هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

aidin0000

کاربر سایت
May 19, 2008
726
دوستان این PS3 تا چند ساعت دووم میاره روشن بمونه ؟! جدا از اغراق و اینا که مثلآ بگین فلانی 38 ساعت روشن گذاشت و آخ نگفت ! برای این آپدیت GT5 حدود 6 ساعت و نیم باید روشنش بذارم :|
من خودم برا اپدیت MAG تا 18 ساعتم روشن گزاشتم. خیالت راحت باشه مشکلی پیش نمیاد

Ayuna

♫ Tu ♪ Tu ♪ Ru
کاربر سایت
Jun 18, 2008
647
نام
امیر
سلام این اولین پستمه. من به تازگی ps3 خریدم لطفا چندتا بازی خوب به من معرفی کنید.باتشکر:">

خیلی خوش آمدی

برای شروع بازی های زیر رو تهیه کنید :

- Uncharted
- Uncharted 2
- God of War III
- Metal Gear Solid 4
- Red Dead Redemption

• Like
Reactions: Politiciλn

King-1

کاربر سایت
Apr 2, 2007
723
نام
vahid
دوستان چند روزی هست این پلی عزیز دل بنده حالش خوب نیست:-*
چند روز پیش روی تیکن در حالت انلاین قفل شد و دستگاه را روشن خاموش کردم دیگه تیکن را اجرا نکرد. ولی روی فیفا یازده مشکلی نداشت تا اینکه دیشب یک دفعه توی فیفا هم این مشکل ایجاد شده البته یکدفه بود دستگاه روشن خاموشکردم درست شد.
میخواستم بدونم آیا مشکلی برای این عزیز >:d<پیش اومده. البته اینراهم بگم نزدیک خونه ما دارند مجتمع درست میکنند و چند وقتی هست خاک امونمون رو برید ومطمعنم توی دستگاه خاک زیاد رفته.
آیا پیشنهاد میکنید دستگاه رو باز کنم و یک تمیزکاری کنم ( البته تا حالا دستگاه رو باز نکردم ) اگر آره چطور باید این دستگاه نازنین رو باز کنم

sadrabaktash

کاربر سایت
Jan 11, 2010
135
نام
Nathan Drake
سلام این اولین تاپیکمه.من به تازگی ps3 خریدم لطفا چندتا بازی خوب به من معرفی کنید.باتشکر:">
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
سلام رفیق...خوش اومدی...می بینم که ایکس باکس هم داری...واسه همین برو بازی انحصاری های PS3 رو بگیر حالشو ببر...خوشبختانه الان قیمتاشونم مناسبه...پیشنهاد می کنم اول با GOW3 شرو کنی...بعد برو سراغ Heavy Rain...اون تموم شد آنچارتد 2 یا کیلزون 2...متال گیر هم بمونه برای آخر

Politiciλn

کاربر سایت
Aug 17, 2009
405
نام
Alireza
سلام.میخام یهps3 slim 120gig بخرم.هزینهps3ودانگل وهارد حدودا چقد درمیاد؟هارد باید500باشه؟500واسم زیاده.ممنون:d

خب چرا خودت نمیری بازار قیمت بگیری؟:d فکر کنم طرفای 420 باشه 120 گیگ اسلیم . دانگل هم 30 40 تومنی هست. هارد رو هم باید خودت ببینی چه بازی هایی می خوای بندازی روش. چند گیگ لازم داری. موفق باشی

mrh3ds

کاربر سایت
Sep 8, 2010
727
نام
محمّد رضا
سلام دوستان یه سوال:این life with play station چیه؟:d:x:-/

1.یکی جواب سوال من رو بده:d

خب چرا خودت نمیری بازار قیمت بگیری؟:d فکر کنم طرفای 420 باشه 120 گیگ اسلیم . دانگل هم 30 40 تومنی هست. هارد رو هم باید خودت ببینی چه بازی هایی می خوای بندازی روش. چند گیگ لازم داری. موفق باشی

2.دانگل هم 20 تا 40 هس:db-)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر