هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

دوستان چند روزه وقتی با دسته هیچ کاری هم نمیکنم کاراکتر شروع میکنه به راه رفتن! مشکل از دسته هستش؟

بله مشکل دسته هست.من 4 تا دسته دارم 3 تاشون کاملا سالمن ولی یکیشون از اون قدیمیاس(SIXAXISـه) مال 5 سال پیشه انقدر کار کرده که آنالوگ سمت چپش شل شده و مثلا وقتی آنالوگ رو به سمت چپ میبرم اگر با دست برش نگردونم به حالت اول خودش همون سمت چپ میمونه.یعنی خود آنالوگ سمت چپ میمونه.مشکل از دسته هست.

دوستان سایتی رو میشناسید که کامل از اول تا آخر بازی GOD OF WAR III رو به همراه دموها (بدون حذف هیچ قسمتی ) رفته باشه و فیلمش رو گذاشته باشه برای دانلود؟؟؟ آخه من 1 و 2 رو تموم کردم ... 3 ش رو بازی نکردم... حدقل فیلمش رو ببینیم چه طوریه ...
ممنون .... ;)

معمولا توی Youtube اگر سرچ کنی ویدیوی Walkthrough هر بازی ای رو که بخوای میتونی ببینی.غیر از Youtube هم فکر نکنم جای دیگه ای پیدا بشه.

لطفا راهنمایی کنید ، الان من می خوام یه اسلیم 120 گیگ دسته دو بخرم، زیاد هم تو کار پی اس تری نبودم ، می خوام بدونم چه چیزایی شو باید چک کنم موقع خرید ، ببینم درسته یا نه ، ممنون میشم نظرتون رو بهم بگید .

سلام،الان دنبال بازی فیفا 12 اریجینال هستم و میخوام آنلاین بازی کنم،ممنون میشم راهنماییم کنید حدود قیمتش چقدره؟کد آنلاین داخل دفترچه بازی هست یا نه؟مرسی.بخوام تو بازی پوینت فیفا بگیرم باید چی کار کنم و ...

من دیروز یه فیلم بلوری 3بعدی توی دستگاه قرار داد یک پیغامی داد که امکان پخش نیست و پیغام زیر را نشون داد:
The disc has recoginzad that your player and.or display dose not support 3D PLAYBACK
TO begin your 3D experienceplease insert this disc into a 3D-enabled blu-ray player and connect to a 3D-enabled tv display with an hdmi cable or insert disc into a 3D-enabled coputer with a blu-ray drive

لطفا راهنمایی کنید ، الان من می خوام یه اسلیم 120 گیگ دسته دو بخرم، زیاد هم تو کار پی اس تری نبودم ، می خوام بدونم چه چیزایی شو باید چک کنم موقع خرید ، ببینم درسته یا نه ، ممنون میشم نظرتون رو بهم بگید .

سلام.
- حتما 5 دقیقه بازی کن ، کنسول نباید صدا بده ، دسته ها همه دکمه هاش سالم باشن و کلا همه چیز طبیعی باشه
- لنز BR را تست کن (یک دیسک بزار توش و اجرا کن)
- تمام محتویاتی که روی کارتون نوشته شده رو داشته باشه
- محتویات : کنسول ، کنترلر ، دفترچه ، کابل سه فیش ، کابل Mini USB برای شارژ دسته ، کابل برق
- دسته اصل باید کدر باشه و آنالوگ ها زبر باشن ،پشتش 5 تا جای پیچ داره و آیکون PS وسط دسته به صورت شفاف هست و دسته تقلبی دکمه وسط مات و ساده بدون آرم PS ، پشت دسته تقلبی نوشته شده DualShockIII ولی دسته ارجینال نوشته DualShock 3
- در صورتی که کنسول کپیخور تهیه میکنید باید FW 3.55 باشه. از قسمت setting میتونید ورژن FW را چک کنید. همچنین برای رضایت خاطر تست کنید که بازی کپی اجرا کنه
پیشاپیش مبارک باشه

---------- نوشته در 12:44 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:42 PM ارسال شده بود ----------

من دیروز یه فیلم بلوری 3بعدی توی دستگاه قرار داد یک پیغامی داد که امکان پخش نیست و پیغام زیر را نشون داد:
The disc has recoginzad that your player and.or display dose not support 3D PLAYBACK
TO begin your 3D experienceplease insert this disc into a 3D-enabled blu-ray player and connect to a 3D-enabled tv display with an hdmi cable or insert disc into a 3D-enabled coputer with a blu-ray drive

اگه اشتباه نکنم این پیام میگه که دیسک شما و یا نمایشگر شما 3D نیست.
برای استفاده از 3D باید دیسک شما و نمایشگر شما 3D را ساپورت کنند.

سلام.
- حتما 5 دقیقه بازی کن ، کنسول نباید صدا بده ، دسته ها همه دکمه هاش سالم باشن و کلا همه چیز طبیعی باشه
- لنز BR را تست کن (یک دیسک بزار توش و اجرا کن)
- تمام محتویاتی که روی کارتون نوشته شده رو داشته باشه
- محتویات : کنسول ، کنترلر ، دفترچه ، کابل سه فیش ، کابل Mini USB برای شارژ دسته ، کابل برق
- دسته اصل باید کدر باشه و آنالوگ ها زبر باشن ،پشتش 5 تا جای پیچ داره و آیکون PS وسط دسته به صورت شفاف هست و دسته تقلبی دکمه وسط مات و ساده بدون آرم PS ، پشت دسته تقلبی نوشته شده DualShockIII ولی دسته ارجینال نوشته DualShock 3
- در صورتی که کنسول کپیخور تهیه میکنید باید FW 3.55 باشه. از قسمت setting میتونید ورژن FW را چک کنید. همچنین برای رضایت خاطر تست کنید که بازی کپی اجرا کنه
پیشاپیش مبارک باشه

ç
.

ممنون ، خود دستگاه چطوری می شه تست کرد که مثلا باز شده یا نه؟

دوستان این راه حل آموزش دانلود بازیها،دموها و پچها از طریق PC واسه دانلود کردن اپدیت بازی هم میشه؟ فکر نکنم بشه چون Resume نداره:|
راه حلی واسه دانلود اپدیت بازی نیست که بشه از پی سی دان کرد
ممنون

سلام،الان دنبال بازی فیفا 12 اریجینال هستم و میخوام آنلاین بازی کنم،ممنون میشم راهنماییم کنید حدود قیمتش چقدره؟کد آنلاین داخل دفترچه بازی هست یا نه؟مرسی.بخوام تو بازی پوینت فیفا بگیرم باید چی کار کنم و ...
دوستان کسی ما رو راهنمایی نمیکنه؟

چه طوری میتونم Ps3 (و هم360) به اسپیکر وصل کنم ؟!

اگه اسپیکر ورودی اپتیکال داره با کابل اپتیکال صدا رو به اسپیکر انتقال بدین
در غیر اینصورت باید از کابل سه فیش PS3 و یک تبدیل مثل تصویر زیر استفاده کنید:
$%28KGrHqVHJB8E63%28O7nrWBO4cV%29%29Eh%21%7E%7E60_35.JPG

این توضیحات صفحه قبل هست که البته برای اتصال PS3 به کیس هست ولی بعضی قسمت ها به درد شما هم میخوره:
یه همچین تبدیلی بخر
$%28KGrHqVHJB8E63%28O7nrWBO4cV%29%29Eh%21%7E%7E60_35.JPG
35m_rca2f.JPG

وصلش کن به Line in یا microphone کیست بعد برو اون کابل 3 فیش که تو جعبه کنسولت بود رو بیار وصلش که به پشت کنسول و اون سرش که 3 تا فیش میشه رو بدون درنظر گرفتن فیش زرد وصل کن به این تبدیل بعد برو تو کنسولت این قسمت
Settings > Sound Settings > Audio Multi-Output
اون گزینه off رو on کن
بعد برو تو کنترل پنل ویندوزت و قسمت sound یه جایی یه گزینه میکروفون داره اونو تیک بزن صدا میره تو کامپیوترت
اگه دیدی تنظیم نمیشه و صدا نمیاد این تنظیماتو تو کنسول انجام بده
Settings > Sound Settings > Audio Output Settings
و بعد گزینه Audio Input Connector / SCART / AV MULTI رو انتخاب کن

دوستان این راه حل آموزش دانلود بازیها،دموها و پچها از طریق PC واسه دانلود کردن اپدیت بازی هم میشه؟ فکر نکنم بشه چون Resume نداره:|
راه حلی واسه دانلود اپدیت بازی نیست که بشه از پی سی دان کرد
ممنون
دوستان کسی نمیدونه؟
کارم گیره
حجمش حدودا" 2 گیگ هست با این نت پر سرعت ما :| پلی3 ما میپوکه اینقدر روشن بمونه
سایتی نیست که پچ انلاین رو دان کنم ؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or