هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

میخوام به زودی (اگه بشه :d) یه هارد SSD Hybird 2.5 اینچ 500 گیگی واسه PS3 بگیرم
فقط یه سوال :
چطوری میشه فایل های اون هارد امو بریزم روی این هارد جدیده ؟

فکر کنم باید بک آپی چیزی بگیری الان داداشم نیست مگر نه میومد توضیح میداد :دی !

اولش مطمعن می شی فلش و فیلم ها ویروس نداشته باشه جهت سالم موندن کنسول.بعدش داخل پی سی در قسمت format فلش چک می کنید که file system فلش fat 32 باشه حتما .بعدشم که هر چی خواستی داخل فلش می ریزید و فلش متصل می کنید به ps3 .کنسول هم که بخش بندی داره دیگه، عکس ها در قسمت عکس ها می یاد و فیلم ها در قسمت فیلم ها و بقیه به همین ترتیب.فقط شما در هر قسمت رفتید روی اون آیکون فلش که داخل هر بخش می یاد "مثلث" بزنید بعدش گزینه display all انتخاب کنید و تمام .دیگه می تونید هر چی خواستید اون جا به واسطه همون دکمه مثلث و انتخاب گزینه copy وارد هارد کنسول کنید !
حتی الامکان سعی کنید فلش هایی به کنسول وصل کنید که روی خودشون آنتی ویروس دارن.
ممنون از راهنماییت ;)
فقط گفتی ویروس مگه ps3هم ویروس میگیره اگه آره یه توضیح بده درباره ویروس هاش لطفا

سلام دوستام من یه ps3 fat دارم که هارد داخلیش 40gig هستش . بعضی از بازی ها احتیاج به نصب دارند که مقداری از هارد داخلی رو اشغال می کنن که الان ظرفیت هارد داخلیم پر شده چطور می تونم فایلهایی که نصب شده پاک کنم ؟

میخوام به زودی (اگه بشه :d) یه هارد SSD Hybird 2.5 اینچ 500 گیگی واسه PS3 بگیرم
فقط یه سوال :
چطوری میشه فایل های اون هارد امو بریزم روی این هارد جدیده ؟

جلو جلو مبارک باشه :d
یه هارد اکسترنال فت 32 جور کن وصلش به کنسول این مسیرو برو
Settings > System Settings > Backup Utility
بکاپ بگیر بعد هاردو عوض کن بعد از عوض کردن آخرین آپدیتو بریز تو فلش وصل کن به دستگاه دسته رو با سیم وصل کن و در نهایت مراحل تو صفحه رو انجام بده
سلام دوستام من یه ps3 fat دارم که هارد داخلیش 40gig هستش . بعضی از بازی ها احتیاج به نصب دارند که مقداری از هارد داخلی رو اشغال می کنن که الان ظرفیت هارد داخلیم پر شده چطور می تونم فایلهایی که نصب شده پاک کنم ؟
تو این مسیر ذخیره میکنه
Game > Game Data Utility

به به حامد جان گلم اومد .اقا يه سوال .ميشه هارد اكسترنال رو كه وصل ميكني به PS3بدون اينكه بازي رو بريزي تو هارد داخلي دستگاه از روي اكسترنال بازي ها رو اجرا كرد؟
بعد قيمت هارد 80گيگ يا 120گيگ PS3فت چنده؟

به به حامد جان گلم اومد .اقا يه سوال .ميشه هارد اكسترنال رو كه وصل ميكني به PS3بدون اينكه بازي رو بريزي تو هارد داخلي دستگاه از روي اكسترنال بازي ها رو اجرا كرد؟
بعد قيمت هارد 80گيگ يا 120گيگ PS3فت چنده؟

پ.خ دادم بهت

بچه ها من یه موو باندل گرفتم که تو تاپیک فروشم هست و اکثرا دیدن چون 3.60 هست کپ نمیشه حالا کم کم دارم راغب به این میشم که نگهش دارم و اما در مورد استارتر پک تا بهش دست نزدم و نو هست / ایا ارزش داره یعنی بازیاش جالبه که نگهش دارم و یا بفروشمش؟

اگه کسی قیمت استارتر پک رو داره ممنون میشم جدا بگه تقریبا چه حدودیه

بچه ها من یه موو باندل گرفتم که تو تاپیک فروشم هست و اکثرا دیدن چون 3.60 هست کپ نمیشه حالا کم کم دارم راغب به این میشم که نگهش دارم و اما در مورد استارتر پک تا بهش دست نزدم و نو هست / ایا ارزش داره یعنی بازیاش جالبه که نگهش دارم و یا بفروشمش؟

اگه کسی قیمت استارتر پک رو داره ممنون میشم جدا بگه تقریبا چه حدودیه

حدود 90 * 110 تومنه آکش فکر کنم ..

بازی هاش جالبه بد نیست ولی باید اتاق بزرگ داشته باشی .. می تونی تو سایت Game Spot سرچ کنی بازی هاش رو تریلراش رو بببینی بعد تصمیم گیری کنی !

من یه مورتال کومبت پلمپ شده خریدم ولی توش اون کد آنلاینش نیست ! بازی ورژن اصلی هست و پلات نیست ! جالبه توش نوشته توی جعبتون کد رو نوشته ! اون کاغذه که معمولا کد روش می نویسند فقط تبلیغ چند تا بازی رو داره ! نمیشه پیگیری کرد ؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or