هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

...Sahand...

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,282
1)رو هر دو میشه
2)بعضی از خفن! ترین بازی ها و همچنین بازی آنلاین نیاز به جدید ترین فریمور دارن که هنوز هک نشدو.البته بازیارو دارن تک تک یه کاریش میکنن.
3)من بدون قابلیت آپدیتشو گرفتم 25 از هفت سنگ ولی بهت پیشنهاد میکنم از اونجا نگیری.
4)فکر کنم حدود 300
5)هک شده:نهایت پول بازی 10 تومن.(نهایت)و خداحافظی با بازی آنلاین
هک نشده:کلاس بالا!!! و حداقل قیمت بازی 30 تومان
6)چون مطمئن نیستم میگم نمیدونم!
7)بخر،فقط مطمئن شو روش فریمور بالای 3.41 نباه.
کاری داشتی pm بده.بای...

ps3 250 گیگ 300 تومن ؟ کجا بگو من بریم یه تریلی ازش بخرم !!!
120 گیگ رو زیر 360 نمیشه پیدا کرد اونم بدون گارانتی !!

میلادzax030

کاربر سایت
Jan 29, 2008
233
نام
milad
دوستان عزیز من ایکس باکسم 3 چراغ شده ! ولی هارد 120 گیگش سالمه ! میخواستم بدونم این هاردش برای ps3 قابل استفاده هستش تا بازیهای جدید رو ببرم مغازه واسم بریزن روی این هارد 120 گیگ ایکس باکس و بزنمش به ps3 ؟ آیا میشه یا نه ؟ چون ps3 من 60 گیگ قدیمیه و هاردش کمه واسه بازیهای ps3!

لطفا دوستان عزیز جواب بدن ...

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
دوستان اگه 7 تا دسته به ps3 وصل کنیم
مثلا دسته 5 رو هم چراغ 4 رو روشن میکنه هم چراغ 1 ؟
بله دسته را این طوری علامت گذاری میکنه و این گونه به شما میگه که دسته الان شماره چند هست مثلا 2+4 =6 میشه چراع ها را این گونه روشن میکنه و بقیه دسته ها هم به نوبت

دوستان عزیز من ایکس باکسم 3 چراغ شده ! ولی هارد 120 گیگش سالمه ! میخواستم بدونم این هاردش برای ps3 قابل استفاده هستش تا بازیهای جدید رو ببرم مغازه واسم بریزن روی این هارد 120 گیگ ایکس باکس و بزنمش به ps3 ؟ آیا میشه یا نه ؟ چون ps3 من 60 گیگ قدیمیه و هاردش کمه واسه بازیهای ps3!

لطفا دوستان عزیز جواب بدن ...

نه غزیز بهش نمیخوره چون هارده ایکس باکس بزرگه و داخله کشوی پلی3 نمیخوره خودتت هم میتوانی اول امتحان کنی

pooyan_psr

کاربر سایت
Sep 30, 2010
4
با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان
متاسفانه با مشکل جدیدی روبرو شدم
از بازی Mortal Kombat بکاپ گرفتم همه چی درسته , فقط حرکات ترکیبی , تیر زدن , انجام نمی شه , به جز اینا مشکلی نداره
مشکل از کجاست ؟
:-/

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,223
نام
محمد
سلام به همه . چند تا سوال فنی دارم .. الان این بازی های ps3 مثل کیلزون و resistance یه سری مپ و اضافات رایگان دارن واسه دانلود..
1-من چطوری میتونم دانلودشون کنم؟
2-دیروز resistance 2 رو برای بار اول گذاشتم تو دستگاه یه پچه 300 مگابایتی دانلود کرد الان اون مپها و .. رو هم دانلود کرده یا باید جداگانه دانلود کنم؟
3-این جور مپ ها و اضافات رایگان که ربطی به اکانت نداره؟ مثلا من اکانتم امریکاست ولی گیم ها ریجن 2 هستن؟
4- سایتی چیزی هست که مشخص کنه dlc هایی که واسه بازیها میاد کودوماش free region هستن و کودومها نه؟
مرسی منتظرم

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
آقا من می خوام یه PS3 بگیرم فقط تو این موندم پلی استیشن هم مثل ایکس باکس قلابی داره > مثلا مادربرد مخصوصی باید بگیرم که جدید باشه ؟ تاریخ تولیدش کی باید باشه ؟
در ضمن می خوام بازی متال گیر هم توش باشه ! با هارد 120 گیگ
چیجوریاس در کل ؟

Ezio da Firenze

کاربر سایت
Jul 2, 2008
1,978
نام
Metti
دوستان کمک کنید که بدبخت شدم.
من امروز اومدم یه ذره بازی کنم بعد که دستگاه رو روشن کردم.
رزولیشنم خیلی بایین بود 576 هر چیم می زارم 1080 بازم تو بازی که میره خیلی کم میشه تازه دو تا خطم تو تصویر میاد
چی کار کنم؟

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,730
نام
Javad
سلام به همه . چند تا سوال فنی دارم .. الان این بازی های ps3 مثل کیلزون و resistance یه سری مپ و اضافات رایگان دارن واسه دانلود..
1-من چطوری میتونم دانلودشون کنم؟
2-دیروز resistance 2 رو برای بار اول گذاشتم تو دستگاه یه پچه 300 مگابایتی دانلود کرد الان اون مپها و .. رو هم دانلود کرده یا باید جداگانه دانلود کنم؟
3-این جور مپ ها و اضافات رایگان که ربطی به اکانت نداره؟ مثلا من اکانتم امریکاست ولی گیم ها ریجن 2 هستن؟
4- سایتی چیزی هست که مشخص کنه dlc هایی که واسه بازیها میاد کودوماش free region هستن و کودومها نه؟
مرسی منتظرم
1- باید بری Playstation Store دانلود کنی .
2-اون پچ برای بهتر شدن بازی هست که اگه دانلود نکنی نمیتونی انلاین بازی کنی یا حتی تو بعضی از بازی DLCی که خریداری شده بدون اپدیت کار نمیکنه . نه دانلود نکرده شما باید DLC رو جداگانه بگیری.
نکته :حتما زمان خرید DLC کد دیسک بازیتون رو چک کنید اگر اون کد داخل کد های DLC بود دانلود کنید !!
3- چرا داره باید بازی شما هم ریجن اکانتت باشه تا DLC ها کارکنند .
4 - نه نیست

میلادzax030

کاربر سایت
Jan 29, 2008
233
نام
milad
دوستان یه سوال داشتم ...

کنسول ps3 من fat 60 gig -- ntsc j asia هستش ...

از تاپیک دانلود بازیها در سایت ، هر بازی رو دانلود کنم میتونم روی هارد اکسترنال اجرا کنم ؟ منظورم از لحاظ رجین بازیها هستش ؟ یا اینکه باید فقط بازیهای ntsc j asia رو دانلود کنم ؟

مثلا الان دارم بازی Call of Juarez: Bound in Blood (2009/PS3/ENG) از پست زیر دانلود میکنم :

به دستگاهم میخوره بعد از دانلود از لحاظ رجین یا همه بازیها رو میشه دانلود و اجرا کرد بخاطر free region بودن ps3?

بازی با مشخصات Region: EUR رو دانلود کنم به این دستگاهم میخوره ؟

Amino-Danger

کاربر سایت
Mar 15, 2009
1,014
نام
Амин
دوستان یه سوال داشتم ...

کنسول ps3 من fat 60 gig -- ntsc j asia هستش ...

از تاپیک دانلود بازیها در سایت ، هر بازی رو دانلود کنم میتونم روی هارد اکسترنال اجرا کنم ؟ منظورم از لحاظ رجین بازیها هستش ؟ یا اینکه باید فقط بازیهای ntsc j asia رو دانلود کنم ؟

مثلا الان دارم بازی Call of Juarez: Bound in Blood (2009/PS3/ENG) از پست زیر دانلود میکنم :

به دستگاهم میخوره بعد از دانلود از لحاظ رجین یا همه بازیها رو میشه دانلود و اجرا کرد بخاطر free region بودن ps3?

بازی با مشخصات Region: EUR رو دانلود کنم به این دستگاهم میخوره ؟

صد ها بار گفته شده که کنسول PS3 فری ریجن ــــه و واسه اجرای بازیها هیچ مشکلی نداره!
تنها قفل ـــه ریجن روی دیسک های فیلم بلوریــــه!
ریجن کنسول شما الان 3 ولی ریجن های 1-2-3 و اگه اشتباه نکنم 4(طرفای کانادا باید باشه)هم میخوره!

GT5

کاربر سایت
Nov 4, 2010
821
نام
امين
ريجن

صد ها بار گفته شده که کنسول PS3 فری ریجن ــــه و واسه اجرای بازیها هیچ مشکلی نداره!
تنها قفل ـــه ریجن روی دیسک های فیلم بلوریــــه!
ریجن کنسول شما الان 3 ولی ریجن های 1-2-3 و اگه اشتباه نکنم 4(طرفای کانادا باید باشه)هم میخوره!

سلام عزيزان
من ميخوام يه پلي استيشن3 بخرم اگه امكان داره ميشه فرق بين ريجن هارو بگين
من فقط ميدونم ريجن پال چيه و از اين 1 و 2 و 3 و 4 كه شما نوشتي هيچ اطلاع ندارم و براي اولين باره تو عمرم به چشم ميبينم
خواهش ميكنم كمك كنين ثواب داره!

hosseinkaro

کاربر سایت
Oct 23, 2010
19
با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان
متاسفانه با مشکل جدیدی روبرو شدم
از بازی Mortal Kombat بکاپ گرفتم همه چی درسته , فقط حرکات ترکیبی , تیر زدن , انجام نمی شه , به جز اینا مشکلی نداره
مشکل از کجاست ؟
:-/

منم دقیقن مشکل همین دوستمون دارم
اگه میشه کمک کنید
ممنون

GT5

کاربر سایت
Nov 4, 2010
821
نام
امين
كمك

سلام عزيزان
من ميخوام يه پلي استيشن3 بخرم اگه امكان داره ميشه فرق بين ريجن هارو بگين
من فقط ميدونم ريجن پال چيه و از اين 1 و 2 و 3 و 4 كه شما نوشتي هيچ اطلاع ندارم و براي اولين باره تو عمرم به چشم ميبينم
خواهش ميكنم كمك كنين ثواب داره!

آقايون كسي نيست جواب منو بده؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر