هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
salam be hamegi
man ye soali dashtam mikhastam bedoonam ps3 bazihaye arcade ham dare?

بله داره

دوستان میخواستم بدونم هنگام خرید پی اس 3 مگه نباید جعبه کنسول پلمپ باشه ؟:-/

اگه میشه 1 عکس از قسمت پلمپ جعبه بزارید.;)
نه توی ایران تمامی جعبه ها را کمرگ باز میکنه /:):-/

oMid_EsiNs

کاربر سایت
Nov 11, 2010
42
نام
oMid
دوستان من بالاخره یه Ps3 40 Gig آک گرفتم.
میخواستم بدونم که این یعنی چی ؟ ( CECH J04 ) اینو روی جعبه نوشته.
همچنین میخواستم بدونم تاریخ ساخت کنسول رو از کجا باید فهمید ؟
و آخرین سوالم اینه که، این کنسولی که من گرفتم چه مزیت هایی داره ؟ یعنی چه برنامه هایی میشه روش ریخت ؟ یا در کل مزیتی نسبت به Ps3 های دیگه داره ؟
1 سوال یادم رفت : آیا این کنسول من بازی های Ps2 رو اجرا میکنه ؟
در مورد نصب لینوکس هم 1 توضیح بدید.
دوستان ریجن کنسول من 2 هست. آپدیت هایی که میریزم روش حتما باید مال اروپا باشه ؟
شرمنده سوالات زیاد شد. :-s

آخرین ویرایش:

jack988

کاربر سایت
May 11, 2010
343
سلام
من یه اکانت با یه پروفایلم ساختم الان می‌خوام اون نامه کاربری رو حذف کنم و یکی‌ دیگه با یه اسم دیگه بسازم برای لایو بازی کردن ولی‌ نمی‌شه کسی‌ میتون راهنمای کنه ؟

ARMiiiN

کاربر سایت
Jul 16, 2009
583
نام
آرمین
سلام
من یه اکانت با یه پروفایلم ساختم الان می‌خوام اون نامه کاربری رو حذف کنم و یکی‌ دیگه با یه اسم دیگه بسازم برای لایو بازی کردن ولی‌ نمی‌شه کسی‌ میتون راهنمای کنه ؟
خیلی ساده اول یک USER دیگه درست کن بعد به راحتی او یکی رو پاک کن ...

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
برا ريختن فيلم بايد فيلمتو تو هارد اكسترنال يا فلش كه هر دوشون فمتشون بايد فت باشه بريزي و بزني به كنسول و در قسمت ويديو روي ايكون ديواسDIVICE كليد مثلث بزني و. گزينه DISPLAY ALL رو انتخاب كني تا محتوياتش نمايان بشه
براي ريخت بازي هم كه بايد دستگاهو هك كرده باشي... كه درحالت عادي اين امكان نداره فقط ميتوني بلزي هاي دمو رو نصب كني(كپي)
موفق باشيد

rio de janeiro

کاربر سایت
Mar 31, 2010
330
برا ريختن فيلم بايد فيلمتو تو هارد اكسترنال يا فلش كه هر دوشون فمتشون بايد فت باشه بريزي و بزني به كنسول و در قسمت ويديو روي ايكون ديواسDIVICE كليد مثلث بزني و. گزينه DISPLAY ALL رو انتخاب كني تا محتوياتش نمايان بشه
براي ريخت بازي هم كه بايد دستگاهو هك كرده باشي... كه درحالت عادي اين امكان نداره فقط ميتوني بلزي هاي دمو رو نصب كني(كپي)
موفق باشيد
ممنون,پس از طریق dvd نمیشه فیلم رو ریخت نه؟باید فیلم رو بریزم تو فلش بعد کپی کنم تو هارد درسته؟
حالا چجوری دستگاه رو هک کنم؟منظورتون همون کپی خور کردن و دانگل و از اینجور چیزا؟پس این همه 250 گیگ هارد داره,به چه دردی میخوره؟صدرحمت به x360 حداقل بازیهای خودش رو میشه ریخت تو هارد

آخرین ویرایش:

SONY1

کاربر سایت
Dec 15, 2007
178
نام
حسن
خرید ps3

سلام من میخواستم یه PS3 بخرم که قابلیت اجرای بازی های ps1 ps2 رو داشته باشه کسی سراغ داره pm بده زیر 300 تومان باشه و یه توضیح در مورد فریمور و USB میخواستم بدونم که آیا هر ps3 باید فریمورش 3.41 باشه که بتونه بازیهای کپی اجرا کنه ؟ وقیمت این USB چنده ؟ آیا مدل های مختلف داره و واگه داره فرقش چیه ممنون میشم سریعتر جواب بدین

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
جواب

سوال :;)
ممنون,پس از طریق dvd نمیشه فیلم رو ریخت نه؟باید فیلم رو بریزم تو فلش بعد کپی کنم تو هارد درسته؟
حالا چجوری دستگاه رو هک کنم؟منظورتون همون کپی خور کردن و دانگل و از اینجور چیزا؟پس این همه 250 گیگ هارد داره,به چه دردی میخوره؟صدرحمت به x360 حداقل بازیهای خودش رو میشه ریخت تو هارد
جواب :
نه دوست عزيز اشتباه برداشت نكنيد
الان توضيح ميدم:
بله ميشه با DVD هم فيلم و آهنگ و عكس ريخت تو هارد كنسول و ازشون استفاده كرد ولي با فلش اسون تره و سرعت كپي فلش و هارد اكسترنال به مراتب از DVD بالاتره
2 - در رابطه با هك دستگاه هم به اين تاپيك مراجعه كنيد
http://forum.bazicenter.com/forumdisplay.php?f=151
كه كلا درباره هك و اينجور چيزها راهنمايي و غيره گذاشته
بله همنون کپی خور کردن و دانگل و از اینجور چیزا هستش
در رابطه با كپي بازي هم اينو بگم كه اصلا راهي براي دستگاه اورجينال كه بشه بازي بريزي توش غير از دانلود وجود نداره
بايد كپي خور كني يا بازي BLUE-REY اورجينال بخري
ولي ميشه بازي دمو و ..... توش بريزي
سوالي بود من در خدمت دوستان هستم فقط تا ساعت 4 بعد از ظهر دسترسي يه نت دارم:d

آخرین ویرایش:

rio de janeiro

کاربر سایت
Mar 31, 2010
330
سوال :;)
جواب :
نه دوست عزيز اشتباه برداشت نكنيد
الان توضيح ميدم:
بله ميشه با DVD هم فيلم و آهنگ و عكس ريخت تو هارد كنسول و ازشون استفاده كرد ولي با فلش اسون تره و سرعت كپي فلش و هارد اكسترنال به مراتب از DVD بالاتره
2 - در رابطه با هك دستگاه هم به اين تاپيك مراجعه كنيد
http://forum.bazicenter.com/forumdisplay.php?f=151
كه كلا درباره هك و اينجور چيزها راهنمايي و غيره گذاشته
بله همنون کپی خور کردن و دانگل و از اینجور چیزا هستش
در رابطه با كپي بازي هم اينو بگم كه اصلا راهي براي دستگاه اورجينال كه بشه بازي بريزي توش غير از دانلود وجود نداره
بايد كپي خور كني يا بازي BLUE-REY اورجينال بخري
ولي ميشه بازي دمو و ..... توش بريزي
سوالي بود من در خدمت دوستان هستم فقط تا ساعت 4 بعد از ظهر دسترسي يه نت دارم:d
:dممنونم,دیگه داشتم قاطی میکردم,حالا چجوری فیلم DVD رو کپی کنم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر