه باید دانگل رو که مربوط به شرکت amazebreak هست رو آپگرید کنم؟

اقا یه سئوال من کولدیسک رو اندرون پی اس 3 قرار دادم برای دیدن فیلم بعد باید چیکار کنم اونوقت !!
من نگرفتم!!
میشه دقیق .. STEP BY STEP .. توضیح بدین ..
حتما فرمت باید DVD VIDEO باششه !؟ بعد .. ریجن حتما با ریجن دستگامم که یکی باشه !!
همم اگه چیزه دیگه ای هم لازمه که بدونم ممنون میشم بگین
بله حتما
شما وقتی فلش را گذاشتی مثلث را میزنی بعد گزینه دسپلی ال را میزنی و به همون فلدری میری که فیلم قرار داره

اثلا شما نمیتوانی بدونه تبدیل اون را داخل پلی3 ببنی باید حتما تبدیلش کنی
اون ریجن شانسی یک دفعه میبنی dvd که خریدی به دستگاهت خورد یا نخورد چون dvd هایی که تهیه میکنی حتی کپی شون هم ریجن لاک دارند برای همین بعضی اوقات دستگاها نمیخوننشون
متوجه شدید

سلام دوستان من قبلا xbox360 داشتم و فروختمش و الان میخواهم بیام به جمع شما و ps3 بخرم چند سوال دارم اگر ممکنه راهنمایی کنید؟؟؟؟

1: چه مدلی از ps3 رو بخرم؟ چه هاردی و .... ؟؟؟

2: من از box استفاده میکنم و هارد کامپیوترم رو تبدیل کردم به اکسترنال جواب مید روی ps3????

3:من به خاطر اینکه کپی خور شده میخواهم خریداری کنم ایا مشکل هست کار با اون؟؟ و چگونه باید کپی کنم بازی ها رو ایا راهنمایی درست کردید برای افراد مبتدی مثل من که از ps3 سر در نمیاره اموزش کاملش ؟؟؟

4: همه بازی ها کپی شده در ps3 دوستان ؟؟؟؟؟//

شرمنده چون تازه دارم میام در جمع شما باید اطلاعاتم کامل باشه اگر ممکنه بگید بجز ps3 چه چیزی لازم دارم برای کپی بازی های اون و چه مارکی بگیرم اون دستگاه که کپی خورش میکنه چند هست ؟؟؟؟؟؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or